Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac"

Re: Transfery do Ruchu Palikota skończą się? Bo

grzesiek_pac / 2012-04-04 13:46
Palikot nie chce być kojarzony z partia transferową , będącą zapleczem dla PO i dobrze, coraz bardziej mi się podoba ten koleś

Re: Ulgi podatkowe. Prezydent podpisał nowelizację

grzesiek_pac / 2012-11-12 15:46
pewnie tak, tylko co wtedy? wróci PiS z Kaczyńskim na czele do władzy i będziemy mieli powtórkę z rozrywki

Re: Obniżka cen gazu? PiS ma wątpliwości

grzesiek_pac / 2012-11-07 13:25
PiS ma wątpliwości bo szykuje się jakiś mały sukces PO i dlatego, chcą to zdyskredytować i tyle

zwolnienie lekarskie a staż emerytalny

grzesiek_pac / 2012-12-04 10:11
Czy do stażu emerytalnego wlicza się okres podczas którego pracownik przebywał na zwolnieniu lekarskim? Chyba powinien, tak na chłopski rozum, bo trwa ubepzieczenie z ZUS pzrecież wtedy i jest ciągły stosunek pracy też

Re: PiS chce ukarania Niesiołowskiego za "wulgarne słowa"

grzesiek_pac / 2012-09-28 15:39
te wugarne słowa, to odnośnie tego pzremówienia Wasserman? że było obrzydliwe? czy coś jeszcze równie wulgarnego powiedział?

Re: Merkel: UE i W. Brytania muszą być przygotowane na kompromisy

grzesiek_pac / 2013-01-23 15:20
no ale uważasz, ze to dobrze, ze bedzie to referendum? bo jak już będzie , to zakładam, że raczej wyjdą z UE a to wprowadzi naprawdę duży chaos na moje oko w całej Europie

Informować o tym co ważne a nie tylko ble, ble, ble .....

grzesiek_pac / 2012-02-10 10:00
Nie tylko ACTA, projekt reformy emerytur, problem ze stadionami, z kibicami - nazbierało się tego.

Re: Mieszkania w Polsce. Sytuacja się pogarsza

grzesiek_pac / 2012-06-18 14:38
no a po niby maja się budować w takich ilościach jak do tej pory, skoro ludzi nie stać na zakup mieszkań? nie stać ich na wzięcie kredytu nawet..tu nie powinno być żadnego zdziwienia - oto Polska własnie

NIE ZGADZAM SIE !

grzesiek_pac / 2012-12-19 10:25
te kamery to niezła sprawa jest, mogłyby działać tak jak czarne skrzynki w samolotach w sumie

Oni nie podpisali paktu i się z nas śmieją

grzesiek_pac / 2012-02-01 13:54
Może jeszcze i u nas sytuacja się odwróci, studenci z Wrocławia zbierają podobno podpisy w sprawie referendum. Może to jest jakieś wyjście z tego całego zamieszania?

Re: Zoo w Łodzi zdewastowali wandale. Szuka ich policja

grzesiek_pac / 2012-05-14 15:13
tymczasem złe wieści, druga żyrafa z zoo padła, podobno przyczyną zgonu było to, że się pzrestraszyła i zestresowała , w sumie mogli by odpowiadać za znęcanie się nad zwierzętami

Re: Lotnisko Chopina planuje nowe inwestycje

grzesiek_pac / 2012-11-28 15:48
też mi się tak wydaje, Modlin trochę osłabił Okęcie i póki będzie oferował tanie loty to żadne inwestycje nie pomogą

Re: Norwegia: Breivik: jestem poczytalny i chcę odpowiedzieć za swe czyny

grzesiek_pac / 2012-04-20 15:50
dla niego to lepiej, bo odsiedzi pewnie max -czyli 21 lat w niezłych warunkach z dostępem do neta, gdzie będzie mógł planować kolejny zamach, a gdyby byl niepoczytalny, to poszedłby do psychiatryka i siedział nie wiadomo ile

Re: Bezrobotny podpalił się w Rzymie. Płakał

grzesiek_pac / 2012-10-19 08:53
to jest starszne, bo jak bardzo muszą być ludzie zdesperowani żeby się dopuszczali tak strasznych czynów

urlop okolicznościowy zasady przyznania

grzesiek_pac / 2012-09-28 12:50
przecież nie jest nigdzie powiedziane, ze urlop okolicznościowy jest na Tówj ślub, jest na jakieś ważne wydarzenie w Twoim życiu, czyli jesli to ma być ślub siostry, to jak najbardziej powinien ci pracodawca go udzielić
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy