Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac"

Ludzie zaciskają pasa, a premia marszałków to 245 tys. złotych

grzesiek_pac / 2013-01-25 08:53
to jest jakaś masakra po prostu, tyle posłowie i rząd cały trąbią wszem i wobec o zaciskaniu pasa, o oszczędnościach a jak przyjdzie co do czego to zsastają pieniędzmi na prawo i lewo

Re: Merkel: UE i W. Brytania muszą być przygotowane na kompromisy

grzesiek_pac / 2013-01-23 15:20
no ale uważasz, ze to dobrze, ze bedzie to referendum? bo jak już będzie , to zakładam, że raczej wyjdą z UE a to wprowadzi naprawdę duży chaos na moje oko w całej Europie

Re: Włochy: Prowokacja absolwenta, sprzedaje dyplom za centa

grzesiek_pac / 2013-01-21 13:15
tak samo można by u nas zrobić, bo ci biedni studenci po poliotologii, to chyba mają jeszcze gozrej niż ci, którzy studiów nie skońćzyli żadnych

składki ZUS podwyżka

grzesiek_pac / 2013-01-21 10:26
Słyszałem, że składki ZUS dla przedsiębiorców mają podrożeć nawet o 46 zł, czy to prawda? od kiedy by miła ta podwyżka nastąpić to po pierwsze, a po drugie czy będzie dotyczyła wszytskich bez wyjątku?

Stadionik Narodowy - to drogi prezencik dla rudego, trzeba teraz go utrzymywać.

grzesiek_pac / 2012-12-31 09:44
tak samo jak w Krk, poważnei pamiętajcie o tym, bo daję sobie głowę uciąc, ze jutro będą sprawdzali bilety jak szaleni

Lecha Wałęsy życie na walizkach

grzesiek_pac / 2012-12-27 11:09
no ale przecież sam sobie taki los wybrał, nikt mu nie nakazał postępować w życiu tak a nie inaczej, każdy sobie wyznacza jakieś priorytety i tyle

przekroczenie prędkości kto płaci mandat?

grzesiek_pac / 2012-12-27 10:05
mandat chyba zawsze keirowca płaci, bo niby dlaczego miałby to robić właściciel samochodu, jeśli to nie on przekracza prędkości?

Re: Bilety komunikacji miejskiej droższe od stycznia

grzesiek_pac / 2012-12-19 15:07
a na drogach coraz więcej samochodów, korki coraz większe i zanieczyszczenie powietrza coraz większe - świetny krok!!

NIE ZGADZAM SIE !

grzesiek_pac / 2012-12-19 10:25
te kamery to niezła sprawa jest, mogłyby działać tak jak czarne skrzynki w samolotach w sumie

Zwrot zakupionego towaru-ile mam czasu?

grzesiek_pac / 2012-12-17 15:52
jak się rozwaliły to chyba nie wchodzi zwrot w grę, a bardziej będzie to rozwiązanie w ramach reklamacji obuwia

Re: Najpopularniejsze dzielnice dużych, polskich miast

grzesiek_pac / 2012-12-17 13:04
nie chodzi o to, ze najbardziej lubimy Nową Hutę, tylko o to, ze tam są najtańsze meiszkania, stąd takie pseudo zamiłowanie i takie wyniki badań

poparcie PiS

grzesiek_pac / 2012-12-14 13:51
a te wszytskie sondaże to są tylko na zamówienie wg mnie robione, nie ma co tu mówić o rzetelności jakiejś ani o tym, zeby wnioski wysnuwać

Re: Wrak TU-154 nie wróci do Polski. Na razie

grzesiek_pac / 2012-12-05 15:20
nie rozumiem dlaczego w ogóle nie chcą go nam oddać? wiem,z ę katastrofa miała miejsce na terenie ich kraju, ale pzrecież to nasz samolot i nasi obywatele tam polegli

Piechociński w rządzie

grzesiek_pac / 2012-12-04 14:57
No i już wszystko wiadomo, Piechociński wszedł jednak do rząd i będzie pełnił stanowisko wicepremiera i ministra gospodarki. Wydaje mi się, ze to było od dawna wiadomo, tylko specjalnie takz wodzili społeczeństwo

zwolnienie lekarskie a staż emerytalny

grzesiek_pac / 2012-12-04 10:11
Czy do stażu emerytalnego wlicza się okres podczas którego pracownik przebywał na zwolnieniu lekarskim? Chyba powinien, tak na chłopski rozum, bo trwa ubepzieczenie z ZUS pzrecież wtedy i jest ciągły stosunek pracy też
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy