Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac"

renta strukturalna

grzesiek_pac / 2012-07-09 12:02
jasne, ze tak. Z tego co się orientuję warunkiem otrzymania świadczenia jest to, że rodzic, który pzrekazuje gospodarstwo jednocześnie zrzeka się pracy w nim

Sawicki do dymisji

grzesiek_pac / 2012-07-18 13:17
nie wczoraj, chyba dziś sopiero złozyć na ręce premiera dymisję, ale nie wiem czy została przyjęta i czy w ogole może zostać nie przyjęta?

urlop ojcowski a zwolnienie

grzesiek_pac / 2012-07-20 09:29
Czy urlop ojcowski rządzi się takimi samymi prawami jak macierzyński? w sensie, czy pracownik, który na takim urlopie pzrebywa też jest chroniony przed rozwiązaniem umowy?

praca w salonach telefonii komórkowych

grzesiek_pac / 2012-07-20 11:09
Jakie macie doświadczenia i jakie są wasze wrażenia odnośnie do pracy w salonach telefonii komórkowych, chyba obojętnie której, bo podejrzewam, ze wszędzie jest podobnie. Ale jakie zarobki i jaka atmosfera?

Re: Resort rolnictwa powinien być w rękach PSL

grzesiek_pac / 2012-07-25 08:39
a dlaczego wszyscy zakładają, że resort musi być w rękach PSL? jak widać niespecjalnie sobie radzą, to może właśnie dla odmiany jakaś zmiana by się przydała

38 dni urlopu dla kogo?

grzesiek_pac / 2012-07-25 11:10
Mozecie mi wytłumaczyć, które grupy pracowników mogą liczyć na 38 dni urlopu? i na jakieś podstawie mają o 12 dni wiecej ode mnie? gdzie oni parcować muszą, żeby aż takie pzrywileje mieć..?

dyscyplinarne zwolnienie

grzesiek_pac / 2012-08-23 09:07
Czy pracodawca może mnie zwolnić dyscyplinarnie za to, ze nie stawiłem się do pracy? Sytuacja wyglądała tak, że rano odwożąc dziecko do pzredszkola, zaczęło ono wymiotować i musiałem jechać do z nim do lekarza, póżniej szpitala, w między czasie wyładowała mi się komórka. Dopiero ok 14 mogłem się skontaktować z pracodawcą, a on uznał to za neistawienie się do pracy bez usprawiedliwienia.

Re: Izby Rolnicze: ubezpieczenia w rolnictwie powinny być obowiązkowe

grzesiek_pac / 2012-08-28 12:41
to nie jest chore, bo czasem bardzo często nawet to jest ich jedyne źródło dochodu i utzrymania i są skazani na pzrychylność natury, ciekawe czy chciałbyś się zamienić ?

jak zwiększyć atrakcyjność na rynku pracy?

grzesiek_pac / 2012-09-03 12:46
na pewno nauka języków, co najmniej posługiwanie się 2 biegle zwiększy na pewno szansę na znalezienie pracy

oszczędności życia

grzesiek_pac / 2012-09-12 14:41
nie wiem ile ma Pan tych oszczędności, ale jeśli wystarczająco dużo, to może opłacałoby się w jakąś ziemię zainwestować albo w jakąś nieruchomość?

podatek od zysków

grzesiek_pac / 2012-09-13 08:53
Mamz amiar zaczą grać na giełdzie, ale nie wiem jeszcze jednej - jakby nie było podstawowej rzeczy, czy jeśli uda mi sie coś wygrać, tzn zarobić raczej, to będę musiał odprowadzać od tych zysków podatek? w jakiej wysokości?

podatek rolny dla kogo?

grzesiek_pac / 2012-09-25 15:03
chyba ma nie być tego podatku w końcu, czy coś źle zrozumiałem? ale tak mi się obiło o uszy chyba

urlop okolicznościowy zasady przyznania

grzesiek_pac / 2012-09-28 12:50
przecież nie jest nigdzie powiedziane, ze urlop okolicznościowy jest na Tówj ślub, jest na jakieś ważne wydarzenie w Twoim życiu, czyli jesli to ma być ślub siostry, to jak najbardziej powinien ci pracodawca go udzielić

Re: PiS chce ukarania Niesiołowskiego za "wulgarne słowa"

grzesiek_pac / 2012-09-28 15:39
te wugarne słowa, to odnośnie tego pzremówienia Wasserman? że było obrzydliwe? czy coś jeszcze równie wulgarnego powiedział?

podwyżka cen mandatów

grzesiek_pac / 2012-10-05 09:18
Słyszeliście coś o tym, ze ma być podwyżka cen mandatów? teraz już jak dla mnie są bardzo wysokie, a co dopiero, jak je podniosą? wiecie moze jak wysokie mają być? podobno nawet o 100%, ale to akurat chyba plotki jakieś

Najnowsze wpisy