Forum

Komentarze użytkownika "gVarek"

Komentarze użytkownika: gVarek

gVarek / 2008-11-25 18:30 / "zGÓRnikt"
w tam, smak dna juz czuje w ustach, a ich kleski jakos nie czuje
jesli mi się kubki smakowe od góralskiej herbatki nie przepalily to będzie dobrze, a jak jeszcze ropa spadnie, a wig wzrośnie to sam będziesz wrzeszczał, że świat jest piękny:)
gVarek / 2008-11-25 19:04 / "zGÓRnikt"
czujnym to trzeba być zawsze w dzień czy w nocy, ale bez przesady, no nie
ja pamietam jak pewne grono inwestorów emocjonowało się kursem yena i okazało się niewiele ma to wspołnego z czymkolwiek i tak oni też chyba pomyśleli przestali pisać cokolwiek, choćby Samuraj niewiadomo czy choćby czytają a czy nadal grają też pojęcia niemam
zatem luzik
gVarek / 2008-12-21 09:18 / "zGÓRnikt"
z ta nadwyżką to jest tak, ze niby lepiej ja mieć, ale to nie świadczy ani o bogactwie, ani wyższym wzroście w przyszlosci, ani o skali bezrobocia, ani o niczym
Polska miala zawsze ujemny bilans, przynajmniej od kilkudziesieciu lat, a nasi południowi sasiedzi nadwyżkę, nadwyżką błyszczą Chiny, Hongkong czy Rosja, także Arabia Saudyjska czy Kuwejt, i o czym to swiadczy?
a jak będzie za 10 lat tego też przeciez nie wiemy
czy sie utrzyma tendencja, czy pogłębią różnice tez nie wiadomo
gVarek / 2008-12-23 12:28 / "zGÓRnikt"
no własnie najwyższa pora, bo ja zaraz sie pakuje i wyjeżdzam w swoje strony
zatem choina, wigilia, karp w galarecie, kutia i puste miejsce przy stole
i głowę pochylić nad doczesnym życiem i przeżyć je jak najlepiej
a w Świeta Bożego Narodzenia radować się:)
a W Nowy Rok jeszcze bardziej:))
gVarek / 2009-01-10 08:36 / "zGÓRnikt"
o tej -porze warto w góry pojechać i to niekoniecznie na narty
a tak na marginesie to czesto Ci sie "podwaja", a raz pamietam, że się przemnożyło gdzieś znacznie więcej razy, chyba kilkanaście:/
gVarek / 2009-01-28 19:41 / "zGÓRnikt"
najstarsi górale tez tak przewidują:)
gVarek / 2008-10-31 10:41 / "zGÓRnikt"

Po 8 latach definitywnie moja małżonka wyjechała z PL i musiała zlikwidować polisę, więc z tego co wypłacono to
wystarczyło tylko na śniadanie dla rodziny w restauracji.

dlatego tak nie lubię czerwonych i wszystkiego za co się zabraki, dziś też by Cie oskubali pewnie, ale już nie tak
to co opisałeś to zwykły skandal i trzeba dochodzić w Strasburgu swoich praw, choć wówczas pewnie istniało coś o podobnym charakterze, ale o innej nazwie
no chyba, że wiesz zjedliście to śniadanie w jakimś Hiltonie w Szwajcarii;)
gVarek / 2008-10-30 21:56 / "zGÓRnikt"
i tak dobrze
gVarek / 2008-10-30 19:23 / "zGÓRnikt"
dobrze piszesz, przekonałem się o tym 2 razy
przecież zawsze można odkupić, taniej
gVarek / 2008-10-02 00:07 / "zGÓRnikt"
bo już godzina duchów przyszła:)
gVarek / 2008-10-03 00:32 / "zGÓRnikt"
dobranocka..ale żeby Ci się nie przyśniły akcje ani obligacje

ale dziwy...

gVarek / 2008-10-03 10:07 / "zGÓRnikt"
...zaglądam...
...tylko 2 papiery się otworzyły dotąd z moich...
...i oba na wyraźnych plusach
natomiast jak były wzrosty ja nie rosłem...;-(
gVarek / 2008-10-14 18:08 / "zGÓRnikt"
ale o so chozi???
gVarek / 2008-10-14 18:15 / "zGÓRnikt"
myslę, że nie zawarłeś jakiekś sollidnej myśli w swoim przesłaniu (co do Ciebie niepodobne) i niewiadomo jak Ci odpowiedzieć
różnie sie układa i tyle, ale giałdy należy rozpatrywać w szerszym horyzoncie niż 1-2 dni
gVarek / 2008-10-20 21:40 / "zGÓRnikt"
napisze Wam coś szczególnego, otóż ludzie poinwestowali i znaleźli się w trudnej sytuacji
znam przypadki z mojej rodziny, idzie kryzys i posiadanie mieszkania, akcji czy nawet sklepu nie może się opłacać
mam nadzieję że to dostrzegacie, bo za rok czy dwa może być gorzej
oczywiście jestem wyedukowany właściwie i dlatego wiem , że giełda wyprzedza rynek jako całość, ale jak będzie później wiemy dopiero wtedu jak się domknie cały cykl, a widać, że słodko nie jest
ludzie nie jeżdzą tak chęrnie na zagraniczne wakacje, no chyba, że młodzi, ale oni nie myślą jako0ś szczególnie o przyszłości
szkoda, że ten cykl aż taką destrukcja się kończy, bo gdyby opierać się na doświadczeniech innych państw powinno być lepiej i to znacznie

Najnowsze wpisy