Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

Re: Balcerowicz szefem rady prestiżowego instytutu

KAP / 2008-06-12 14:08 / Tysiącznik na forum
czekam na glosy wielbicieli z PiSu, ze to synekura za grabienie Polski -:)
KAP / 2008-06-12 11:07 / Tysiącznik na forum
wzrost nie ma nic do rzeczy. odczep sie od niego.

Re: Gosiewski: Akcyzę trzeba obniżyć

KAP / 2008-06-12 11:06 / Tysiącznik na forum
sorry, ale ten Pan juz sie wykazal ;'troska' o nasze kieszenie fundujac sobie wyborczy dworzec kolejowy. wiec jest dla mnie rownie wiarygodny jak wilk podrywajacy kapturka ..
KAP / 2008-06-11 23:03 / Tysiącznik na forum
zawsze bylem za dogadaniem sie PO z SLD. Bo to mniejsze zlo niz PiS z Lyzwa. Wole mala korupcje od promocji gwaltu kobiet w imier cesarstwa dla Jarka. Choc Millerowi rozpieprzenia szans lewicy i tym samym otwarcia drogi dla PiSparafaszystów nie wybacze. Nie ze lubie lewice. Nie lubie cynicznej megalomanii..Postkomuna wobec talentu PiS do napuszczania Polaków na Polaków to jest mala rybka. Po prostu nie nawidze ludzi zyjacych antagonizowaniem innych w imie swych ponurych zawisci i kompleksów.. Jesli nie wyrazam sie jasno to prostymi slowyma: choodzi mi o Kaczynskich. - braci blizniaków rekompensujacych sobie na 30mln Polakjów swe problemy po separacji ojca i matki oraz matczynej dominujacej roli.
KAP / 2008-06-11 22:53 / Tysiącznik na forum
Kopacz jest okolo 7miesiecy, to tak dla przpomnienia 'historii'.
KAP / 2008-06-11 14:18 / Tysiącznik na forum
no no 'arch' cytujacy SLD -:). ale po objeciach z Lyzwinskim kazdy jest delikatniejszy. To akurat rozumiem.
KAP / 2008-06-11 14:15 / Tysiącznik na forum
adaje sie iz odpowiadasz nie na mojego posta a na swój monolog wewnetrzny.
KAP / 2008-06-11 14:13 / Tysiącznik na forum
a ja mysle ze mu sie rzady pomul;ily -:)

Re: Polak awansował na unijnego dyrektora

KAP / 2008-06-11 14:12 / Tysiącznik na forum
super

Re: Balicki: Rząd chciał wojować z lekarzami

KAP / 2008-06-11 11:56 / Tysiącznik na forum
prawo opozycji. jednak nie widze tej 'wojny z lekarzami'. prosze Pana Marka, jako fachowca o podanie konkretnych rozwiazan i propozycji bysmy mieli material do dyskusji.
KAP / 2008-06-11 11:54 / Tysiącznik na forum
po Urbanskim dogadujacym sie Z betonem SLD nic nie dziwi . pozdrowienia dla Lyzwinskiego -:)
KAP / 2008-06-10 14:25 / Tysiącznik na forum
jest cos takiegi jak patriotyzm obywatelski wynikajacy z poszanowania swojej malej ojczyzny , wspolnej przestrznie i osiagniec poprzednich pokolen. To prowadzi do checi wspólnej pracy (od posprzatania za darmo wxspolnego gminnego trawnika, po szacunek dla innych wynikajacy z akceptacji siebie jako obywatela tego kraju ). Taki mi przypada do gustu . Za miast tego mamy pena dulszczyzny faadowocsci krzykliwosci oraz szukanie wspolnych wrogów. No i wyrok na Rczkowskiego, który dosc dosadnie nieniejsze pokazal. Znowu nie Wokulski a Łęcki badz wczesny
KAP / 2008-06-10 14:17 / Tysiącznik na forum
kto mieczem wojuje od miecza ginie... a ten PRowiec to czeka zwlaszcza w TVP by blotem obrzucic PiS. nieco szacunku dla logiki prosze
KAP / 2008-06-09 15:20 / Tysiącznik na forum
oczywiscie ze goscie sie róznia, Chodzilo mi o generalna postawe otwartosci na doswiadczenie , swiat i ludzi oraz , co powinienem dodac brak zacicia rozliczeniowo - rewolucyjno - krytykanckiego.
KAP / 2008-06-09 12:21 / Tysiącznik na forum
czyli osoba wyksztalcona...

Najnowsze wpisy