Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

KAP / 2008-03-20 11:56 / Tysiącznik na forum
przepraszam -;(
KAP / 2008-03-20 11:55 / Tysiącznik na forum
rozumiem ze masz mocnego 'freuda'. Juz 3 razy to wklejasz. :)
KAP / 2008-03-20 10:48 / Tysiącznik na forum
Obawiam sie ze prezydent nie ma wlasnego zdania. Ludzi sie wyraznie obawia ( to na podstawie relacji od osób uczestniczacych na spotkaniach pozapartyjnych - np na Wawelu), dobiera sobie matkujace mu kobiety (Jakubowska, Fotyga,..) i melduje Prezesowi (calkowicie zdominowany przez brata). Jako osoby to mi go nieco szkoda.. Jako obywatel wkurzony jestem tak niskim poziomem osoby. Tyle zrobic tyle dla promocji slubów gejowskich... Wiele osób jest w stanie wziac taki na zlosc Kaczkom nawey jesli sa hetero:) Ja bym na miejscu Biedronia pprzyznalk mu jakas odznake honorowa.

Re: Traktat będzie ratyfikowany do końca kwietnia

KAP / 2008-03-20 10:40 / Tysiącznik na forum
juz raz zapowiadal mocne dazenie do kompromisu..... wyszedl z tego łzawy teledysk disco-polo dla ONRu -:) to ja juz prosze tylko zeby z braciszkiem sie odczepili od dazenia do czegokolwiek. i zajeli sie np wedkarstwem....

Re: Kaczyński: Dziennikarze są jak chłopi pańszczyźniani

KAP / 2008-03-20 10:21 / Tysiącznik na forum
alez tupet. troche jakby czarna sotnia optowala za wolnoscia starozakonnych.
KAP / 2008-03-20 10:04 / Tysiącznik na forum
pomyliles braci..... bedziesz musial przeprosic:)
KAP / 2008-03-19 17:35 / Tysiącznik na forum
jestem zwolennikiem kompromisu stad obsesje mnie niepokoja a mielismy juz pare takich w XXw. 'Wieszanie' wg Rymkiewicza mnie nie pociaga jakos....
KAP / 2008-03-19 17:30 / Tysiącznik na forum
uwazam ze dalem upust swemu wkurzeniu na niekompetencje doboru kadr. sam dobieram ludzi i obserwuje profesjonalny dobór w firmie. po prostu elementarnego partactwa zwlaszcza w imie osobistych fobii nie znosze, widzialem w zyciu czym sie to konczy. tak ze i emocje i merytoryka w moim wpisie. nie moja wina ze PiS w tym celowal nie majac kadr poza ósmym garniturem warszawskiego ratusza..
KAP / 2008-03-19 13:11 / Tysiącznik na forum
ale to jest takie zycie. bardzo duzo emerytów i rencistów przychodzi po to a wiem to od emerytow. którzy nie moga sie dopchac z czyms powaznym. a sprónujesz bez kolejki zapytac sie o cokolwiek lekarza to zostaniesz poddany niezlej agresji do fizycznej wlacznie radze sie przejsc i spróbowac. To przykre ze Panstwo nie potrafi im zapewnic innej realizacji potrzeb przebywania razem .reszte sprowadziles ad absurdum. z reszta kazda dyskusje nad 'socjalem' mozna sprowadzic do glodujacych matek i dzieci ze strony jednej a z drugiej do pijanych bezrobotnych którzy maja w d.. wszelka prace. no i poza pyskowka z tej dyskusji nic nie wyjdzie. chyba ze celem jest pyskówka. ale jakby to nie mój rewir...

Re: Premier: sytuacja w NBP - krytyczna od dłuższego czasu

KAP / 2008-03-19 13:02 / Tysiącznik na forum
a coz dziwnego ? po PiS zostaje badziewie i konflikt. Jak zwykle. Rzecza której szkoda to to iz nie dotycza one prywatnej piaskownicy zakompleksiontych blizniaków na Zoliborzu a funkcjonowania waznych organów Panstwa lub jego calosci w otaczajacym swiecie. Ale sami wybralismy to teraz musimy przelykac.
KAP / 2008-03-19 12:02 / Tysiącznik na forum
sprowadzasz pomysl ad absurdum. Proponowalbym najpierw (1) zalozyc ze nie jest to jedyny element reformy. (2) przyjrzec sie jak to dziala w innych krajach. Swiat kultury europejskiej sklada sie z kompromisów i rozwiazan bardziej bliskich filozofii zlotego srodka niz rewolucji badz ekstremów.
KAP / 2008-03-19 10:20 / Tysiącznik na forum
no ale nie kazdy jest taki bogaty jak ty-:)
KAP / 2008-03-19 10:19 / Tysiącznik na forum
to zalezy od poszanowania dobra wspolnego w spoleczenstwie. jednak obaiwiam sie ze u nas twoja konkluzja jest blizsza prawdy. -;)

Re: Tomaszewski: Nie mieszajmy sportowców do politycznych problemów

KAP / 2008-03-19 09:55 / Tysiącznik na forum
nie zgadzam sie z Panem Tomaszewskim, dlatego iz polityka weszla do olimpiady juz w momencie wyboru Chin na jej miejsce. Chinska propaganda wokól olimpiady sluzy polityce. Wiec mówienie teraz zeby politycy sie nie pchali jest oderwane od realiów niestety. W tym momencie mamy niezle rozdanie miedzy opozycja i rzadem. Rzad zachowuje dyplomantyczna wstrzemiezliwosc (bo stanowisko oficjalne jest niezwykle wazna sprawa tez w kontekscie gry w jednej druzynie UE) . Opozycja jest glosna. Szkoda ze wyszlo przez przypadek - jak pokazuje sprawa Traktatu.
KAP / 2008-03-19 09:48 / Tysiącznik na forum
rzeczywiscie , niezly pomysl tego ZOZu...

Najnowsze wpisy