Forum

Komentarze użytkownika "kasta"

Komentarze użytkownika: kasta

kasta / 2011-06-26 09:09 / portfel / Bywalec forum
no nie! gdybyśmy żyli na Białorusi to nikt by nie zakwestinował flagi białoruskiej szczególnie na meczu

moc życzęń i wytrwałości w Duchu Świętym

kasta / 2011-04-23 19:46 / portfel / Bywalec forum
_____
kasta
kasta / 2011-03-10 18:26 / portfel / Bywalec forum
ciekawe rzeczy, czasami żałuję, że tego nie widziałem ale może i to dobrze
kasta / 2011-03-10 07:05 / portfel / Bywalec forum
to zależy od serwisu

Re: Komentarze do portfela "needle"

kasta / 2011-01-26 19:24 / portfel / Bywalec forum
Większość inwestorów na świecie ocenia, że w ciągu najbliższych 5 lat co najmniej jeden kraj wyjdzie ze strefy euro. Przeważa też opinia, że Grecja i Irlandia ogłoszą niewypłacalność - wynika z kwartalnego badania przeprowadzonego przez agencję Bloomberg.


59 proc. ankietowanych inwestorów na świecie uważa, że jeden lub więcej z 17 krajów strefy euro opuści euroland do 2016 r. W tej grupie 11 proc. uważa, że nastąpi to w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Inwestorzy są podzieleni co do tego, czy Portugalia może ogłosić bankructwo. Mają za to zaufanie do Hiszpanii.

REKLAMA


Prawie równo podzielone są opinie na temat tego, czy możliwy jest rozpad strefy euro.

Większość z 45 proc. ankietowanych inwestorów przewidujących taki scenariusz ocenia, że nastąpi to w ciągu najbliższych 5 lat; 48 proc. uważa, że nigdy nie dojdzie do rozpadu eurolandu.

"To co dzieje się obecnie w strefie euro stanowi jedno z największych ryzyk dla globalnej gospodarki" - ocenił Nouriel Roubini, profesor New York University, w środę podczas sesji rozpoczynającego się w Davos Światowego Forum Gospodarczego.

Kwartalne badanie Bloomberg Global Poll zostało przeprowadzono na grupie 1.000 inwestorów, traderów i analityków, w okresie 21-24 stycznia

i wszystko jasne, mówiłem żeby tam nie wchodzuić
kasta / 2010-12-02 11:13 / portfel / Bywalec forum

gdy są spadki można operować instrumentami pochodnymi

słyszałem, że to dośc ryzykowne zajęcie i znam takich co potracili samochody i żony na tym
kasta / 2010-12-02 11:13 / portfel / Bywalec forum

gdy są spadki można operować instrumentami pochodnymi

słyszałem, że to dośc ryzykowne zajęcie i znam takich co potracili samochody i żony na tym
kasta / 2010-11-15 22:57 / portfel / Bywalec forum

Będą rosły nasze akcje

chyba nie wszystkie

czy Wam też net szwankuje, słyszałem, że są miasta, gdzie przestało działać na kilka godzin
wygląda to tak jakbyśmy cofnęli sie w rozwoju
kasta / 2010-10-30 09:02 / portfel / Bywalec forum
A ja wczoraj z Budwaisera na Hainekema i odwrotnie, ale co to ma wspólnego, że akurat w tym wątku zasuwacie?
Nie kapuję
kasta / 2010-10-08 11:41 / portfel / Bywalec forum
w kampanii prezydenckiej, która dopiero się skończyła i jeszcze dobrze nie wybrzmiały protesty miał pełne poparcie UPR zatem ja dobrze kombinuje a Ty już nie
co nie?
kasta / 2010-10-07 08:18 / portfel / Bywalec forum
kulą w płot
Piotr Strzembosz, niegdyś koszykarz Polonii, a dziś kandydat Prawicy Rzeczypospolitej i UPR walkę o fotel prezydenta miasta ocenia jak walkę z Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim. - Jak bym stawał do walki z Pudzianem, to wiem jak się to skończy. Jednak nie mogę powiedzieć, że jestem bez szans. Teoretycznie mogę wygrać - twierdzi kandydat PR i UPR.

czyli korwina nie popiera nawet UPR, to kto go popiera w takim razie?
kasta / 2010-08-09 14:04 / portfel / Bywalec forum
ale przecież możliwych jest kilka rozwiązań jednocześnie czy tego nie przywidział twój umysł?
kasta / 2010-07-26 14:39 / portfel / Bywalec forum
Witam, Na szczęście gram niewielkimi pieniędzmi i rzadko zaglądam na giełdę
kasta / 2010-05-26 07:41 / portfel / Bywalec forum
nikogo nie wywalą, gdyż trzeba by innych tez wywalić; będą się trzymać razem aż do nieszczęsnego końca
dla mnie szczęsnego;)
kasta / 2010-05-26 07:39 / portfel / Bywalec forum

.uczucie do mamy...
uczucie do siostry..
uczucie do zwierząt..


ej, trącii mi to jednak feminizmem, lewactwem i narcyzmem
prawa kobiet i zwierząt a potem jeszcze samozachwyt
może się mylę, ale ale lekko kołowata o drugiej już jesteś po niezłym przyjęciu czy może randce;)
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy