Forum

Komentarze użytkownika "Kero"

Komentarze użytkownika: Kero

Kero / 2006-07-28 14:49 / -
Nie żartuj sobie - wcale nie wiedziałbyś co z tym zbożem zrobić. Jeśli już to może tonę ryżu - wystarczy gotować w solonej wodzie i jedziesz na tym z pół roku.

Re: Rząd pomoże rolnikom

Kero / 2006-07-28 14:32 / -
Ja prponuję dorzucić im jeszcze po siewniku a tym najbiedniejszym po Ursusie. No i oczywiście odrazu zarejestrowany bo nie mają z pewnością na rejestrację. Zbiornik onegdaj miał 55 litrów to znów nie tak dużo aby był napełniony a fakturę na paliwo to w sąsiedzkiej stodole sobie załatwią już sami.

Re: Kluza: Możliwe dwie stawki

Kero / 2006-07-28 12:30 / -
Jeden procent obniżki dla obecnych 19-tu to lizaczek dla wnuni kaczuni.
Mnie i tysiącom 19-tek robi to tyle co dwa liście na drzewie więcej dla uzyskania cienia. Jeśli zatem ma to być przmilanie się to raczej miernota.

Re: PO ma pomysł na zatrzymanie młodych

Kero / 2006-07-28 12:25 / -
Tak czy owak PO jeszcze nie przedstawiło żadnej propozycji zatrzymania młodych w kaju ale przy...as Kaczyńskich już wie, że to drogi projekt. On już wie, że trzeba ukrucić socjal (kurnikowy kapitalista).
Kero / 2006-07-28 09:47 / -
To wcale nie jest awantura o kilkanaście złotych tylko o kretyńskie metody postępwania sługusów jakich wybraliśmy a oni zaczynają wierzgać. Słusznie zatem autor artykułu konkluduje iż ci "wybrańcy" mogą zostać pokopani.
Niestety po raz kolejny potwierdza się polska rzeczywistość - wystarczy osła posadzić na tronie a będzie udawał króla. Dotąd uważałem Wildsteina za człowieka niezależnego odważnego i rozumnego. Odważny jest rzeczywiście nadal ale reszta to jakoś mu spłynęła jakby poniżej siedziska fotela jaki zajął przecież tymczasowo.

Re: Łatwiej o kredyty walutowe

Kero / 2006-07-27 20:41 / -
Właśnie poszukuję kredytu na budowę domu i powiem, że tu napisać można wszystko.
To bzdura z tym "poluzowaniem".
Kawaler o uregulowanym stosunku do służby wojskowej bez żadnych zobowiązań finansowych wobec kogokolwiek przy dochodzie 2300zł brutto otrzymał propozycję na poziomie 60 tys. (sześćdziesiąt). Za tyle to można sobie wybudować ale szałas w jako takim komforcie.
Sprawdzamy nie jeden bank i to norma jest wszędzie. Ja mam czas, zobaczymy jak zmiękną prędzej czy późnmiej.
Troche to niezrozumiałe dla mnie iż w dzisiejszej dobie funkcjonuje jeszcze sterowanie polityczne bądź co bądź prywatnymi bankami.
Na zakończenie, niekompetencja panienek i kenów bankowych jest porażąjąca.

Re: Autostrady - daleko do normalności

Kero / 2006-07-27 18:35 / -
103 km kaczorówki z paśnika na paśnik.
Kero / 2006-07-27 18:31 / -
Zwłaszcza w Polsce, bo po za jej granicami zapobiega się bulowi.
A kontakt kredytowy z "lekarzyną" miałem osobisty i zdanie na jego temat też mam osobiste.
Taki lekarz to musi być schizofremikiem skoro kredyt na dom spłaciłem mu w 4 miesiące. Doskonbale zdaję sobie sprawę, że za to zpałacili inni "pacjenci", ale cóż to takiego lekarzynę boli? Schizofremia wraz z głupotą jest bezbolesna.

Re: Nici z podwyżek dla budżetówki?

Kero / 2006-07-27 08:26 / -
PiSiory, Samabrona i PRL kopiują nieudaczne sterowanie państwem przez komunistów przed rokiem 1989.
Degrengolada życia politycznego a co za tym idzie i społecznego postępuje na chwałę nieudaczników, którzy boją się przekraczać granic Polski by nie wypaść śmiesznie.

Re: Przybyło nam 100 kilometrów autostrad

Kero / 2006-07-26 14:59 / -
Spokojnie, aby tylko nie okazło się za miesiąc, że trzeba ją zamknąć. Zresztą nie jeden taki odcinek drogowy w Polsce już istnieje na mapach ale w praktyce to tylko widmo lub ewentualnie wielkie wiadukty w polu bez dojazdu na nie ani zjazdu z nich., pod którym nawet krowy się nie pasą.
Wygląda to raczej na pomnik polskiej gospodarki.
Kero / 2006-07-26 10:47 / -
No proszę pani Kalata nie dała się wykopać - jej prawda jest na wierzchu. Oczywiście Money nie ma z tym nic wspólnego.
Kero / 2006-07-26 10:31 / -
Ono odstraszało emigrantów więc Money zamienił je na pokusę dla tychże.

Re: pieniądze na zakup ziemi rolnej

Kero / 2006-07-26 10:30 / -
Jeśli podchodzi Pani do banku z takimi argumentami jak tutaj to nie badzo się dziwię. To, że nie chcą kredytować ziemi rolnej to też wiem. Ale proszę zobaczyć co Pani pisze.
Chce pani kupić ziemię bo ma Pani konie a za chwilę już Pani chce ją dzielić na działki budowlane - tu kłania się zwyczajna spekulacja ziemią choć wcale nie chcę przez to powiedzieć, że to potępiam. Jednak sama Pani mówi bankowi, że tak naprawdę to cel jest ukryty. Gdybym miał więcej kasy także kupiłbym i to sporo ziemi bo przebicie jest okrutnie pozytywne.

Re: W sądach bez zatorów

Kero / 2006-07-26 09:46 / -
Zabrakło mi tylko jeszcze (wiem jestem naiwny) kar dyscyplinujących samych sędziów. A jest tu sporo do zrobienia oj jest Panie Kryże.
Niektóre zachowania są wręcz skandaliczne a instytucja osoby zaufania publicznego jest ignorowana.
Sędziowie mylą niestety instytucję niezawisłości z nietykalnością.

Re: Handel nie w niedzielę

Kero / 2006-07-26 09:38 / -
Takie idiotyzmy już mnie nie zaskakują - to norma "naszej" ""klasy"" politycznej.
Więc będzie tak panie Giertych:
W sobotę wieczorem walnie panu rura z wodą i ja przyjadę tylko zamknąć dopływ a pan brudny jak świnia będzie czekał na mnie na progu do poniedziałku. Oczywiście skasuję za dwa dojazdy i poniedziałkowy smród od brudasów dodatkowo.

Najnowsze wpisy