Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

kokar / 2009-08-01 16:58 / portfel / Cienki gracz giełdowy
W srodowisku deflacyjnym o ile takowe bedzie w długiej perspektywie czasowej (w co nie wierzę ...) wzrosty są szybkie a spadki bardzo powolne idealna sytuacja dla tych co kupili akcje ... dobre akcje bo badziewia mogą nigdy nie urosnąć
kokar / 2009-07-31 22:27 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Przyznać mu trzeba pisał bardzo przekonująco.Ja wtedy byłem początkujący o ile na giełdzie można użyć takiego pojęcia i wierzyłem ignorując wszelakie sygnały zdrowego rozsądku że mądrze pisze i ma dobrą wolę.Ciut straciłem wówczas tylko ciut dzięki temu że się w porę opamiętałem.Nie mam nic do gościa każdy sam podejmuje decyzję ale zawsze będzie mi się kojarzył z poczatkami mojej przygody na giełdzie.Oczywiście gdy nastała ostra bessa Motyl odfrunął ... na tym kąciku piszą Ci sami ludzie zarówno w hossie jak i bessie.I można się czegoś mądrego dowiedzieć.Plus duży dla kącika
kokar / 2009-07-31 20:13 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Na kopex jak chodził po 40 i góra
Intercars po 150 i góra
enap jak chodził po 4 z hakiem
idm jak był po 20 i więcej
co tam jeszcze było ....
stalprofil jak był po 40
drozapol po 15

hehe miały być szczyty szczytów

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-31 19:31 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Apropo forum bankiera,to ja stamtąd nadeszłem to było moje pierwsze forum i zapadł mi w pamięć gościu o ksywie Motyl1604 .Hm naganial po mistrzowsku w szczycie hossy sam dalem sie nabrac na jego nagonke
kokar / 2009-07-31 18:02 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Który bank nie ma gorszych wyników niż w szczycie hossy.Tutaj mamy inne przesłanki pod spekulacje mozliwa fuzja z PZU dywidenda prywatyzacja,to nietypowy bank na tle innych banków w chwili obecnej
kokar / 2009-07-31 17:55 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Raporty są ogólnodostępne
kokar / 2009-07-31 17:23 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj.Wig 20 jako srednia ważona kapitalizacją spółek wskład tego indeksu wchodzacych rzeczywiście musiałaby pofrunąć dość wysoko.Poziomy maksymalne z ostatniej hossy są jak najbardziej możliwe do pokonania a nawet grubo zostana przebite do poziomów wspomnianych niżej przez Piotrka albo i wyższych.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-31 17:09 / portfel / Cienki gracz giełdowy
PKOBP - szykują się wzrosty jak na KGHM hit wigu 20 ... tak uważam
Perspektywa wzrostu nawet na 80 pln
kokar / 2009-07-31 15:51 / portfel / Cienki gracz giełdowy
40 za pasem na to wygląda
kokar / 2009-07-30 21:41 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Tak dopóki rosną :-)
kokar / 2009-07-30 21:38 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Nie sądzę żebyśmy az tyle urośli,ale po dzisiejszej sesji nabrałem wiekszej pokory wobec rynków .... wszystko możliwe
kokar / 2009-07-30 21:34 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Zastanawia mnie też złoto kurs fruwa przy suficie jakby miał ochotę na historyczne szczyty.
kokar / 2009-07-30 21:33 / portfel / Cienki gracz giełdowy
No właśnie,prawdziwa zdrowa hossa powinna przebiegać prawie niezauważalnie a te wzrosty są za szybkie.Chyba że mamy do czynienia ze skróceniem cykli koniunkturalnych lub wchodzeniem w rynek deflacyjny na którym wzrosty trwają szybciej niż spadki.Ale deflacji nie przewiduje a raczej hiperinflacje i klocki przestają mi się układać w logiczną całość

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-30 20:41 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Po dzisiejszej sesji zgłupiałem całkiem już nie wiem co myśleć o akcjach i rynkach cieszę się że rośnie bo mam akcje ale cholera inne były moje przewidywania ...
kokar / 2009-07-30 09:25 / portfel / Cienki gracz giełdowy
zenek nie prezentuje obecnie żadnych fundamentów branża przyszłościowa w obliczu plotek o dmuchaniu balona pod tytułem energia alternatywna może być podatny na wieksze spekulacje co już widać ostatnio.Kluczowym wsparciem bedzie 0,7 mozliwe że spadnie na 0,68,wiadomo wsparcie nie podłoga ze szkła ale niżej nie powinien.Oczywiście perspektywa wzrostów bardzo duża

Najnowsze wpisy