Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

kokar / 2009-07-07 22:00 / portfel / Cienki gracz giełdowy
To właśnie dlatego że p****** ze strachu w stołek oddadzą tanio akcje.Inaczej ta cała zabawa w giełdę byłaby zbyt prosta.
kokar / 2009-07-07 21:49 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Wujowie rysują formację ORGR
kokar / 2009-07-07 21:48 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Pocieszeniem są niskie obroty i fakt że na swigu80 daleko do linii szyi.Może się okazać że wig20 ustanowi 1600 a na małych spółkach wciąż nie będzie dużych spadków.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-07 21:32 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witajcie
Technicznie lecimy na zapowiadane 1600 na wig 20 i tyle w temacie
Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-01 20:04 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Fiasko rozmów USA z Chinami.Ci drudzy nie chcą już amerykańskich obligacji,wolą złoto bo przez to wzmacniają znaczenie swojej waluty.Brazylia już dogaduje się z Chinami by ich transakcje rozliczać w brazylijskiej i chińskiej walucie,podobnie chcą Rosja Korea i Indie.A z drugiej strony Chiny szczególnie mają ogromne ilości amerykańskich obligacji i atak na zielonego byłby strzałem samobójczym.hm na dwoje babka wróżyła jak zwykle

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-01 19:36 / portfel / Cienki gracz giełdowy
czyżby dziś przełom na pln? ... bije się w pierś za moje prognozy na temat tej waluty,pomyliłem się i dostałem za to dość mocno,myślałem że spekulanci bardziej wywindują euro i dolara wobec naszej waluty.Już od dawna nie spekuluje na forexie to zabawa dla zawodowców.
Adrianoo wysłałem maila
pozdrawiam wszystkich zaglądających
kokar / 2009-07-01 17:30 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Można by rzec: "wyższa kultura bankowości" - dosłownie

Idę do Aliora w każdym oddziale mogę załatwić sobie rachunek

Rewelka
kokar / 2009-07-01 16:52 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Aha to w ten sposób.Ok już patrzę
kokar / 2009-07-01 16:47 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Nie wiem czy w mojej skromnej mieścinie będzie ich BM ale rozejrzę się.
Dzięki Cyfra

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-01 16:41 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Dwa miechy temu coś mi odbiło i zmieniłem biuro maklerskie.Przeszedłem do BGZ.Platformę mają cienką,wersja robocza programu do transakcji niegotowa,maksymalnie można oglądać notowania 10 spółek.Ale ok niech to będzie.A tu się okazuje że oni pobierają miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku.Makler poinformował mnie że ta opłata jest na pół roku nie na miesiąc.W regulaminie też tak jest.pewnie nie doczytałem jakiegoś aneksu a oni myślą że znalezli naiwniaka i taka drobna kwota nie zrobi różnicy.Piszę to po to żebyście uważali na BM w BGŻ gdybyście chcieli kiedyś zmieniać.Ja wracam spowrotem tam gdzie byłem
kokar / 2009-07-01 15:40 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Tak samo jak akcjami PKOBP
kokar / 2009-07-01 15:01 / portfel / Cienki gracz giełdowy
nic nie pisali w których regionach spodziewany jest większy przyrost ale ...
Prosiak Prosiak i niech żyje Prosiak hehe ... i tylko prosiaki kupujmy

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-01 11:59 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Przewiduje się wzrost liczby ludności na świecie o 2 miliardy a przez to wzrośnie konsumpcja prosiaków.Hmmm duda może być przyszłościową inwestycją ... na lata :-)
kokar / 2009-07-01 09:47 / portfel / Cienki gracz giełdowy
tak było jest i będzie,wymiana poufnych informacji na polach golfowych,takie czy inne przekręty nikt temu nie zaradzi bo i po co.W sumie tylko ulica ma utrudnione zadanie ... nieco utrudnione ;-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-01 09:23 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Tak się robi kase ...
http://www.pb.pl/2/a/2009/07/01/Dlaczego_Kluza_nie_powinien_zostac_szefem_KNF2

Najnowsze wpisy