Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

kokar / 2009-07-21 08:07 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Fakt nie wszystkie.Wiadomym jest jednak że spółki mają animatora kursu i niekoniecznie jest to osoba powiązana umową o pracę z GPW
kokar / 2009-07-20 23:28 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Wszystkie spółki Karkosika fundamentalnie nie wyglądają ciekawie niejasna działalność,powiązania krzyżowe,no i robienie inwestorów w bambo skąd on generuje zyski ale faktem jest że potencjał wzrostu ogromny

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-20 23:17 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witajcie
Nawiąże do ponizszej dyskusji na temat impexa.Hm własciwie to nic dodać nic ująć analiza techniczna takie ma zastosowanie do tego waloru jaki Mike Tyson wkład w twórczość Chopina hehe ;-) Papier przeoczył znaczną część wzrostu a gdy przyjdą spadki spadał będzie podwójnie hm mało fajnie to wygląda szczególnie po niezatwierdzeniu dywidendy
kokar / 2009-07-19 22:44 / portfel / Cienki gracz giełdowy
:-)
kokar / 2009-07-19 22:43 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj Cyfra
Waluty nauczyły mnie jednego,że trzeba się pozbyć wszelkich emocji będąc na giełdzie.Nie emocjonować się zbytnio wygraną i nie przejmować się zbytnio przegraną,czytałem o tym wielokrotnie ale dopiero trzeba było to "poczuć" żeby zrozumieć
Pozdrawiam
kokar / 2009-07-19 22:26 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj Ciułaczu
Spółdzielnia Zenek jeśli jeszcze przyjmuje kandydatów chętnie złożę podanie hehe :-)
Pozdrowienia
Ps nawiasem mówiąc technicznie prezentuje się całkiem ładnie,jeśli nie walnie poniżej 0,73 i przebije 0,82 to mamy potwierdzenie trendu wzrostowego

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-19 22:10 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witajcie
Witaj Jarg
Dopisek hm to apropo tych głupot które wypisywałem na temat walut i innych tematów w których się sprzeczaliśmy,zastosowałem podejscie humorystyczne i z dystansem do siebie choć taki staram się być na codzień.Ty też jesteś w porządku podobnie jak Gospodarz tego kącika z którym parę razy sie też sciąłem.Piszecie sensownie i tak trzymać,stwierdziłem ten fakt już jakiś czas temu.
Pozdrowienia

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-19 11:57 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Dużo piszą o ciężkich czasach to sygnał że trzeba kupować akcje.Duda chcę kupić tą spółkę jest ciekawa inwestycją w obliczu przyklepania układu z bankami wyjdzie na prostą
kokar / 2009-07-15 20:23 / portfel / Cienki gracz giełdowy
tego nie da się wyczuć jedziesz systemem który z pewnym marginesem powie Ci kiedy wejśc i kiedy wyjść .Nie mówię tu o systemach automatycznych bo te nadają się do tarcia chrzanu :-)
kokar / 2009-07-15 20:05 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Tylko znajdz tą odpowiednia chwilę hehe :-)
kokar / 2009-07-15 20:04 / portfel / Cienki gracz giełdowy
A może Maciek DUDAsiński rzeczywiście coś podpisał a to sypnięcie pakietem jakiś czas temu było dla zmyły.
kokar / 2009-07-15 19:47 / portfel / Cienki gracz giełdowy
oficjalnego info nie było,dostępu do poufnych informacji nie mam a szkoda ... cholera wie pod co te wzrosty

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-15 19:44 / portfel / Cienki gracz giełdowy
a prosiaki ida w góre widocznie tucznik poczuł sandacza na horyzoncie byle nie dostał zadyszki hehe

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-07-14 16:33 / portfel / Cienki gracz giełdowy
No to Karku dziś pojechał po bandzie,wszyscy spodziewali się dywidendy ale wystarczyło spojrzeć na kurs przy prowzrostowej sesji i już było wszystko jasne.IPX idzie swoją drogą jednak i dobrze niech wiedzą akcjonariusze że to nie oni rozdają tu karty a wielki guru Don Juano Romano Karkano :-)
kokar / 2009-07-13 15:45 / portfel / Cienki gracz giełdowy
EV/EBITDA miało być

Najnowsze wpisy