Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

kokar / 2009-06-15 20:39 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Może własnie czas zacząć korektę
kokar / 2009-06-15 20:39 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj Jarg
Cały czas brakuje mi formacji ORGR czy jakiejkolwiek innej która przyklepałaby fale B na wig20.Nie wyobrażam sobie by mogło pociągnąć bez korekty na 2800 (tak prognozuje m.in Niebrzydowski) a przy korekcie już teraz właśnie taki zasięg wzrostu byłby teoretycznie osiagalny
Pozdr.

Re: Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

kokar / 2009-06-15 20:13 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witam Szanowną Redakcję
Czy mógłbym prosić o nick "Cienki gracz giełdowy"?Studiuję te wszystkie ellioty formacje średnie ruchome i ni w ząb nie mogę tego zrozumieć.Ponadto nie wzbudzam uznania a moje wątki budzą powszechną dezaprobatę.Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Ps no i strasznie ciężko mi idzie zarabianie na giełdzie

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-06-15 19:32 / portfel / Cienki gracz giełdowy
PLN znów dziś pokazał siłe czyżby powtórny wyjazd zagranicznego kapitału nie tylko z naszego kraju HUF od niepamiętnych czasów słabszy
kokar / 2009-06-14 22:28 / portfel / Cienki gracz giełdowy
No to stawiaj flache na stół :-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-06-14 22:05 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Krzysiek gratuluję nowego statusu należał Ci się już dawno i życzę dalszego pomnażania kapitału
Pozdrawiam
kokar / 2009-06-14 21:46 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Używam bezpośredniego języka stąd pewnie to wrażenie.
No to strzała Ciułaczu :-)
Pozdrawiam
kokar / 2009-06-14 21:30 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Myślałem że to jakaś sugestia z tym ruchem patriotycznym czy coś takiego.Spoko grunt to się dogadać całe uroki forów internetowych że nie zawsze można się zrozumieć.Cenię ludzi zaradnych i chwała im za to i ludziom którym się nie powiodło nic do tego bo gdyby tylko mogli też wyszliby z bagna w jakim siedzą
kokar / 2009-06-14 21:21 / portfel / Cienki gracz giełdowy
I nie należe do żadnego ruchu patriotycznego nie mam nic przeciwko prywatyzacji tylko przeciw sposobom w jaki sie je robi
kokar / 2009-06-14 21:18 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Ciułacz powiedz mi co mnie obchodzi Twój majątek,dla mnie równie dobrze możesz mieć kapitał z dziewięcioma zerami i dzieci na stanowiskach w najbardziej renomowanych firmach świata i tego Ci życze ale mnie to pyka.Nie rekomenduje PKO czy kupować czy sprzedawać nie jest powiedziane czy kurs pójdzie w dół czy w górę.To że jestem przeciwnikiem takiego a nie innego postępowania z majątkiem narodowym też nie broni mi w inwestowaniu na GPW czy gdziekolwiek indziej,pisze tylko swoje zdanie.To wszystko
kokar / 2009-06-14 19:19 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Sprzedawanie nadpłynnego kluczowego dla polskiej gospodarki banku w okresie kiedy wiele banków mocno potrzebuje dofinansowania jest moim zdaniem samobójstwem.Grozi to (jeśli nie wejdziemy do ERM2) jeszcze większymi wahaniami pln co ma bezpośredni wpływ na naszą gospodarkę.Dziwny rząd dziwny kraj wogóle tu wszystko jest dziwne

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-06-14 18:59 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Nawiąże do dyskusji na temat emisji akcji PKO czyli prywatyzacji bo z niczym innym to się nie wiąże.Po pierwsze nigdy nie wiadomo w jakie rece trafią te akcje,na świecie bardzo wiele wygłodniałych wilków czekających na taki łup.Po drugie podobno doradzać ma JP Morgan więc ja nie mam więcej pytań.I po trzecie nie wiemy też jaka będzie cena emisyjna (chyba że to tylko moja niewiedza) chodzą słuchy że to ma być przedział 16 - 20 pln ... ktoś się nieźle uwłaszczy na tej transakcji czyli historia lubi się powtarzać.Dalej pisać nie będę bo poruszę watek polityczny i temat dotyczący powiązań pewnego profesora ekonomii i władz obecnych banku a zdanie mam odmienne w tej kwestii niż większość tutaj ... nie lubię się kłócić :-)
kokar / 2009-06-13 12:27 / portfel / Cienki gracz giełdowy
No to fakt ciężko wśród nich znalezc kogoś normalnego.Ale mimo wszystko to zacne grono i wielu nawet kosztem poniesionych szkód (utrata normalności :-)) chcialoby się tam znalezc.Był taki jeden,nazwiska nie pamiętam ale chyba grek z pochodzenia,nazwisko trudne do zapamiętania,znalazlem kiedyś jego historię w przypisach do historii Ramanujana,przez wiele lat pracował nad innym problemem milenijnym dniami i nocami siedział kombinował przy okazji rozwiązał jakieś inne pokątne problemy a prace na uczelni traktował jak zło konieczne.Doszedł chyba 40 - stki i poddał się,przerzucił się na szachy ale tam kompletnie nic nie ugrał :-).Nie wiem jak skończył

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-06-13 12:08 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Coś spoza giełdy...ciekawostka
Grigorij Perelman matematyk geniusz w wieku nastu lat wygrał światową olimpiadę matematyczną jednak jego największym sukcesem jest rozwiązanie jednego z problemów milenijnych - udowodnienie hipotezy Poincarego (dla niezorientowanych jeden z najważniejszych problemów topologii).Matematycy czytający dowód nie zawsze rozumieli to co czytają i na wiarę przyjęli go jako prawidłowy.Perelman dostał za to medal Fieldsa (w matematyce taki odpowiednik nagrody nobla np w fizyce) a w jej ramach milion dolarów.Nagrody nie przyjął twierdząc ze zrobił to dla dobra nauki.Mniej wiecej w tym samym czasie porzucił pracę naukową i zerwał kontakty ze wszystkimi uczelniami w których pracował obecnie jest bezrobotny i mieszka z matką.
Refleksja ... mocarstwo jednak nie marnuje swojego potencjału intelektualnego :-)
kokar / 2009-06-13 11:24 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj
Zenek to nie Bioton gdzie dwóch największych cwaniaków rozgrywa swoje gierki.Aż mi się nie chce wierzyć żeby Solo tak się dał wykiwać tu musi być jakiś deal.Co do zenka z pewnością rozgrywają się jakieś gierki ale nie ma dwóch zdań że odbije i to mocno,uważam że warto trzymać i dokupować.Branża przyszłościowa

Najnowsze wpisy