Forum

Komentarze użytkownika "kokar"

Komentarze użytkownika: kokar

kokar / 2009-06-12 19:23 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj Jarg
Nic innego do głowy mi nie przychodzi jak właśnie takie przemyślenia choć dopatruje się tu już zagrywek pod ERM2 nie wiem czy Węgry też mają wchodzić razem z nami
Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-06-12 18:37 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Forint dużo mocniejszy niż PLN to jak to jest z tymi fundamentami?
kokar / 2009-06-12 16:40 / portfel / Cienki gracz giełdowy
To zależy czy wartość Twoich akcji ma dla Ciebie znaczenie.Moim zdaniem jeśli nie jedziesz na psychotropach i jesteś spokojny o akcje to masz grandes cohones

Gratuluje
kokar / 2009-06-12 14:25 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Bez urazy dla Drozapola :-)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-06-12 14:24 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Kondor wzbija się na kolejne szczyty ... toż to jest Wielki Ptak :-)
kokar / 2009-06-12 07:48 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Tego co będzie nie wiem bo nie siedzę w mózgownicach ludzi,organizacji które tym wszystkim sterują.W spekulacji wszystko jest możliwe,różne formacje korelacje między rynkami sprawdzone kiedyś nie muszą się sprawdzać dzisiaj to co piszę jest tylko moim przypuszczeniem i tego bede się trzymał
Pozdr.
kokar / 2009-06-11 20:10 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Nadrukowali zielonego i euro tyle że obawiam się że rynek instrumentów pochodnych w całości tego nie obejmie
kokar / 2009-06-11 20:07 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Krzysiek .... ORGR na złocie można także odczytywać jako M na dwoje baba wróżyła.Na indeksach wątpię żeby w takim tempie zasuwało na 2800,osiągnełoby ten poziom znacznie szybciej,wierzę że dopełni się ORGR a wówczas zasięg 2700 - 2800 możliwy.Ale przy formacji W też ten zasięg jest możliwy tylko najbliższe spadki większe i mamy formację potwierdzającą falę B.Ale złoto powinno wówczas spadać zatem formacja M.Jeśli byłoby to jednak ORGR zasięg wzrostów to około 1300 dolców a wówczas na indeksach byłoby raczej W.Możliwe jednak że nadrukowanego zielonego pompują właśnie w złoto i surowce co grozi hiperinfacją którą w przeciągu 2-3 lat przewiduje.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-06-10 15:42 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Robi sie coraz ciekawiej ...
kokar / 2009-06-09 17:16 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj Pietroo
Ambra nie była w kręgu moich zainteresowań.
Gratuluję
kokar / 2009-06-09 16:59 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Panowie przyznaję że z żalem przypatruję się Ambrze bo jej nie zakupiłem.Cóż podobno emocje nie powinny towarzyszyć zawodowcom hehe ;-))

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kokar / 2009-06-08 20:03 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Dane na temat Ipopemy:
P/BV = 4,22 ze strony bankiera
P/BV = 0,46 ze strony pulsu biznesu
Czy oni to liczą w innych jednostkach czy jak?...;-)
kokar / 2009-06-08 18:28 / portfel / Cienki gracz giełdowy
No za tyle to i ja bym kupił :-)
kokar / 2009-06-08 18:06 / portfel / Cienki gracz giełdowy
To dlatego kurs tak dziś "poszybował" mimo wszystko uważam że jeszcze odbije.PKOBP to moloch ma za duży udział w wigu 20 żeby spadł do 8 pln chyba że cały rynek się posypie mocno
kokar / 2009-06-08 08:25 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Coś w tym jest.Ostatnio na temat Chin wypowiadał się Soros,przewiduje szybki wzrost znaczenia tego państwa w światowej gospodarce.Fakt analizując to wszystko można ześwirować a i tak do prawdy się nie dojdzie dopóki się ona nie ukaże.:-)

Pozdr.

Najnowsze wpisy