Forum

Komentarze użytkownika "kolp"

Komentarze użytkownika: kolp

OPTIMUS

kolp / 2011-03-16 09:41
mam pewna propozycje... po prostu niech kazdy kto chce zeby te dwa krakersy abdulowaty i ten co poplynal, zglasza kazdy ich post do usuniecia, opcja ta jest szybka i łatwa wiec warto spróbowac...
kolp / 2011-03-16 09:46
super, skoro zniknie to forum znikniesz z nim i ty... a o to mi wlasnie chodzi... wiec zrob to niedowartosciowany dzieciaku...
kolp / 2011-03-14 13:58
tym czyms co sie cofa jest niestety twoj rozwoj...

OPTIMUS

kolp / 2011-02-26 01:01
drodzy panowie i panie... siedzę w optimusie jak i na giełdzie dość krótko, czytam co się tylko da na ten temat i obserwuje. Zdaje sobie sprawę że giełda w prawdziwym wydaniu to wielkie pieniądze, nie takie jakimi dysponuję ja lub zapewne większość z osób tu piszących. Dlatego ja postanowiłem że nie będę dokonywał jakichś nerwowych ruchów. Po prostu obrałem sobie moment w którym dokonam bilansu mojej inwestycji i jeśli będzie zysk to ok a jeśli będzie strata to powiem trudno i życie będzie się toczyć dalej. Co do optimusa to będzie to moment po premierze Wiedźmina 2. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego jaką pozycje w świecie mają gry tego gatunku(Gothic, Risen itd). Na 3 miesiące przed premierą w Polsce jest to pozycja nr jeden w Gram.pl a jeszcze nie zaczęło się pompowanie balonika. Nakręcanie dopiero się zacznie. Polskie firmy na tym polu do tej pory nie osiągały wielu sukcesów więc każdy nawet średni (np. Sniper wydany przez City Interactive) jest medialnie nagłaśniany co na pewno przeniesie się na kurs akcji. Grałem w Wiedźmina 1 i już wtedy robił super wrażenie. Więc mam nadzieje że dwójka będzie choćby tak samo dobra. Grałem w wiele tego typu gier i Wiedźmin już wtedy je wyprzedzał pod wieloma względami a teraz po tak długim okresie przygotowania dwójka powinna byc jeszcze lepsza. Mam tylko nadzieje że szefostwo Optimusa postarało sie o należytą reklamę tej gry bo bez tego i naprawde świetne pozycje potrafią gdzieś zaginąć. City INT. osiagnęlo sukces i myslę ze w tym przypadku będzie tak samo. jak juz pisałem spokojnie poczekam na premierę i wtedy ocenię trafność inwestycji. Nie marzę o 1000% zysku:) oby tylko było zielono a że będzie to przecież MAJ to wniosek nasuwa się sam:).
Pozdrawiam

OPTIMUS

kolp / 2011-03-14 14:00
http://www.radiozet.pl/Programy/Dzien-Dobry-Bardzo/Blog-DDB/Dzien-Dobry-Bardzo-o-Wiedzminie-2-video

ciekawa rozmowa z jednym z twórców wiedźmina 2., przydatne informacje w kwestii okreslenia własnej strategii inwestowania w ta spółkę..
kolp / 2011-03-01 08:57
jestes na tym forum caly dzien, caly dzien cos piszesz, ale wlasciwie po co? jest w tym cos dziwnego wiesz:)
kolp / 2011-03-16 09:56
nie zasłaniaj sie czyjas glupota, to ze prowokujesz, to ze jestes tu wrzodem i tylko macisz, nie mozna napisac czegokolwiek zebys tego nie objechal, zgnoil itd. jestes ograniczonym narcyzem patrzacym tylko na czubek swojego zapryszczalego nosa.. Jestes wrzodem nie tylko tego forum ale i calego narodu.. teraz siedzisz sobie przed komputerem i myslisz ze jestes super dobry bo kogos wkurzysz ale jak idziesz ulica i spotkasz 2 12-latkow to napewno boisz sie o wlasne zycie bo tak naprawde jestes tylko mocny w gadce i nic ani madrego ani pozytecznego do powiedzenia nie masz... poza tym to jak bardzo lubisz wkurzac swoimi pajacarskimi tekstami mowi mi ze prawdopodobnie to juz twoja choroba psychiczna... mam cie dosc i tego twojego alter ego rowniez... pozdrow ode mnie wszystkich na dnie czlowieczenstwa...
kolp / 2011-03-16 12:29
na razie ty prowadzisz...

OPTIMUS

kolp / 2011-03-16 16:17
dziś widać straszne wahnięcia kursu.. gdyby teraz udało się pozostać na poziomie 7,3 jutro realny byłby wzrost do 7,5 a tak nie wiadomo...
kolp / 2011-03-17 11:49
ja prawdopodobnie tez...
kolp / 2011-03-23 12:10
oby tak wlasnie bylo
kolp / 2011-03-14 12:48
naprawde rzeczowa dyskusja, wez ty sie abdulowaty juz nie odzywaj bo twoja matka bedzie musiala Cie wydziedziczyc.. o twoim ojcu nie wspominam celowo bo napewno musi cie strasznie kochac... szczegolnie w nocy.. dlatego taki buc z ciebie...
kolp / 2011-03-02 16:00
a wiec teraz jestes optymista co do optimusa?
kolp / 2011-03-01 23:20
rozejrzyj sie kilku ostatnich stronach tego forum , ktore dzieki wam stalo sie smietnikiem.. Tylko wy sie tu udzielacie i próbujecie kasowac wszelkie objawy optymizmu.. Idz marny strategu spac, mnie juz nie obchodzisz...
P.S. wy i was celowo pisane z malej litery. Wyprzedzając glupie pytanie wiszacego i tego co poplynal, bo nie zaslugujecie...

OPTIMUS

kolp / 2011-02-28 10:18
czy to forum musi wyglądać jak rozmowa nabuzowanych małolatów, ciagle sie tylko wyzywacie od roznych... masakra... musze wam powiedziec ze dobrze polakow za granica postrzegaja, jako takich zaplutych i nienawistnych prostaków, którzy sie kierują zasadą: Byle żeby tylko ktoś inny miał gorzej ode mnie... no przeciez tak nie mozna....
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy