Forum

Komentarze użytkownika "kolp"

Komentarze użytkownika: kolp

Re: OPTIMUS

kolp / 2011-06-03 12:40
sprawa prosta, wbk wali fikcyjne rekomendacje, ktos trzyma kurs w okreslonych granicach pomimo swietnych wiadomości, no tak, wojna polsko-polska
kolp / 2011-03-23 12:10
oby tak wlasnie bylo
kolp / 2011-03-17 11:49
ja prawdopodobnie tez...

OPTIMUS

kolp / 2011-03-16 16:17
dziś widać straszne wahnięcia kursu.. gdyby teraz udało się pozostać na poziomie 7,3 jutro realny byłby wzrost do 7,5 a tak nie wiadomo...
kolp / 2011-03-16 12:29
na razie ty prowadzisz...
kolp / 2011-03-16 09:56
nie zasłaniaj sie czyjas glupota, to ze prowokujesz, to ze jestes tu wrzodem i tylko macisz, nie mozna napisac czegokolwiek zebys tego nie objechal, zgnoil itd. jestes ograniczonym narcyzem patrzacym tylko na czubek swojego zapryszczalego nosa.. Jestes wrzodem nie tylko tego forum ale i calego narodu.. teraz siedzisz sobie przed komputerem i myslisz ze jestes super dobry bo kogos wkurzysz ale jak idziesz ulica i spotkasz 2 12-latkow to napewno boisz sie o wlasne zycie bo tak naprawde jestes tylko mocny w gadce i nic ani madrego ani pozytecznego do powiedzenia nie masz... poza tym to jak bardzo lubisz wkurzac swoimi pajacarskimi tekstami mowi mi ze prawdopodobnie to juz twoja choroba psychiczna... mam cie dosc i tego twojego alter ego rowniez... pozdrow ode mnie wszystkich na dnie czlowieczenstwa...
kolp / 2011-03-16 09:46
super, skoro zniknie to forum znikniesz z nim i ty... a o to mi wlasnie chodzi... wiec zrob to niedowartosciowany dzieciaku...

OPTIMUS

kolp / 2011-03-16 09:41
mam pewna propozycje... po prostu niech kazdy kto chce zeby te dwa krakersy abdulowaty i ten co poplynal, zglasza kazdy ich post do usuniecia, opcja ta jest szybka i łatwa wiec warto spróbowac...

OPTIMUS

kolp / 2011-03-14 14:00
http://www.radiozet.pl/Programy/Dzien-Dobry-Bardzo/Blog-DDB/Dzien-Dobry-Bardzo-o-Wiedzminie-2-video

ciekawa rozmowa z jednym z twórców wiedźmina 2., przydatne informacje w kwestii okreslenia własnej strategii inwestowania w ta spółkę..
kolp / 2011-03-14 13:58
tym czyms co sie cofa jest niestety twoj rozwoj...
kolp / 2011-03-14 12:48
naprawde rzeczowa dyskusja, wez ty sie abdulowaty juz nie odzywaj bo twoja matka bedzie musiala Cie wydziedziczyc.. o twoim ojcu nie wspominam celowo bo napewno musi cie strasznie kochac... szczegolnie w nocy.. dlatego taki buc z ciebie...
kolp / 2011-03-02 16:00
a wiec teraz jestes optymista co do optimusa?
kolp / 2011-03-01 23:20
rozejrzyj sie kilku ostatnich stronach tego forum , ktore dzieki wam stalo sie smietnikiem.. Tylko wy sie tu udzielacie i próbujecie kasowac wszelkie objawy optymizmu.. Idz marny strategu spac, mnie juz nie obchodzisz...
P.S. wy i was celowo pisane z malej litery. Wyprzedzając glupie pytanie wiszacego i tego co poplynal, bo nie zaslugujecie...
kolp / 2011-03-01 23:05
nie zdziwiłbym sie... jak juz pisalem cwaniaczki...

OPTIMUS

kolp / 2011-03-01 23:00
Jak widać na tym forum tylko 2 osoby pozostały przy swoich stanowiskach na temat głębokiego spadku ceny akcji czyli Abdul i ten co płynie, a bynajmniej sa najaktywniejsze w jego rozpowszechnianiu... Wniosek nasuwa sie sam... sprzedali chlopaki w okolicach 8 a teraz robia klimat na spadek akcji zeby jeszcze raz w to wejsc i znowu zarobic. Sam plynacy napisal ze to jest wojna wiec takich chwytów sie chlopaki lapia. Proponuje totalna ignorancji dla tych panow, niech strasza ale siebie. Skoro nie maja juz akcji to po co strasza spadkiem, niech sie zajma inna spolka. W czym maja interes? Podsumowanie = niezłe cwaniaczki...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy