Forum

Komentarze użytkownika "koluniu"

Komentarze użytkownika: koluniu

koluniu / 2008-01-09 22:42 / Bywalec forum
Przeczy temu historia mojego rachunku...ale nie mam zamiaru o tym z tobą dyskutować.
koluniu / 2008-01-09 22:08 / Bywalec forum
Ale przynajmniej jest szczery a to się ceni:-).

Re: GPW: Ucieczka przed katastrofą

koluniu / 2008-01-09 22:06 / Bywalec forum
Zadziwia mnie aszulski. Jak tylko pojawia się nadzieja na wzrosty robi sie bardzo aktywny, jak spada to znika...
koluniu / 2008-01-09 22:05 / Bywalec forum
O pojawił sie aszulski...Jak tam wczorajsze zakupy? Opłaciło się?

Re: GPW: Ucieczka przed katastrofą

koluniu / 2008-01-09 21:30 / Bywalec forum
Dziękuję za naukę wklejania zdjęć. Robiłem to poraz pierwszy dla zainteresowanych moją teorią link:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/132f59117263ec74.html
koluniu / 2008-01-09 21:13 / Bywalec forum
Ja mam w metastocku wykresy...
koluniu / 2008-01-09 21:11 / Bywalec forum
Ja też tak myślałem ale teraz tylko w tym siedzę, bo to jest prostsze. Nie muszisz analizować żadnych wyników, raportów, informacji ze spółek. Masz tylko wykres indeksu i dwie moźliwości, a kasy można z tego wyjąć, oj można. Jak kiedyś inwestowałem w akcje jakieś parę lat temu to kiepsko mi szło bo analiza wykresów niezabardzo się tam sprawda a w przypadku indeksu jest według mnie skuteczniejsza, przez co jest to wbrew pozorom prostsze.
koluniu / 2008-01-09 21:03 / Bywalec forum
Dokładnie.
koluniu / 2008-01-09 21:02 / Bywalec forum
Bardzo chętnie ale nie umiem tego zrobić...
koluniu / 2008-01-09 20:59 / Bywalec forum
Po pierwsze myslę że 3000 padnie prędzej czy później, bo jest trend spadkowy, po drugie gracza rynku terminowego musi charakteryzować nazwijmy to elastyczność, po trzecie zupełnie nierozumiem dlaczego niektórzy starają mi wpierać że nie inwestuję swoimi pieniędzmi, czyżby myśleli że jest niemożliwe by ktoś miał takie wyczucie rynku jak ja? Otóż wszem i wobec ogłaszam że jestem przeciwnikiem wszelkich wirtualnych gier giełdowych i nigdy na to nie marnowałem czasu. Jesli komuś jest łatwiej zaakceptować swoje straty niż zaakceptować że są nazwijmy to lepsi to już ich sprawa, ale takie teksty poprostu mnie wkurzają.
koluniu / 2008-01-09 20:51 / Bywalec forum
Będę próbował odrobić stratę. Człowiek zawsze potrafi się podnieść i stanąć na nogii.

Re: GPW: Ucieczka przed katastrofą

koluniu / 2008-01-09 20:50 / Bywalec forum
Własnie analizuje wykres i widzę duża szansę dla byków. Wbrew pozorom jestesmy blisko linii trendu spadkowego, oraz wig 20 obronił linie dolną szerokiego kanału w którym znajduje sie już od 12.12.07. Warunek jest jeden jutro nie może zamknąć się niżej. Przeszkodzić mogą ludki z funduszami, bo oni w większości mają już mokro.

Re: GPW: Ucieczka przed katastrofą

koluniu / 2008-01-09 20:43 / Bywalec forum
Witam. Dziś miałem potwornego pecha. Po pierwsze wczoraj pozamykałem krótkie (a miałem ich prawie za całą kasę) bo przestraszyłem się drożejącej miedzi, a po drugie, dziś rano chciałem je otworzyć i złożyłem nawet zlecenie, ale wystraszyłem się Japonii i je anulowałem. W sumie jestem na zero a mogłem tak duzo zarobić...Mam nadzieję że odrobię to już wkrótce.
koluniu / 2008-01-08 21:04 / Bywalec forum
A ja idiota krótkie pozamykałem:-(

Re: GPW: Byki wykorzystały sytuację

koluniu / 2008-01-08 21:01 / Bywalec forum
Aszulski57 wiescił wzrosty po lekkim wzroście w Stanach przyznał się nawet że poczynił dziś ostre zakupy, pewnie zaraz napisze że dziś wszystko posprzedawał:-)

Najnowsze wpisy