Forum

Komentarze użytkownika "koluniu"

Komentarze użytkownika: koluniu

koluniu / 2008-01-04 23:37 / Bywalec forum
Będzie z -4 na bank.

Re: GPW: Krew na parkiecie po informacji z USA

koluniu / 2008-01-04 23:32 / Bywalec forum
Tak sobie siedzę i czytam Wasze posty. W przeciwieństwie do wiekszości dla mnie to był wspaniały dzień bo mam 80% gotówki w instrumentach o nazwie fw20H8 oczywiście po prawidłowej stronie. Ostatnio to właściwie cały czas jestem po prawidłowej stronie czy w górę czy w dół. Dziś miałem stresa bo szedłem do pracy na 14 a indeks był bliski przełamania trendu, ale założenie że się mu nie uda opłaciło i to nawet bardzo. Spadki teraz powinny mocno się zdynamizować bo rynek już nie da wyskoczyć tym którzy byli w błędzie i obstawiali wzrosty. Czas na naprawę błendów już się skończył. Żal mi ludzi którzy zostali na długich pozycjach, bo wiem co się czuje właśnie w takich chwilach. Życzę wam byście szybko się jakoś pozbierali i wrócili do gry.
koluniu / 2008-01-03 13:11 / Bywalec forum
Myślę że strach jest najlepszym przyjacielem inwestora, a ja mam na 14 do pracy i boję się zostawić otwartych pozycji.

Re: GPW: Niedźwiedzi początek roku

koluniu / 2008-01-03 13:06 / Bywalec forum
Pozamykałem Ski z minimalnym zyskiem. Wolę nie ryzykować. Rynek jest dziwny bo według mnie nie ma żadnych przesłanek by rósł to jednak jakoś spadać tez nie chce. Dziwne to wszystko.
koluniu / 2008-01-03 11:15 / Bywalec forum
Niedawno widziałem w banku scenę w której jakaś kobieta, przepraszam za wyrażenie ale poprostu wyła (to nie był płacz), że "ta pani mnie namówiła i powiedziała że nie stracę" to daje do myslenia...
koluniu / 2008-01-03 11:09 / Bywalec forum
Oj lecimy, lecimy. Zwróć naprzykład uwagę że zawsze spada pod koniec sesji. Myślę że to ludzie przerażeni ciągłym spadkiem wartości swoich jednostek pędzą do banków je umażać. Spadek się skończy gdy będą mieli już tak mało pieniedzy tam ulokowanych (spadek wartości jednostek), że nie będzie im się chciało wychodzić dla tego z domu.

Re: GPW: Niedźwiedzi początek roku

koluniu / 2008-01-03 10:55 / Bywalec forum
Myslę że SP500 w niedługim (dziś lub jutro) czasie wybije się z formacji trójkąta dając sygnał bessy również większości rynkom europejskim. Wybicie powinno być niezwykle dynamiczne i spowoduje w najbliższym czasie spadek w20 do ok 3100 pkt. Taka jest moja teoria, ale mogę się mylić i tego większości Wam życzę.
koluniu / 2008-01-03 10:37 / Bywalec forum
Ja mam średnio dziennie ok 40 szt obrotu kontraktami a gram z reguły po 5 szt. więc chyba jednoznaczny nie jestem.
koluniu / 2008-01-02 10:49 / Bywalec forum
Dziś 5 s po 3505
koluniu / 2008-01-02 10:48 / Bywalec forum
Bo ludziska umażają jednostki. Poczytali przez świeta że ten rok może być kiepski i to dało im do myślenia. Myślę że surowce nawet nie są w stanie narazie nam pomóc bo banki są słabe a nasza giełda bankami stoi.

Re: Pożegnanie z rajdem św. Mikołaja?

koluniu / 2007-12-18 14:30 / Bywalec forum
Miedź spada jak dane będą słabe to poleci na ryj.
koluniu / 2007-12-18 14:13 / Bywalec forum
Ale za komuny giełdy nie było...
koluniu / 2007-12-18 14:12 / Bywalec forum
Dzięki choć wątpię czy ten scenariusz się sprawdzi. Dlatego boję się S ki otwierać, bo równie dobrze może w górę wystrzelić...

Re: Pożegnanie z rajdem św. Mikołaja?

koluniu / 2007-12-18 14:04 / Bywalec forum
Wszystko zależy od danych: jeśli będą słabe to pojawią się kosze a jeśli dobre to też się pojawią. Ja czekam na zwałkę w okolice min. i dopiero wtedy wejdą na długie.
koluniu / 2007-12-18 13:35 / Bywalec forum
Aż tak cię zabolało? To smutne. He,he...

Najnowsze wpisy