Forum

Komentarze użytkownika "koluniu"

Komentarze użytkownika: koluniu

koluniu / 2008-01-14 15:17 / Bywalec forum
A czemu słabo się otworzą według ciebie?
koluniu / 2008-03-26 07:51 / Bywalec forum
Poprawił? Niedawno debiutowała Power Media redukcja zapisów tylko 40%(choć oferta była malutka) i w dwa dni notowań kurs spadł o 20 %...
koluniu / 2008-03-25 21:01 / Bywalec forum
Jakoś mi się nie chce wierzyć że ludzie którzy wtopili na akcjach weszli w kontrakty. To są zbyt odległe światy:-).

Re: Otwarcie na GPW pod wpływem Wall Street

koluniu / 2008-03-25 15:27 / Bywalec forum
Rynek zanurkował w okolice niedawno przebitej linii trendu spadkowego i ten ruch nalezy traktowac jako ruch powrotny. Myślę że już niedługo w niedźwiedzich oczach pojawi się rozpacz. Narazie jest tylko zdenerwowanie.

Re: Otwarcie na GPW pod wpływem Wall Street

koluniu / 2008-03-25 13:21 / Bywalec forum
Ja jednak uparcie twierdzę że czeka nas znaczna poprawa sytuacji. Zdrowe byłoby dojście W20 do 2914 pkt, bo niżej nie sądzę by dziś spadło. Jak zamknie się w tych okolicach to cały tydzień na ciemno zielono się szykuje.
koluniu / 2008-03-25 12:56 / Bywalec forum
Ale przebiliśmy dziś linię trendu spadkowego czy to się nie liczy?
koluniu / 2008-03-25 12:44 / Bywalec forum
Myślę że popełniasz błąd dorabiając setki ideologii do obecnej sytuacji. My malutcy i tak dowiemy sie po fakcie o co chodzi i dlatego myslę że trzeba patrzeć na obecną sytuację na "czysto" tzn. sygnał kupna kupujemy, sprzedaży to sprzedajemy.

Re: Otwarcie na GPW pod wpływem Wall Street

koluniu / 2008-03-25 10:12 / Bywalec forum
Indeks dzisiejszym wzrostem przełamał linię długoterminowego trendu spadkowego trwającego od grudnia i jeśli nie zamknie się poniżej ok 2900 to mamy w najgorszym razie trend boczny, choć osobiście obstawiłem wzrosty (do ok 3100 min).

Re: Otwarcie na GPW pod wpływem Wall Street

koluniu / 2008-03-25 10:09 / Bywalec forum
Witam serdecznie! Nie było mnie jakiś czas bo wtopiłem sporo na spadkach i postanowiłem dać sobie na wstrzymanie przez jakiś czas, ale znowu wracam do gry i mam zamiar ostro zaatakować!

Re: GPW: Czeka nas kolejna "gorąca sesja"

koluniu / 2008-01-15 17:21 / Bywalec forum
Witam wszystkich. Straciłem dziś ok 50 % środków i kapituluję. Przestaję się tym zajmować narazie:-). Miło było gawędzić sobie z wami i wtrącić od czasu do czasu jakąś swoją teorię. Trzymajcie się ciepło i zaróbcie to co ja straciłem. Trzymajcie się i nie lekceważcie potęgi Mocy!
koluniu / 2008-01-14 15:18 / Bywalec forum
Kurcze nicka mi zmieniło...
koluniu / 2008-01-09 21:02 / Bywalec forum
Bardzo chętnie ale nie umiem tego zrobić...
koluniu / 2008-01-09 20:59 / Bywalec forum
Po pierwsze myslę że 3000 padnie prędzej czy później, bo jest trend spadkowy, po drugie gracza rynku terminowego musi charakteryzować nazwijmy to elastyczność, po trzecie zupełnie nierozumiem dlaczego niektórzy starają mi wpierać że nie inwestuję swoimi pieniędzmi, czyżby myśleli że jest niemożliwe by ktoś miał takie wyczucie rynku jak ja? Otóż wszem i wobec ogłaszam że jestem przeciwnikiem wszelkich wirtualnych gier giełdowych i nigdy na to nie marnowałem czasu. Jesli komuś jest łatwiej zaakceptować swoje straty niż zaakceptować że są nazwijmy to lepsi to już ich sprawa, ale takie teksty poprostu mnie wkurzają.
koluniu / 2008-01-07 21:55 / Bywalec forum
To jest najlepsza strategia na niepewne czasy. Mądrze robisz.
koluniu / 2008-01-07 21:49 / Bywalec forum
I co z tego nawet jak będzie +1 to u nas będzie spadek.

Najnowsze wpisy