Forum

Komentarze użytkownika "koluniu"

Komentarze użytkownika: koluniu

Re: WIG łamie sierpniowe wsparcie

koluniu / 2008-01-07 21:46 / Bywalec forum
Witam! Przyznaję się że wczoraj mnie poniosło z tymi prognozami o -4 % (przykład myślenia życzeniowego), ale i tak uważam że trend niedługo przyśpieszy bo posiadacze jednostek uczestnictwa (a według mnie posiadają je obecnie już tylko osoby kompletnie zielone) zaczynają panikować. Tych pieniędzy jest wystarczająco dużo by zepchnąć w20 poniżej 3000. Dla byków lepsza byłaby totalna zwała ok 10% niż codzienne upuszczanie krwi bo to deprymuje podaz fundusiarzy. Takie jest moje zdanie.
koluniu / 2008-01-06 22:03 / Bywalec forum
Jak zwykle się mylisz. Dam ci dobrą radę zrób sobie przerwę. Bronić 3400? Żenada.
koluniu / 2008-01-06 22:00 / Bywalec forum
Człowieku ja mam dziennie średni obrót ok 40 kontraktów i jak coś piszę w czwartek to jest oczywiste że w piątek wykonam jakiś ruch. Wiem że człowiekowi który ciągle traci trudno jest uwierzyć że inni zarabiają, albo nie chcesz uwierzyć bo mniej cię boli, ale nie zarzucaj mi kłamstwa bo za malutki jestes na to.
koluniu / 2008-01-06 21:57 / Bywalec forum
Jutro mam na 6 rano a wracam o 14.
koluniu / 2008-01-06 20:25 / Bywalec forum
Ja bym spylał.
koluniu / 2008-01-06 20:25 / Bywalec forum
Jeśli chodzi o tydzień i miesiąc to myslę że trzeba przyzwyczaić się na wartość w20 z 2-ką na czele.
koluniu / 2008-01-06 20:22 / Bywalec forum
Po co to wklejasz skoro i tak nikt tego nie przeczyta, bo komu by się chciało. Myśl tak dalej i kupuj jeśli chcesz, ale czy nie lepiej od razu przeznaczyć tych pieniędzy na jakiś dobroczynny cel?

Re: GPW: Krew na parkiecie po informacji z USA

koluniu / 2008-01-06 20:15 / Bywalec forum
Czytając Wasze posty dochodzę do wniosku że dalej łudzicie się że jutro nie będzie tak źle...oczywiście mylicie się. Będzie bardzo duży spadek i założe się że większość z was będzie myślała że musi odbic bo np. w Stanach po takim spadku musi być odbicie i oczywiście znowu bedziecie w błędzie bo Stany posypią się dalej jak i nasze indeksy. To się nazywa trend spadkowy...(pewnie większość jeszcze nie miała z nim doczynienia), a właśnie takie myślenie i nadzieja że nie będzie tak źle podsyci spadek. Gdybym ja miał długie pozycje lub akcje a na otwarciu rynek zwalił się na ok 2% to z uśmiechem zamykał bym wszystko, ale myslę że takiej szansy już nikt nie dostanie.

Re: WIG łamie sierpniowe wsparcie

koluniu / 2008-01-07 22:21 / Bywalec forum
Zastanawia mnie dlaczego w prasie i telewizji nie ma śladu po reklamach funduszy. Chyba zabrakło naiwnych na kupno i szkoda kasy na reklamy?
koluniu / 2008-01-07 22:29 / Bywalec forum
Zgadzam się w 100%. Dlatego nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie w to wchodzą? Nawet nie mogą odliczyć straty, a pakować pieniądze często swojego życia w coś o czym się nie ma zielonego pojęcia jest już zupełnie dla mnie niezrozumiałe.
koluniu / 2008-01-09 20:51 / Bywalec forum
Będę próbował odrobić stratę. Człowiek zawsze potrafi się podnieść i stanąć na nogii.

Re: GPW: Ucieczka przed katastrofą

koluniu / 2008-01-09 20:50 / Bywalec forum
Własnie analizuje wykres i widzę duża szansę dla byków. Wbrew pozorom jestesmy blisko linii trendu spadkowego, oraz wig 20 obronił linie dolną szerokiego kanału w którym znajduje sie już od 12.12.07. Warunek jest jeden jutro nie może zamknąć się niżej. Przeszkodzić mogą ludki z funduszami, bo oni w większości mają już mokro.

Re: GPW: Ucieczka przed katastrofą

koluniu / 2008-01-09 20:43 / Bywalec forum
Witam. Dziś miałem potwornego pecha. Po pierwsze wczoraj pozamykałem krótkie (a miałem ich prawie za całą kasę) bo przestraszyłem się drożejącej miedzi, a po drugie, dziś rano chciałem je otworzyć i złożyłem nawet zlecenie, ale wystraszyłem się Japonii i je anulowałem. W sumie jestem na zero a mogłem tak duzo zarobić...Mam nadzieję że odrobię to już wkrótce.
koluniu / 2008-01-08 21:04 / Bywalec forum
A ja idiota krótkie pozamykałem:-(

Re: GPW: Byki wykorzystały sytuację

koluniu / 2008-01-08 21:01 / Bywalec forum
Aszulski57 wiescił wzrosty po lekkim wzroście w Stanach przyznał się nawet że poczynił dziś ostre zakupy, pewnie zaraz napisze że dziś wszystko posprzedawał:-)

Najnowsze wpisy