Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

czy napiwki sa opodatkowane?

krzaczek / 2012-06-20 11:04 / -
dobre pytanie, niestety wydaje mi sie, ze nie...

Michał Wiśniewski ma raka

krzaczek / 2012-06-21 09:25 / -
Lider Ich Troje za pośrednictwem internetu poinformował wczoraj fanów o chorobie nowotworowej. Jak informuje artysta, niedawno przeszedł w warszawskim szpitalu zabieg wycięcia guza.

czy mam szanse na zasilek z mops-u?

krzaczek / 2012-06-21 09:43 / -
Czy moge sie starac o zasilek z mopsu ? Jestem matka i sama wychowuje dziecko 2-letnie. Mieszkamy u moich rodzicow. Na dziecko mam alimenty. Ja nie pracuje gdyz narazie nie mam takiej mozliwosci. Prosze o odpowiedz

gdzie ubezpieczyc mieszkanie??

krzaczek / 2012-06-25 10:01 / -
Chciałbym ubezpieczyć mieszkanie które jest w kamienicy prywatnej.Kradzież , pożar , zalanie i jakieś inne czynniki.Czy ktos mógłby cos sensownego doradzić? Jestem zielony w tej kwestii...

komornik zajął mi alimenty

krzaczek / 2012-06-26 10:34 / -
powinien zostawic kwote wolna od potracenia, bo przeciez musi Pani z czegos zyc, proponuje udac sie do komornika by rozwiazac problem, jak ma dobre serce to powinien pojsc Pani na reke

Figurski Wojewódzki

krzaczek / 2012-06-26 10:49 / -
bardzo sie ciesze, ani jego ani kuby wojewodzkiego nie trawilem, dla mnie to kompletnie prymitywy, niech najpierw popatrza na siebie a potem niech obrazaja inne osoby, heh, masakra jakas...

gdzie spadaja ceny mieszkan???

krzaczek / 2012-06-28 11:16 / -
z tego co ostatnio wyczytalem to bardzop spadly ceny we wroclawiu i lodzi, na twoim miejscu wybralbym wroclaw ktory jest bardzo urokliwy, lodz sie szara i brudna:) pozdrawiam krzaczek

kredyt dla studenta

krzaczek / 2012-07-03 11:05 / -
wiesz co, ja bralem tkai kredyt studencki w banku pekao, na bardzo korzystnych warunkach, wiec ten bank Ci wlasnie polecam, ale slyszalem tez dobre opinie o kredic agricole...

wyrejestrowanie sie z urzedu pracy...

krzaczek / 2012-07-04 11:21 / -
spokojnie, mozna sie wyrejestrowac z urzedu pracy, nie podajac zadnego konkretnego powodu i co najwazniejsze nie grozi Ci za to zadna kara:) wiec nie boj sie tam isc i wyrejestrowac:)

biuro podróży jak odzyskać pieniądze

krzaczek / 2012-07-05 11:22 / -
wydaje mi sie, ze ubezpieczyciel biura podrozy powinien wyplacic pieniadze za nieudana wycieczke, jak myslicie? sam jestem ciekaw, bo kazdemu z nas moze sie taka nieprzyjemna sprawa przydazyc

pracodawca nie chce wystawic RMUA

krzaczek / 2012-07-06 11:50 / -
hmm moze nie chce dac po np Cie nie ubezpiecza...dziwne zachowanie on jest do tego zobowiazany...a jak z innymi osobami jest? tez w taki sposob sie ociaga z rmua?

jakie konto wybrac?.

krzaczek / 2012-07-11 11:04 / -
ja polecam takie konto w banku pekao, maja praktycznie wszystko to co napisales:) polecil mi ten bank moj kumpel i dobrze, ze to zrobil, bo mialem ochote zalozyc konto w banku ing

trzynastki nie dla kobiet po urlopie macierzynskim?

krzaczek / 2012-07-12 11:02 / -
ale to juz zostalo wprowadzone czy dopiero zostanie, pytam w imieniu mojej zony:) kurcze faktycznie troche utrudnili urzedasy sprawe....nie rozumiem ich logiki...niehc nam mezczyzna tez w takim razie zabiora

ile trzeba zarabiac by dostac kredyt mieszkaniowy?

krzaczek / 2012-07-16 09:22 / -
mam pytanie z zona chcemy sie starac o kredyt mieszkaniowy, nie wiemy jednak cyz do dostaniemy, chcialabym zapytac ile trzeba zarabiac aby go otrzymac, dzisiaj czytalem na pewnym portalu, ze trzeba zarabiac ok 4tys by moc dostac kredyt na 300tyz zl, czy to prawda?

czy pracodawca moze wyrzucic chora osobe z pracy?

krzaczek / 2012-07-16 10:56 / -
wspolczuje Pani, jak mogl tak postapic, to bezduszny czlowiek....niech go Pani za skarzy...bo pozniej zrobi tak wobec innych osob, tak nie mozna traktowac ludzi...heh pozdrawiam

Najnowsze wpisy