Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

podatek od transakcji finansowych od 2014r?

krzaczek / 2012-07-17 09:24 / -
Odzyl stary pomysl wprowadzenia podatku od transakcji finansowych. Zaproponowano, aby podatek ten wszedł w życie we wszystkich krajach członkowskich UE z dniem 1 stycznia 2014 roku.

o ile mozna wydluzyc urlop okolicznosciowy?

krzaczek / 2012-07-17 09:28 / -
Wiem, ze kazdemu w roku kalendarzowym naleza sie dodatkowe dni wolne, wystarczy jedynie zlozyc wniosek o urlop okolicznosciowy...prosz emi jednak powidziec o ile dni pracodawca moze mi wydluzyc takie dni wolne?

ograniczony dostęp do Internetu w pracy

krzaczek / 2012-07-17 10:58 / -
no, ale czy te informacje w czasie przerwy sa Ci do czegos potrzebne? nad tym sie zasstanow...internet rozprasza pracownika wiec penwei dlatego pracodawca nie chce Wam do w pelni udostepnic

rekompensata za zakup wadliwego towaru?

krzaczek / 2012-07-17 11:15 / -
hmm...a co to niby za sprzet? jak go kupiles niedawno to mysle, ze powinien jeszcze byc w okresie gwarancji? no chyba, ze nie bylo an niego gwarancji to troche gorzej w tej sytuacji

czy mieszkania typu TBS mozna wykupic?

krzaczek / 2012-07-17 11:18 / -
a tak z ciekawosci zapytam w jakiej cenei sa takie mieszkania? ja mam okolo 150tys zl na zakup mieszkania poki co i zastanawiam sie czy na takie mieszkanie typu TBS byloby mnie stac

co moze zabrac z domu komornik?

krzaczek / 2012-07-17 11:19 / -
wogole kiedy moze wparowac do domu komornik? jak np jestem i nie otwieram, to moze wkroczyc wywarzyc drzwi i zabrac co popadnie? czy musi byc ktos w domu zbey mu otworzyc?

praca dla Polaka w Danii

krzaczek / 2012-07-19 09:31 / -
Największym wzięciem na duńskim rynku pracy cieszą się obecnie polscy rzeźnicy i spawacze. Nie brakuje też ofert dla pracowników niewykwalifikowanych: sprzątaczek, pakowaczy i roznosicieli gazet. Nic tylko wyjechac za granice, ciekawe tylko jak wygladaja tam zarobki:)

jaka kara za nekanie?

krzaczek / 2012-07-19 11:11 / -
proponuje zmienic numer telefonu, to dobra opcja by byla, poza tym moze pomysl, o zamianie mieszkania wtedy calkowicie znikniesz z jej zycia, a ona z Twojego...bez sensu zebys sie tak meczyl

jak załatwić becikowe?

krzaczek / 2012-07-27 11:19 / -
a prosze mi powiedziec ile obecnie wynosi becikowe i czy jezeli adoptowalismy dziecko to czy tez mamy szanse otrzymac takie becikowe? bede wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam

odszkodowanie za blad lekarski?

krzaczek / 2012-08-17 10:42 / -
jak najbardziej powinienes ubiegac sie o odszkodowanie, teraz pewnie jeszcze mase pieniedzy wydajesz an rehabilitacje, masz szanse wywalczyc duzo pieneidzy,, powodzenia

totolotek działa bezprawnie

krzaczek / 2012-08-28 10:57 / -
walsnei dzisiaj czytalem o tym, no to totolotek sie nie popisal, ciekawe czy moga ukarac ich tym zbey zakonczyli swoja dzialanosc...mam nadzieje, ze nie gram w ta loterie od lat

porownanie kredytow hipotecznych

krzaczek / 2012-09-05 11:07 / -
http://www.money.pl/banki/kredyty/mieszkaniowe/ polecam ta porownywarke kredytow hipotecznych, pomogla mi w wyborze odpowiedniego banku:) pozdrawiam

spóźnienie do pracy

krzaczek / 2012-09-11 14:06 / -
wiesz, jesli jest to notoryczne spoznianie sie, to sie nie widzie, ze dostalam ochrzan, kazdy am dziecko i daleko mieszka, tak kazdy by sie spoznial, wiec moze warto wyjsc czasami jeszcze wczesniej by sie nie spoznic

infografika w CV

krzaczek / 2012-09-11 14:15 / -
ee wydaje mi sie, ze takie cv z infografika to bardziej nadawalo by sie jakbys aplikowal jako grafik do firmy:) na zwyklego sprzedawce wystarczy proste CV:)

czy zdjecie jest obowiazkowe w CV??

krzaczek / 2012-09-17 11:17 / -
nie ma nigdzie zasad, ze trzeba dawac zdjecie w CV, wiec nie jest to obowiazkowe, natomiast wydaje mi sie, ze rpacodawcy bardziej przychylnie patrza na takie cv ze zdjeciem

Najnowsze wpisy