Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

koniec sądów rejonowych

mamaWpracy / 2012-10-09 08:36
Minister Gowin chce zlikwidować aż 79 sądów rejonowych, wydał rozporządzenie w tej sprawie, które pzrez KRS i część polityków zostało zaskarżone do Trybunału Konstytucyjnego, tylko nei wiadomo czy wyrok zapadnie pzred styczniem, kiedy pzrepisy miałyby wejść w życie.

zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

mamaWpracy / 2012-10-17 13:38
ale to chyba rosyjskie portale tylko umieściły, tak? żadne polskie ani inne zagraniczne? szkoda tylko rodzin i bliskich ofiar, ale ludzie na wszytskim chcą zarobić

nowy groźny narkotyk

mamaWpracy / 2012-07-31 14:09
no właśnie dlatego jest nowy, że mało znany i w Polsce wlaściwie jeszcze w ogóle, ale też mi się wydaje że to kwestia czasu i lada chwila się pojawi i u nas to dziadostwo

Rosjanie wykradli informacje z telefony Lecha Kaczyńskiego

mamaWpracy / 2012-05-08 08:48
Z najnowszych doniesień medialnych wynika, ze Rosjanie już 4 min po katastrofie smoleńskiej dostali się do telefonu Lecha Kaczyńskiego, mogli wykraść niezwykle ważne informacje - nawet wagi państwowej. Ale czy to nie dizwne, że w ciągu 4 minut znaleźli w tej cąłej sytuacji telefon głowy poaństwa? przecież wtedy nie mogli jeszcze wiedzieć, ze wszyscy zginęli

trzynastki w urzędach

mamaWpracy / 2013-01-23 15:44
tzrynastki w urzędach nie zostaną zlikwidowane, nie ma się co łudzić, urzędnik jest nie do tknięcia po prostu!! zawsze tak było zresztą

zakupy świąteczne gdzie najtaniej?

mamaWpracy / 2012-12-14 09:02
W weekend mam zamiar zrobić duże zakupy, takie śwąteczne już, gdzie będzie najtaniej? bo ostatnio czytałam że na takich zakupach większych to moze być nawet do kilkudziesięciu zł różnicy między sklepami

Zmiany w Karcie Nauczyciela. Związkowcy protestują

mamaWpracy / 2012-09-28 10:53
bardzo dobrze, jestem jak najbardziej za tym, zeby te zmiany zostały wprowadzone, zmiana płatnika urlopów, wydłużony tydzień pracy, dla mnie wszytskie zmiany wyjdą na lepsze

Re: Karta Nauczyciela do zmiany. Propozycje już w październiku

mamaWpracy / 2012-09-27 09:51
wg mnie nauczyciele i tak są obecnie najbardziej uprzywilejowaną grupą zawodową, autentycznie wg mnie są w najlepszej sytuacji po prostu

sprawa FACTA

mamaWpracy / 2012-02-24 09:56
Słyszeliście coś o tym FACTA całym? trąbią w mediach, ze wyciekną dane, że nie wolno czuć się bezpiecznie, ale nie wiem za bardzo dlaczego wyciekną i jakie te dane właściwie i gdzie? Czy ktoś może zwyczajnie wytłumaczyć o co chodzi i czy powinniśmy się obawiać?
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy