Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

Granie w RPG powinno byc zabronione.

mamaWpracy / 2012-12-11 08:41
GPG? w zyciu bym dziecku nie zabroniła w to grać, tego typu gry pobudzają wyobaźnię i sprawiają, ze dzieciaki stają się bardziej kreatywne

In vitro: Projekty PiS skandaliczne i szkodliwe

mamaWpracy / 2012-06-27 14:55
to tylko Prawo i Sprawiedliwość mogło wymyślić tak niedporzeczny i absurdalny projekt, najlepiej to pzrprowadźmy amnestię więźniów żeby były miejsca na rodziny, które skorzystały z opcji in vitro!!

Sejm - krzyż

mamaWpracy / 2012-07-09 09:33
Rozenek - ten od Palikota zapowiedział, ze całkiem możliwe, ze usuną krzyż z Sejmu. Chyba w końcu tego nie zrobili, bo zdaje się, ze podał termin minionej nocy, ale w ogóle nie rozumiem tego, dlaczego mieliby bezprawnie go zdejmować?

Re: Zajęcia pozalekcyjne - ile wybrać?

mamaWpracy / 2012-09-28 15:45
ja stawiam tylko na języki obce, dlatego dwa razy w tygodniu chodzi na angielski i raz na hiszpański, myślę, ze w przyszłosci to będzie miało dobry rezultat

Re: NIK nie ma racji? Ministerstwo broni nagród

mamaWpracy / 2012-07-25 14:33
tyle klasy na nagrody, a nas kryzysem starszą? pzrecież to ejst absurd, zamiast obcinać najbiedniejszym wciąż, to moze zrezygnować z tych olbrzymich nagród dla najbogatszych, hm?

Re: Kopacz rozdaje nagrody. W sumie 250 tys. zł

mamaWpracy / 2013-01-23 15:04
co najlepsze największą nagrodę przyznała...samej sobie!! 45 tys zł, wyobrażacie sobie? ludzie nie maja emerytur a ona wynagradza siebie taką premią, ciekawe za co? za jakieś specjalne zasługi?

Re: Ministerstwo ostrzega przed próbą wprowadzenia w błąd

mamaWpracy / 2012-10-23 08:56
powinni to jakoś wyłapać i zlikwidować możliwość takiego wprowadzania w bład, a nie tylko ostrzegać przed nim

rekrutacja a dyskryminacja

mamaWpracy / 2012-06-21 15:43
a kto im podskoczy? pójdzież na rozmowę i powiesz, ze nie działają zgodnie z prawem? raczej nie, bo to będzie jednoznaczne z tym, że Cię nie zatrudnią, są panami i władcami dlatego czuję się tak bezkarnie

legalne zatrudnienie niani

mamaWpracy / 2012-06-27 14:17
ja swoją zatrudniam na umowę zlecenie, ale jest studentką więc każdy jest zadowolony

dodatek do pensji za dziecko

mamaWpracy / 2012-05-28 12:34
ale jest taki projekt rządowy, ma wejść w życie jednak dopiero w roku 2014 r a program pilotażowy może ruszyć już w roku przyszłym

umowa przesłana drogą elektroniczną

mamaWpracy / 2012-05-18 15:05
wydaje mi się w umowach obowiązuje bezwględnie dwustronność i dopóki 2 str nie złożą podpisu, dopóty umowa nie ma mocy prawnej

nie otrzymałam świadectwa pracy

mamaWpracy / 2012-06-01 10:51
Ile dokładnie czasu pracodawca ma na wysłanie pracownikowi czy po prostu wręczenie świadectwa pracy? Zwolniłam się miesiąc temu, okres wypowiedzenia minął 2 tygodnie temu, a ja wciąz nie mam świadectwa, jak długo powinnam jeszcze czekać i gdzie interweniować później?

ciąża a praca przed komputerem

mamaWpracy / 2012-03-12 15:18
przed komputerem kobieta ciężarna może pracować nie dłużej niż 4 godziny dziennie, jest to uregulowane w przepuisach o ochronie rodzicielstwa, jeżli pracodawca nie zezwoli na takie warunki, grozi mu nawet do 30 tys zł kary

świadectwo pracy problemy

mamaWpracy / 2012-03-09 10:32
Kilka lat temu pracowałam w małej firmie, która już nie istnieje, a zgubiłam od nich swiadectwo pracy, teraz pilnie go potrzebuję i chciałam duplikat. Próbowałam się dodzwonić do szefa i księgowej, ale chyba pozmieniali numery, nikt nie ma do nich namiaru, co w takim razie powinnam zrobić?

akt zgonu a zasiłek pogrzebowy

mamaWpracy / 2012-05-15 09:43
Czy akt zgonu jest bezwzględnie potrzebny do uzyskania zasiłku pogrzebowego? Wczoraj zmarł teść, dostaliśmy ze szpitala wypisany akt zgonu i wiem, że to zabrzmi strasznie głupio i nieodpowiedzialnie, ale chwila uwagi i nasze roczne dziecko zajęło się tym odpowiednio i po akcie. Nie wiem co teraz robić? czy mogę dostać duplikat gdzieś?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy