Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

policyjne emerytury

mamaWpracy / 2013-01-25 14:05
jak to jest z tymi policyjnymi emeryturami? czy one są jakoś bardziej opłacalne niż te zwykłe - nasze? mąż jest policjantem i się zastanawiam jak będą nasze emerytury wygladały, czy damy radę wyżyć z nich.

DADZA JAK WEZMA KOLEJARZOM ALBO JAK KOLEJNE 15% PROCENT SPLECZENSTWA WYJEDZIE DO UK HAHAHAHA

mamaWpracy / 2013-01-25 08:51
teraz też płaci za staże, ale to wcale nie znaczy, że jest praca dla każdego, bo najgorsze w sumie jest to, ze po stażu nie ma obowiązku zatrudnienia

trzynastki w urzędach

mamaWpracy / 2013-01-23 15:44
tzrynastki w urzędach nie zostaną zlikwidowane, nie ma się co łudzić, urzędnik jest nie do tknięcia po prostu!! zawsze tak było zresztą

Re: Kopacz rozdaje nagrody. W sumie 250 tys. zł

mamaWpracy / 2013-01-23 15:04
co najlepsze największą nagrodę przyznała...samej sobie!! 45 tys zł, wyobrażacie sobie? ludzie nie maja emerytur a ona wynagradza siebie taką premią, ciekawe za co? za jakieś specjalne zasługi?

plany urlopowe w pracy

mamaWpracy / 2013-01-11 11:04
W firmie wypełnialiśmy dziś plany urlopowe na ten 2013 rok, kazdy musiał wpisać kiedy chce wolne, czy to już jest takie wiążące mocno? bo szczerze mówiąc to srednio mi teraz zaplanować jakieś wczasy

Re: PKN Orlen obniża ceny benzyny i podnosi ceny oleju napędowego

mamaWpracy / 2013-01-10 15:25
ciekawe na jak długo ta obniżka starczy, bo mi się wydaje, ze to taki jednorazowy i krótkotrwały akt dobroci

6 styczeń do odebrania?

mamaWpracy / 2012-12-28 14:52
chyba w tym roku jeszcze nie będzie można, bo ustawa nie weszła w życie jeszcze pzrecież, tak mi się wydaje przynajmniej

zakupy świąteczne gdzie najtaniej?

mamaWpracy / 2012-12-14 09:02
W weekend mam zamiar zrobić duże zakupy, takie śwąteczne już, gdzie będzie najtaniej? bo ostatnio czytałam że na takich zakupach większych to moze być nawet do kilkudziesięciu zł różnicy między sklepami

Granie w RPG powinno byc zabronione.

mamaWpracy / 2012-12-11 08:41
GPG? w zyciu bym dziecku nie zabroniła w to grać, tego typu gry pobudzają wyobaźnię i sprawiają, ze dzieciaki stają się bardziej kreatywne

druk RMUA

mamaWpracy / 2012-11-21 09:40
Miała wejść w życie ta zmiana odnośnie tego,z ę nie będzie już potzrebny druk RMUA przy rejestracji sie u lekarza, od kiedy to dokładnie będzie można stosować? już od stycznia 2013?

Re: Ministerstwo ostrzega przed próbą wprowadzenia w błąd

mamaWpracy / 2012-10-23 08:56
powinni to jakoś wyłapać i zlikwidować możliwość takiego wprowadzania w bład, a nie tylko ostrzegać przed nim

powrót ulgi internetowej

mamaWpracy / 2012-10-19 12:04
Wczoraj senatrowie uchwalili, ze nie będą jednak całkowicie likwidować tej ulgi internetowej, ale co to znaczy całkowicie? że tylko niektórzy ją dostaną, czy że jakieś limity będą wprowadzone? wiecie coś na ten temat?

zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

mamaWpracy / 2012-10-17 13:38
ale to chyba rosyjskie portale tylko umieściły, tak? żadne polskie ani inne zagraniczne? szkoda tylko rodzin i bliskich ofiar, ale ludzie na wszytskim chcą zarobić

komu powierzyć oszczędności

mamaWpracy / 2012-10-15 08:40
Komu wg was najlepiej teraz powierzyć swoje oszczędności? wiadomo, ze parabanki raczej odpadają, chcoiaż się zastanawiam nadal czy wszystkie są niebezpieczne?? no to jak nie to, to co? banki? lokaty?

koniec sądów rejonowych

mamaWpracy / 2012-10-09 08:36
Minister Gowin chce zlikwidować aż 79 sądów rejonowych, wydał rozporządzenie w tej sprawie, które pzrez KRS i część polityków zostało zaskarżone do Trybunału Konstytucyjnego, tylko nei wiadomo czy wyrok zapadnie pzred styczniem, kiedy pzrepisy miałyby wejść w życie.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy