Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

błędny przelew na konto

mamaWpracy / 2012-08-01 15:36
Pzrelałam córce wczoraj pieniądze, dość sporą kwotę a nie dostała ich do dzisiaj, sparwdziłam i okazało się, ze pzresłałam na błędny rachunek. Co się stanie z pieniędzmi w takim wypadku? gdzie one wylądują?

Re: banki któremu ufacie

mamaWpracy / 2012-08-01 13:33
ja od poczatku studiów jestem w jednym i tym samym banku w dawnym lukasie a obecnym credit agricole i naprawdę uważam, ze można mu ufać (oczywiście w odpowiedniej granicy), co jest ważne, ze mają naprawdę genialny system zabezpieczeń

nowy groźny narkotyk

mamaWpracy / 2012-07-31 14:09
no właśnie dlatego jest nowy, że mało znany i w Polsce wlaściwie jeszcze w ogóle, ale też mi się wydaje że to kwestia czasu i lada chwila się pojawi i u nas to dziadostwo

kwestia ogródków działkowych

mamaWpracy / 2012-07-25 14:40
szumu faktycznie było sporo wokół tego wyroku, ale wygląda na to, ze w praktyce to chyba niewiele się zmieni, przynajmniej przez najbliższy czas

Re: NIK nie ma racji? Ministerstwo broni nagród

mamaWpracy / 2012-07-25 14:33
tyle klasy na nagrody, a nas kryzysem starszą? pzrecież to ejst absurd, zamiast obcinać najbiedniejszym wciąż, to moze zrezygnować z tych olbrzymich nagród dla najbogatszych, hm?

rodzice na umowach śmieciowych

mamaWpracy / 2012-07-24 09:02
Pwoeim wam że to jest starszne i żenujące wręcz. Obydwoje z mężem pracujmey na podstawie umów złecenie, mamy dziecko i żadnych udogodnień; żadnych świadczeń, urlopów , dni wolnych na opiekę. To ejst ta polityka prorodzinna rządu??

praca w budżetówce

mamaWpracy / 2012-07-19 11:12
jesteś trochę niesprawiedliwa jeśli o te znajomości chodzi, ja zaczepiłam się parę lat na staż z UP, doświadczenia nie miała, ale wykształcenie kierunkowe i owszem, po stażu widocznie się wykazałam, bo mnie zostawili

zmniejszenie etatu bez zgody pracownika

mamaWpracy / 2012-07-13 11:27
Jestem na urlopie do końća lipca, ale kolezanka mi powiedziała, że już postanowiono w firmie i zmniejszą mi po powrocie etat z całego do 1/2. Czy pracodawca może to zrbić bez uzgodnienia wcześniejszego ze mną?

urlop wychowawczy a składki ZUS

mamaWpracy / 2012-07-12 14:32
Czy jeżeli nie płaciłam sklłądek ZUS na urlopie wychowawczym, prowadząc swój biznes i miałam umorzone zaległości to czy mogę się obawiać jeszcze zmiany decyzji, czy to już jest pewne?

Sejm - krzyż

mamaWpracy / 2012-07-09 09:33
Rozenek - ten od Palikota zapowiedział, ze całkiem możliwe, ze usuną krzyż z Sejmu. Chyba w końcu tego nie zrobili, bo zdaje się, ze podał termin minionej nocy, ale w ogóle nie rozumiem tego, dlaczego mieliby bezprawnie go zdejmować?

dzieci w słojach

mamaWpracy / 2012-07-06 14:44
podobno to dorośli byli, a nie dzieci, prawda to? po co w ogole przechowywali te szczątki tam?

podanie przyczyny wypowiedzenia

mamaWpracy / 2012-07-02 10:18
Zdecydowałam się, że zrezygnuje z pracy, w piątek mam zamiar złozyć wypowiedzenie, czy muszę napisać dlaczego odchodzę? podać konkretny powód? czy wystarczy, ze napiszę, ze z dniem tym i tym, rzowiązuję umowę?

In vitro: Projekty PiS skandaliczne i szkodliwe

mamaWpracy / 2012-06-27 14:55
to tylko Prawo i Sprawiedliwość mogło wymyślić tak niedporzeczny i absurdalny projekt, najlepiej to pzrprowadźmy amnestię więźniów żeby były miejsca na rodziny, które skorzystały z opcji in vitro!!

legalne zatrudnienie niani

mamaWpracy / 2012-06-27 14:17
ja swoją zatrudniam na umowę zlecenie, ale jest studentką więc każdy jest zadowolony

prawo do mieszkania komunalnego a zakup innego

mamaWpracy / 2012-06-25 09:12
Czy będę musiała oddać mieszkanie komunalne, które mam w Krakowie, jeśli planuję kupić mieszkanie w Toruniu? Chciałabym kupić córce, która wybiera się tam na studia, ale jednocześnei nie chiałabym stracić prawa do tego. Czy to możliwe?

Najnowsze wpisy