Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

gdzie otworzyć pierwsze konto dziecku

mamaWpracy / 2012-05-09 09:27
Mam 13 letniego syna i chciałabym mu otworzyć konto, wpłacać jakieś niewielkie kwoty co miesiąc, zeby nauczył się trochę rozporządzać pieniędzmi. Możecie mi Państwo polecić jakiś bank albo konkretnie jakiś rodzaj rachunku? Czy w ogóle to jest dobry pomysł?

Rosjanie wykradli informacje z telefony Lecha Kaczyńskiego

mamaWpracy / 2012-05-08 08:48
Z najnowszych doniesień medialnych wynika, ze Rosjanie już 4 min po katastrofie smoleńskiej dostali się do telefonu Lecha Kaczyńskiego, mogli wykraść niezwykle ważne informacje - nawet wagi państwowej. Ale czy to nie dizwne, że w ciągu 4 minut znaleźli w tej cąłej sytuacji telefon głowy poaństwa? przecież wtedy nie mogli jeszcze wiedzieć, ze wszyscy zginęli

nowe tańsze paliwo

mamaWpracy / 2012-04-26 08:59
ja się nie odważę, nie wiem dlaczego, ale jak cos jest tańsze od innych rzeczy to włacza mi się jednak czerwone światło

kalkulator do wyliczania emerytur

mamaWpracy / 2012-04-25 10:49
po to wyliczać, jak zmieni się wszytsko jeszcze setki raz, będą waloryzacje np, o ile w ogóle koljen rządy nie zminią znów reformy, dlatego takie wyliczanie co będzie za x lat mija się z celem

Zmiany w karcie nauczyciela. Samorządy chcą usunięcia uprawnień

mamaWpracy / 2012-04-24 10:28
a może by wydłużyć czas pracy samorządowcom i im skrócić urlop, ciekawa jestem..jakby tak ich wysłać do szkoły na tydzień do tej wychowywanej w modny, partnerski sposób, młodzieży, to czy dlaiby radę ich zaciekawić i ujarzmić [rzy okazji. Po takim eksperymencie nie sądzę żeby byli chętni wprwadzać tak restrykcyjne zmiany

spór o tabletki antykoncepcyjne

mamaWpracy / 2012-04-18 09:06
Jaki macie stosunke do tabletek antykoncepcyjnych? Czy powinny być szeroko dostępne i powszechne dla każdego, czy zakazane? Jak dla mnie to w szkołach podstawowych już albo na początku gimnazjum powinniśmy byś uświadamiani o najlepszych sposobach zabezpieczania się w czasie seksu.

nauka języka migowego

mamaWpracy / 2012-04-16 09:49
proszę się zorientować w PFRONie, jeszcze jakiś czas temu pokrywali koszty takich kursów dla osób, które musiały się opiekować albo miały do czynienia z osobami głuchoniemymi, nie wiem czy w całości czy nie, ale na pewno coś takiego było

dopłaty do wakacji a podatek

mamaWpracy / 2012-04-11 09:36
W zeszłym roku po raz pierwszy firma, w której pracuje dofinansowała mi wakacje dla dzieci na łączną kwotę 600zł czy powinnam to uwzględnić w PIT z innymi dochodami czy nie? Bo różne wersje słyszałam i nie wiem która w końcu jest ostateczna i prawidłowa.

porwanie 11 letniej Julii

mamaWpracy / 2012-03-20 10:22
wczoraj w Łodzi jakiś 30 latek uprowadził 11 letnię dziewczynkę, bawiącą się wraz z koleżankami w poblizu domu, zwabił dziewczynkę na pomoc w odnalezieniu psa. Na całe szczęscie wypuścił dziecko po kilku godzinach, ale nie wiadomo jeszcze co jej zrobił, policja wciąż go szuka, sporządziła anwet profil pamięciowy. Jak tu się nie bać o własne dzieci, jak tyle złoczyńców chodzi po świecie.

zniesienie wspólności majątkowej

mamaWpracy / 2012-03-19 09:35
Czy jest możliwość żeby jeszcze w trakcie trwania małżeństwa znieść wspólność majątkową? Mamy z mężem jak się okazało supełnie odrębne postzreganie pieniądza, stosunek do oszczędzania i do ryzyka w inwestowaniu, dlatego bezpieczniej będzie jeśli zniesiemy wspólność, o ile to możliwe.

ciąża a praca przed komputerem

mamaWpracy / 2012-03-12 15:18
przed komputerem kobieta ciężarna może pracować nie dłużej niż 4 godziny dziennie, jest to uregulowane w przepuisach o ochronie rodzicielstwa, jeżli pracodawca nie zezwoli na takie warunki, grozi mu nawet do 30 tys zł kary

świadectwo pracy problemy

mamaWpracy / 2012-03-09 10:32
Kilka lat temu pracowałam w małej firmie, która już nie istnieje, a zgubiłam od nich swiadectwo pracy, teraz pilnie go potrzebuję i chciałam duplikat. Próbowałam się dodzwonić do szefa i księgowej, ale chyba pozmieniali numery, nikt nie ma do nich namiaru, co w takim razie powinnam zrobić?

przedszkola coraz droższe

mamaWpracy / 2012-03-08 10:22
Znów drożeją przedszkola, co się dziwić i ubolewać, ze idzie niż demograficzny, skoro młodzi rodzice nie mają żadnych udogodnień w związku z opieka nad dziećmi. Po tej nowelizacji ustawy w 2011 kiedy to bezpłatne było tylko 5 godzin oppieki dziennie wchodzą nowe podwyżki za dodatkowe godziny. Ja już płace prawie 3 zł, średnio po 12 zł dziennie to wychodzi.

becikowe uzależnione od dochodów?

mamaWpracy / 2012-03-07 14:44
Zdaje się że od 20 lutego tego roku weszły w życie, dochód na członka rodziny w roku kalendarzowym, poprzedzającym rok, w którym skałda się wniosek, nie może przekraczać 1922zł a

które lokaty dają największy zysk?

mamaWpracy / 2012-03-06 15:42
istnieją w sieci takie specjalne porównywarki, zaznaczasz wszytsko co Cię interesuje i generator wybiera najbardziej dla Ciebie korzystną ofertę, może warto poszperać?

Najnowsze wpisy