Forum

Komentarze użytkownika "mamaWpracy"

Komentarze użytkownika: mamaWpracy

Re: Premia anty-pieluchowa ma zachęcić mamy do powrotu do pracy

mamaWpracy / 2012-06-22 09:58
całotygodniową? no to powiedz mi czy ty byś tak chciał? jak rodzę dziecko to raczej po to, zeby je wychować a nie żeby je widzieć kilka godz tygodniowo

rekrutacja a dyskryminacja

mamaWpracy / 2012-06-21 15:43
a kto im podskoczy? pójdzież na rozmowę i powiesz, ze nie działają zgodnie z prawem? raczej nie, bo to będzie jednoznaczne z tym, że Cię nie zatrudnią, są panami i władcami dlatego czuję się tak bezkarnie

kurs masażu

mamaWpracy / 2012-06-21 14:37
ja bym szczerze mówiąc wolała iść do kogoś, po studiach, a nie po krótkim skoleniu, obawiałabym się o swoje zdrowie

poród ze znieczuleniem zmiany

mamaWpracy / 2012-06-20 14:14
nie wiem ile kosztowało, ale wiem, że nie za bardzo chcieli dawać i ja jak rodziłam to nie brałam, ale powiem wam, ze takie znieczulenie pzreszkadza trochę w naturalnym parciu

Re: Euro 2012. Od początku imprezy zatrzymano już 153 cudzoziemców

mamaWpracy / 2012-06-19 14:59
toi tak wydaje mi się, ze niedużo, jak na skalę imprezy i na czas, który minął od rozpoczęcia mistrzostw, na moje oko - clakiem przyzwoicie

nieudane wakacje a odszkodowanie

mamaWpracy / 2012-06-19 11:59
Czy jest w ogóle sens walczyć o odszkodowanie za nieudane wakacje? Wyjechaliśmy razem z męzem do Chorwacji z biura podróży, ale nie było tak kolorowo jak zapowiadała oferta, chciałabym dostać jakieś odszkodowanie za neiudany urlop

nie otrzymałam świadectwa pracy

mamaWpracy / 2012-06-01 10:51
Ile dokładnie czasu pracodawca ma na wysłanie pracownikowi czy po prostu wręczenie świadectwa pracy? Zwolniłam się miesiąc temu, okres wypowiedzenia minął 2 tygodnie temu, a ja wciąz nie mam świadectwa, jak długo powinnam jeszcze czekać i gdzie interweniować później?

dodatek do pensji za dziecko

mamaWpracy / 2012-05-28 12:34
ale jest taki projekt rządowy, ma wejść w życie jednak dopiero w roku 2014 r a program pilotażowy może ruszyć już w roku przyszłym

większy limit zwrotu VAT za materiały budowlane

mamaWpracy / 2012-05-25 13:12
bardzo dobra wiadomość, miałam kupować materiały teraz, ale w takim razie wstrzymam się do lipca

Re: ROP: rocznie w szkołach dochodzi do 100 tys. wypadków

mamaWpracy / 2012-05-22 15:49
43 wypadki śiertelne rocznie? ok na 100tys to może nie ejst duzo, ale jak posyłam dziecko do szkoły to liczę na to, że będzie w 100% bezpieczne

umowa przesłana drogą elektroniczną

mamaWpracy / 2012-05-18 15:05
wydaje mi się w umowach obowiązuje bezwględnie dwustronność i dopóki 2 str nie złożą podpisu, dopóty umowa nie ma mocy prawnej

Blokada Sejmu. Prokuratura rozpocznie śledztwo?

mamaWpracy / 2012-05-16 08:41
powinna to zrobić dawno temu, nie wiem dlaczego czekała w ogóle tyle dni, pzrecież to była żenada na całego

wyższe zasiłki na dzieci

mamaWpracy / 2012-05-15 11:09
chodzi o ten próg dochodowy, że by wzrósł o 14 %?

akt zgonu a zasiłek pogrzebowy

mamaWpracy / 2012-05-15 09:43
Czy akt zgonu jest bezwzględnie potrzebny do uzyskania zasiłku pogrzebowego? Wczoraj zmarł teść, dostaliśmy ze szpitala wypisany akt zgonu i wiem, że to zabrzmi strasznie głupio i nieodpowiedzialnie, ale chwila uwagi i nasze roczne dziecko zajęło się tym odpowiednio i po akcie. Nie wiem co teraz robić? czy mogę dostać duplikat gdzieś?

rekompensata od państwa dla ofiar rozbojów

mamaWpracy / 2012-05-09 13:57
jest taka opcja, mówi o tym ustawa z dnia 7 lipca 2005 roku o państwowej kompensacie przysługującej ofiarom niektórych przestępstw umyślnych. Pokrzywdzeni (czasem nawet ich najbliżsi) mogą ubiegać się od Państwa pokrycia strat, które są wynikiem pzrestępstwa. Wysokość takiej rekompensaty nie może być jednak wyższa niż 12 tys zł

Najnowsze wpisy