Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Na GPW coś drgnęło

marlowe / 2008-05-11 15:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Amigo11 :) Pierwszy raz od ośmiu lat na Juwenaliach? :) I nie wiesz ile trwała nie tak znowu dawno służba wojskowa?

Nevermind... Byłem w piątek na miasteczku studenckim. Tłum jak na papieżu, a raczej po bitwie Rzymian z kimśtam.. Grille, pełno ludzi siedzących, stojących, pijących, szamających kiełbaski, muzyka, przepiękne, młode kobiety... O czwartej rano żal było stamtąd wychodzić.... Pełna kultura, zero zchamienia... Każdy uśmiechnięty, każdy szczęśliwy, każdy pełen życia i alkoholu :)))

Ech, było z*********!
marlowe / 2008-05-08 23:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jestem, jestem :))

Mogę już iść spać? :)))
marlowe / 2008-05-08 23:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to jeszcze Ci odpowiem zanim glebnę kolego :))
Skąd miałem wiedzieć? Jakbym miał nick Alinka, to domyśliłbyś się, żem chłop? :))
Dla mnie Taszka to brzmi jak kobieta :)
Sorki Taszka... Heh :)

Sweet dreams... American dreams... :)))

Buenas noches...

Re: USA: Przecena, ale nie akcji

marlowe / 2008-05-08 23:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Było miło :)

Dobranoc...
marlowe / 2008-05-08 22:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i kupić można... Ale znam kilku, co rozdawali pierścionki nierozważnie, wliczając te zwane obrączkami. Lubię kobiety... ale pierścionek to tylko dla jednej... Inaczej mówiąc: pierścionek to nie akcje Fona :)))
Pozdrawiam kolejną dziś przedstawicielkę płci nadobnej :)))
marlowe / 2008-05-08 22:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w życiu nie kupiłem jeszcze kobiecie pierścionka :)

Re: USA: Przecena, ale nie akcji

marlowe / 2008-05-08 22:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"

2008-05-08 22:23:15 | *.*.*.* | z_brzeszczot [ Portfel ] [ Leszcz uliczny ]
... ale coś w sobie ma...
Impreza to coś, co nabyłbym bez wahania, gdyby... ;-)))


Ja to bym nabył BMW M5, gdyby... ;)))) A najbardziej to bym nabył Eleonore....
marlowe / 2008-05-08 22:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jakbyś Ty była potworem, to niech Bóg ma w opiece każdego kto by zobaczył piękną, bo mogłoby się to skończyć wyschnięciem oczu przez niemożność ich oderwania :))
marlowe / 2008-05-08 22:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Roger Moore? :D
marlowe / 2008-05-08 22:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
po rekomendacji owada, który zjada chłopów??

witaj Mo :))))
marlowe / 2008-05-08 21:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wiesz co max? niezły pomysł


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
marlowe / 2008-05-08 21:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie żebyś był rasistą :)
marlowe / 2008-05-08 21:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kumam.
marlowe / 2008-05-08 21:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
biegunkę :))))

Re: USA: Przecena, ale nie akcji

marlowe / 2008-05-08 21:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
max a ty co z tymi kropkami? Coś dzisiaj piłeś, względnie brałeś? :P

Najnowsze wpisy