Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-05-07 00:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
sto procent......... racji :))
marlowe / 2008-05-07 00:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
szczerze mówiąc wątpię. Nie wykluczam, ale bardzo wątpię... Dziękuję za miłe słowa... Nie jestem pewien, czy zasłużyłem... Błądzę jak wszyscy ludzie....
marlowe / 2008-05-07 00:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Boże.. mówię o dostępie do informacji... O danych, liczbach, kreskach, dostępie do podręczników AT... Internet na to nie ma wpływu... Żadnego... I to, że u nas się szkolą ludzie przez internet bo im szkoda na podręczniki to inna sprawa. A to o czym pisała Modliszka, że są inne czasy, to inna sprawa.... Bo dostęp w Polsce do internetu (w domyśle do informacji - według modliszki) nie oznacza żadnych nowych czasów, bo w USA dostęp do informacji (również przez internet) w 2001 roku był nieporównywalnie wyższy i doskonalszy niż w Polsce obecnie (przeczytaj wpis Amigo powyżej). Gadanie o nowej ekonomii i innych czasach to czcze gadanie... Giełda zaskakiwała sto lat temu i zaskakuje teraz. Co według Ciebie jest w tym nowego? Co nowego widzi w tym Modliszka?
marlowe / 2008-05-07 00:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wierny czytelnik to nie przypadkowy turysta. Zaloguj się to porozmawiamy dzieciaku...
marlowe / 2008-05-07 00:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale dostęp do informacji był wielokrotnie większy niż w Polsce obecnie...
marlowe / 2008-05-07 00:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Podważanie autorytetów i politykierstwo, mogą, ale RZADKO oznaczają inteligencję...
marlowe / 2008-05-06 23:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dopóki nie jesteś zalogowany to nie wtrącaj się do poważnej dyskusji. Dość tu trolli, więc wybacz, ale ciężko odróżnić :)

A ciało pedagogiczne UJ to o wiele bardziej godne szacunku i naśladowania w poglądach osoby niż Ty. Bez urazy...
marlowe / 2008-05-06 23:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ostatnia bessa była w 2001 kolego...
marlowe / 2008-05-06 23:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nijak się to ma do polityki, o której niechcący napisałem, ani do porównania którego użyłem... Gość ma tyle pieniędzy ile w życiu nie będziemy mieli na tym forum, nawet razem wzięci. Więc się nie czepiaj...
marlowe / 2008-05-06 23:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i byle tego Narodu nie dzielili zapatrzeni w swój egotyzm idioci... Pozdro all :))

Re: Z trudem ponad kreskę

marlowe / 2008-05-06 23:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Oj, Modliszko, Modliszko...


W poprzedniej bessie, ludzie mieli ograniczony dostep do netu, nie byli tak
swiadomi pod wzgledem analiz AT...Ta bessa bedzie inna niz wszystkie, jeszcze wiele
zaskoczen przyniesie i wiele radsci/placzu w najmniej oczekiwanych momentach
przysporzy :-) Powstaną nowe ksiazki i nastanie nowa era w historii staganu :-)


Co to za tezy? To, że my mamy internet od niedawna, nie znaczy, że W USA też mają. W poprzedniej bessie mieli i jakoś się AT sprawdziła... Zawsze znajdzie się ktoś twierdzący, że teraz to zupełnie inne czasy, ale Ty???

A co do reszty proPiSowców: uważacie, że sraczka ustawodawcza to dobry pomysł? Ja na UJ prawo studiowałem. Tylko trzy lata, ale wystarczająco, by Wam powiedzieć, że goście z PiSu nie mają zielonego pojęcia o tworzeniu ustaw. Prawnik z Ziobry był taki jak ze mnie Warren Buffet (ten prawdziwy). To samo Kaczyńscy, z których Lecha nawet szanuję za wiedzę historyczną...
Ja uważam, że Naród sobie poradzi niezależnie od rządzących. Byle nie robili sraczki ustawowej, po której jeden przepis przeczy drugiemu, a luk więcej niż porządnych przepisów....
marlowe / 2008-05-06 18:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zresztą spadek z 364zł do 2,10zł w ciągu ośmiu lat to spadek o 99,42% - Optimus.

a spadek ze 121zł do 3,60 w ciągu też ośmiu lat to spadek o 97,02% - Netia

I każda z tych spółek może spaść o następne 90%, bo Optimus może się znaleźć w okolicach złotówki, a Netia w okolicach 1,80 :)))

Czyli remis. A sytuacja fundamentalna to w istocie dwie zupełnie różne historie...
marlowe / 2008-05-06 18:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a może na korzyść TVN, zamiast tamtych dwóch spółek? :)))
marlowe / 2008-05-06 18:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ale to o czym mówisz przemawia na korzyść Optimusa czy Netii? Albo na niekorzyść której z tych spółek?
marlowe / 2008-05-06 17:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pewnie. Dzisiaj też tam tylko czołgi jeżdżą po tych autostradach. Ken, ochłoń :)))

Najnowsze wpisy