Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: GPW: Sesja pod znakiem debiutu

marlowe / 2008-05-06 17:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Netia była kiedyś w okolicach 100zł za akcję. Po ile teraz jest? Ilu ludzi po drodze uśredniało? To samo optimus - startował chyba z okolic 300zł... Nie można porównywać? Netia przynajmniej uderzyła z grubej rury w Play, a Optimus? Nawet nie wiem co robią teraz...

Co do wykresów max, to i rację masz, bo nie są identyczne, ale w długim terminie podobne...
marlowe / 2008-05-06 17:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pewnie dlatego Niemcy mają taką sieć Autobahnów :DD
marlowe / 2008-05-06 17:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie widziałeś wykresu?

Re: GPW: Sesja pod znakiem debiutu

marlowe / 2008-05-06 17:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
max, a ziorałeś na BMPag?
marlowe / 2008-05-06 17:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wiesz, z Optimusem to trochę jak z Netią :))) albo IBM :)))
marlowe / 2008-05-06 17:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wiem Ken, że zawsze musisz być poważny. Ale widzisz, właśnie dlatego autostrady w Plolsce są płatne. Jak już transportują na Wschód i z powrotem to niech płacą. A poważniej, to transport jest jednym z filarów dobrej gospodarki. I po to nam autostrady. NA przykłąd, żeby do Wawy można było szybciej dojechać, bo teraz to bliżej mam do Pragi, czy Wiednia :DDD
marlowe / 2008-05-06 17:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
może się trochę pokisić, zależy co będzie na szerokim rynku... Ale myślę, że jak koło września zaczną kupować grubsi, to koło stycznia 2009, a może w połowie przyszłego roku ludzie zaczną zauważać że fundsze rosną... I tak powoli.. Ale zanim ogłoszą hossę to Synthos może być po 1,50, a ja tak drogo kupować nie lubię... W czasie hossy się brało co było, ale teraz to po prostu żer dla skner :))))
marlowe / 2008-05-06 17:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A potem my na tym wszytkim zrobimy autostrady i stadiony na Euro 2012 :)))

Polska od spokojnego do atlantylku!! :))
marlowe / 2008-05-06 17:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jeszcze nie. Cierpliwy jestem.
marlowe / 2008-05-06 17:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
potem ich walnie kometa, potem będą mieli inwazję obcych, na koniec epidemię i plagę szalonych szympansów :)

I już nie będzie Wall Street :DDD

Re: GPW: Sesja pod znakiem debiutu

marlowe / 2008-05-06 17:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
max, a Ty bierz Synthosa. Mogę Ci sprzedać po 1,20zł :S
marlowe / 2008-05-06 17:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale wolałbym się przymieżyć do orcogroup, jakby jeszcze poleciało...
marlowe / 2008-05-06 17:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
poważnie? Zastanowię się :)))

Re: GPW: Sesja pod znakiem debiutu

marlowe / 2008-05-06 17:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jak spadnie to trza by było coś kupić. W końcu prawdziwych inwestorów poznaje się w bessie :)
marlowe / 2008-05-06 15:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
seppuku, czy po prostu idziesz na spacer?

Najnowsze wpisy