Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: GPW: Sesja pod znakiem debiutu

marlowe / 2008-05-06 15:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
łooo... Ale nudno...
marlowe / 2008-05-06 14:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
może jednak. Jest sporo niezłych, niegiełdowych firm, jak Ryłko (buty). Do Vistuli jak znalazł.
marlowe / 2008-05-06 14:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
lepszym brandem jest Próchnik, albo Wyborowa :)
marlowe / 2008-05-06 14:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja Wam mówię, jak koleś ma pięć paszportów i kilka tożsamości, to nie kupujcie jego firm. Zygmunt Żak, Zygmunt Solorz, Zygmunt Solorz-Żak itp... A na różne nazwiska różne działalności. Ciekawe, nie?

Re: GPW: Sesja pod znakiem debiutu

marlowe / 2008-05-06 14:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nieźle. I jedna trzecia kapitału bawi się na śmieciowym polsacie. Ja bym tego nie kupił za nic. Do pięt TVNowi nie dorastają... Będzie jeszcze ludek żałował tych papierów. Solorz zrobi co zechce i sie zwinie z parkietu. Nawet za pieniążki nie podziękuje :)

Re: GPW: Sesja pod znakiem debiutu

marlowe / 2008-05-06 14:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Coś się zagranica spociła tymi ostatnimi wzrostami... Zadyszka? No dla rynków w pewnym wieku to nie dziwne, bo wchodzenie po schodach męczy, ale dla takiego młodego, jurnego rynku jak w Warszawie?
A no tak... Brak popytu...

Re: GPW: Sesja pod znakiem debiutu

marlowe / 2008-05-06 14:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam czeladź :)

Dzisiaj coś niewąsko... Longu co jest z MSZ? W ogóle to jakiś bezruch taki, wolumen WIGu jakiś niemrawy... Wie ktoś kiedy się pieniądze na giełdzie pojawią? Bo coraz więcej widzę artykułów, że akcje czekają na nabywców... Czyżby naciąganie ludzi po lekkich wzrostach, by sobie pokupowali przed następną zwałką? :)))
marlowe / 2008-05-06 00:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
że niby na śpiocha? :P
marlowe / 2008-05-06 00:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hmmm... To by graniczyło z nekrofilią...
marlowe / 2008-05-06 00:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
albo uważa co robi :D
marlowe / 2008-05-06 00:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
=)

Re: GPW: Przekonać nieprzekonanych

marlowe / 2008-05-06 00:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No cóż... Moja usnęła, więc nici z testowania nakładki :)))

Ale Was zachęcam do testowania :)))

http://tnij.org/nakladka

Dobranoc
marlowe / 2008-05-06 00:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ładny zbiorek :)
marlowe / 2008-05-05 23:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
potem ipopema podniosła cenę docelową dla ABG, a potem dali info o kontrakcie z MEN na 42 miliony...

Re: GPW: Przekonać nieprzekonanych

marlowe / 2008-05-05 23:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
już jestem Needle. Priva dostałem. To co wkleiłem było dostępne na www.gpwinfostrefa.pl od 21 kwietnia....

Najnowsze wpisy