Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-04-21 15:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Polacy w organizacji pracy też często kiepsko dają sobie radę, ale ani Polaków ani Murzynów nie przekreślam. Człowiek, kiedy da się mu możliwość rozwoju częściej z niej skorzysta niż odrzuci.
marlowe / 2008-04-21 15:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kupić ABG po promocyjnej dziś cenie :)
marlowe / 2008-04-21 15:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w zasadzie w ten sposób patrząc wiele w tym racji co mówisz...
marlowe / 2008-04-21 15:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
prawda jest taka, że wiele krajów afrykańskich się nie rozwinęło właśnie przez białego człowieka, jego kolonializm i sztuczny podział terytorialny dzielący zaprzyjaźnione plemiona i łączący plemiona żyjące od wieków w stanie wojny. Longterm jest po prostu rasistą, ale tego o sobie nie powie, bo by go ludzie skreślili z założenia.

Re: Tydzień kwartalnych publikacji

marlowe / 2008-04-21 14:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Widzę, że reklamują w telewizji obligacje skarbu państwa... Czyżby koniec podwyżek stóp i chcą nasprzedawać ulicy jak najwięcej?
marlowe / 2008-04-19 21:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jest jeszcze jedna prawda. I uznaję ją choć jestem ateistą: kto mieczem wojuje od miecza ginie. Tak kończą nie tylko ludzie ale i imperia :) Warto o tym pamiętać :)
marlowe / 2008-04-19 20:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Odwrotnie Amigo... To, że tak jest, nie znaczy, że mamy się na to godzić... I nie wywracaj kota ogonem...
marlowe / 2008-04-19 20:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ładne podsumowanie dyskusji :)
marlowe / 2008-04-19 20:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Uwierz mi, że nie ma to wpływu na efekt cieplarniany :)
marlowe / 2008-04-19 20:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie twierdzę, że ekologia jest głupią nauką, bo to by było nielogiczne. Nauka z założenia nie może być głupia. Chyba, że wymyślimy naukę o dłubaniu w nosie. Próbuję Ci uzmysłowić, że skoro wtedy sie goście mylili to i teraz się mogą mylić, bo za dużo pozostało do odkrycia.

A dopóki nie wiesz tak dużo jak powinieneś nerwowe ruchy nie są wskazane. To tak jak na giełdzie.
marlowe / 2008-04-19 20:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie w sensie osobowym Flugo :) Też byli naukowcami. Jeśli ktoś miał dwadzieścia parę lat temu czterdziechę to ile teraz ma?
Nie chodzi o finansowanie całych uczelni ale o granty na poszczególne badania. Trzeba mówić głośno i najlepiej katastroficznie, żeby zdobyć największe pieniądze.
marlowe / 2008-04-19 20:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
każdy organizm żywy i owszem :) Ale gdyby Ziemia emitowała ciepło, to nie było by zimy :)
marlowe / 2008-04-19 20:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No, a tu się nie zgodzę, bo jak chcę tani metal to trafię do odpowiednio małej huty, albo co... Ale do taksówki chcę po prostu wsiąść i nie zastanawiać się, ile zapłacę za ten kurs. Do taksówki wsiadam jak mi się spieszy, albo jestem pijany i nie mam zamiaru kilkanaście minut negocjować ceny (co teraz jest możliwe tylko u niezrzeszonych taksówkarzy), ani dzwonić po taxi aż przyjedzie ktoś tani. To nie tego rodzaju rynek, uwierz mi. Jakbym miał negocjować ceny, albo sprowadzać TEGO KONKRETNEGO małego taksówkarza z drugiego końca miasta, to wolę jechać tramwajem. Jako taksówkarz nie jesteś w stanie mieć stałych klientów jak huta...
To mniej więcej tak, jakbyś powiedział, że na rynku dostawców internetu jest konkurencja :) Nie ma! W moim bloku jest UPC do wyboru, przepraszam z TP SA... Aster nie wchodzi w grę, bo nie ich blok! A po mniejszych miejscowościach to w ogóle dramat. Moja matka chciała internet 1MB z tele2, to Tepsa napisała do tele2, że nie można na tych łączach montować takiego internetu... Ale miesiąc później montowali neostradę... Wolny rynek trzeba regulować pewnymi ustawami. W końcu samo wprowadzenie wolnego rynku zapoczątkowała ustawa... Są dziedziny, w których rynek radzi sobie sam z korzyścią dla wszystkich, ale są takie gdzie nie jest to oczywiste Samuraju :)

Pozdrawiam oczywiście :)
marlowe / 2008-04-19 19:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Boże, Ziema nie emituje ciepła tylko odbija słoneczne...
marlowe / 2008-04-19 19:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no tak... To trzeba zabetonować oceany, bo parują jakby nie wiedziały o konsekwencjach... Niecne bastardy...

Najnowsze wpisy