Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-04-23 15:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale wiesz, to jest równowaga społeczeństwa.... Są tacy i tacy...
Ważne jednak jest, by mieć w sobie w odpowiednim momencie coś z pierwszego, a w odpowiednim coś z drugiego.

Re: Kto kupi polskie akcje?

marlowe / 2008-04-23 14:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Równowaga jest najważniejsza.
Mężczyzna, który chce za dużo, ryzykuje, że straci wszystko.
Mężczyzna, który chce za mało, ryzykuje, że nic nie dostanie.
marlowe / 2008-04-23 14:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zawsze opty jak ma krótkie, pesy jak ma długie...
marlowe / 2008-04-23 12:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
według MP? :)
marlowe / 2008-04-23 12:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Były by wielkie jaja gdyby kupił Impexmetal :D:D

Re: Kto kupi polskie akcje?

marlowe / 2008-04-23 12:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Expander przysłąl mi swój biuletyn. Oto jego fragment:
"Warszawska giełda jest w wyraźnym kryzysie. Pozostając od długiego czasu pesymistycznie nastawieni do jej perspektyw jesteśmy i tak zaskoczeni słabością naszego rynku. Po wczorajszej sesji z trwającego od ponad trzech miesięcy odbicia niewiele już zostało. Co prawda, notowania spadają raczej pod swoim ciężarem ze względu na brak popytu, niż pod presją podaży, ale nie zmienia to faktu, że układ sił stał się bardzo niekorzystny dla posiadaczy akcji."
marlowe / 2008-04-23 11:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to pięknie. Ale przelałem im kasę w piątek...
marlowe / 2008-04-23 11:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
takie artykuły to dla mnie ewidentnie powód do zakupów.... :)

Re: Kto kupi polskie akcje?

marlowe / 2008-04-23 11:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No proszę, jeszcze mi Legg Masona nie zaksięgowali. Jak zaksięgują wieczorem to obstawiam jutro wzrosty :)
marlowe / 2008-04-23 11:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no tak. I potem to samo poczucie bezpieczeństwa, kiedy będą na szczycie hossy przenosić kasę ze struktur na których "zarobili" na akcyjne, na których "zarobią".

Boli dupa :)
marlowe / 2008-04-23 11:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to jednak jestem chory :P Śmieję się do monitora, piję piwko do monitora. I dopóki Wy jesteście po drugiej stronie to czuję się normalny :)
marlowe / 2008-04-23 11:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
koło 4% rocznie straci, zgodnie z inflacją...
marlowe / 2008-04-23 11:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mało tego, formacja z 5,7 i 8 kwietnia nazywa się wyspą opuszczenia...
marlowe / 2008-04-23 11:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
luka to była 7 kwietnia. Teraz nie ma luki, bo knoty jeszcze są.
marlowe / 2008-04-23 11:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a nie wiadomo czy wie.

Najnowsze wpisy