Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Kto kupi polskie akcje?

marlowe / 2008-04-23 10:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry,
marlowe / 2008-04-23 01:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jednak nie w większości: "14 Zachodni NFI, Amrest, Getin Bank, Makarony Polskie, PEP, Ponar Wadowice, Rafako, Skyeurope. Po powrocie mogę zaobserwować u siebie ciekawe reakcje z punktu widzenia psychologii"

Wywaliłem Zachodniego - słusznie, Getin z zyskiem chyba, Makarony wywalałem po 7,5 - nie słusznie??? Ponar - słusznie, Rafako - słusznie, Skyeurope - o Boże jak słusznie :)
Pep i Amrest się nieźle trzymaja w porównaniu. No kupiłem DGA i Krezusa niepotrzebnie, ale za drobne...

Zresztą, sam najlepiej wiem jakie błędy popełniłem a jakie decyzje miałem słuszne :)

No spadam wreszcie do wyra... Pozdro
marlowe / 2008-04-23 01:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie ze stratą :) To co sprzedałem w lipcu mnie zadowalało. A to czego nie sprzedałem w większości chyba jeszcze mam. Więc?
marlowe / 2008-04-23 00:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
of course :) Dobranoc...
marlowe / 2008-04-23 00:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jestem świadkiem. I zapamiętam.

Re: USA: Domy nadal w niełasce

marlowe / 2008-04-23 00:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dobra. Browarek się skończył to do łóżka do kobitki. U mnie już światło zgaszone :)

Dobranoc szanowni forumowicze.

Re: USA: Domy nadal w niełasce

marlowe / 2008-04-23 00:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kiepski, zamawiałem ostatnio towar z Anglii.. Goście nie wiedzieli jak mi wytłumaczyć jak zrobić przelew. U nich teraz tylko paypal i karty kredytowe, a dziewięćdziesiąt kilka procent narodu ma konta... U nas konta ma jeśli dobrze pamiętam jedynie czterdzieści kilka procent narodu... Są jeszcze w Polsce wielkie możliwości i rosną z każdym człowiekiem kończącym 18 lat :)
marlowe / 2008-04-23 00:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Lojka ma nawet moją fotkę z gorącą Włoszką :D:D
marlowe / 2008-04-23 00:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Szkoda, że usunąłeś... Jedną z najlepszych moich decyzji była sprzedaż połowy akcji w lipcu 2007 :) Nikt mi nie doradzał i nieźle się bawiłem we Włoszech. Niektórzy mają nawet kartki ode mnie :)

A reszta, co została, pozwoliła mi obserwować własne emocje, tłumić je, nabierać dystansu. Ale ja CHCIAŁEM przeżyć bessę z akcjami, żeby swoją psychikę poznać. Ty też o bessę prosiłeś. I mamy :)
marlowe / 2008-04-23 00:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie zaprzeczam. Wielu odkryje w sobie zamiłowanie do etatu i brak zaufania do rynku kapitałowego.

Ale nie ma ludzi, których kontakt z giełdą jakoś zmienił. Czy to rozwój, czy regres to już indywidualna sprawa. Może nie dość precyzyjnie wyraziłem myśl.
marlowe / 2008-04-23 00:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja straciłem na giełdzie mniej niż by mnie kosztowało kilka kursów AT czy innych... I cieszę się, bo w cholerę się nauczyłem, w cholerę doświadczyłem, za cholernie niską cenę. I psychiki sobie nie zrujnowałem i portfela też nie. A jak sie biznes poukłada to sobie może jeszcze taniej kupię legg masona. Jakoś nie mam wątpliwości, że kupując w trakcie bessy w końcu i tak zarobię. Bo przecież nie odwrotnie na miłość boską :)

I to wszystko...

Re: USA: Domy nadal w niełasce

marlowe / 2008-04-23 00:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warren, trafiłeś w sedno mówiąc ciekawe jak jutro. To właśnie w giełdzie lubię. Więcej mnie interesuje w życiu, więcej ciekawi.... Gra pozwoliła mi odkryć siebie i zacząć biznes... Bo jeśli można ryzykować w papiery, to czemu nie w biznes?

Giełda sprawia, że ludzie się rozwijają. Należy tylko dbać o to, żeby koszty nie były za duże. A jeśli się uda przy tym zarobić, to tylko pogratulować.

Wchodzenia za kwoty większe niż nas stać bez nadszarpnięcia budżetu nie rozumiem, jak nie rozumiem życia ponad stan szlachty polskiej i zasady zastaw się ale postaw się. Proste...
marlowe / 2008-04-23 00:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zwisa i powiewa jak psi lulok :)

Re: USA: Domy nadal w niełasce

marlowe / 2008-04-23 00:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Właśnie sprawdziłem. 18 posłałem kasę do Legg Masona :) I potem był weekend, poniedziałek i wtorek. Jeszcze nie dodali do rejestru :) Może dodadzą jutro rano i podniosą giełdę? To by było niezłe tak od razu zarobić :)

Choć podejrzewam, że okaże się, że dopiero po odbiciu uda im się zaksięgować wszystko... Ciekawe nie?
marlowe / 2008-04-23 00:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no w mordę jak błyskotliwie. Jak zaczynałem przygodę z giełdą to podzieliłem się mniej więcej takim spostrzeżeniem z kolegą. Uśmiechnął się tylko...

Najnowsze wpisy