Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-12-13 23:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Z analizy przy świeczkach tygodniowych, to tam jest głowa z ramionami. Do 3,40 może odbić na zasadzie ruchu powrotnego. Ale może być różnie.
marlowe / 2007-12-13 23:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dostałem, właśnie przelewam.
marlowe / 2007-12-13 23:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tylko, że jak STX przebije linię trendu to nie będzie za dobrze, dlatego lepiej kupić, jak od niej odbije na konkretnym wolumenie.

Re: Kolejny "poślizg" Mikołaja

marlowe / 2007-12-13 23:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warren w jednym masz rację co do STX. Kupujesz na tej samej zasadzie co ja GTC. Dziś rozmawiałem z jednym gościem z grono.pl. Mówi, że miał wejść na giełdę, ale zniżki go przestraszyły :) To go pytam, czy jak jest promocja w supermarkecie, to też idzie tam, gdzie drożej? I nie wiedział co powiedzieć :) Aktywa kupuje się na tej samej zasadzie co pasywa, wtedy, kiedy są tanie.
marlowe / 2007-12-13 23:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zyski w czasie :D
marlowe / 2007-12-13 22:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Inna sprawa, że jak uznany coś kupuje to trochę wpływa na AT. Zobaczymy jutro, jaki masz wpływ na forumowiczów :D
marlowe / 2007-12-13 22:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zawsze ważny jest moment wejścia w inwestycję. Patrz na Karkosika i DGA.

Re: Kolejny "poślizg" Mikołaja

marlowe / 2007-12-13 22:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warren Stalexport ma jeszcze trochę do linii trendu wyznaczonej przez dołki z 2005 i 2006 roku. Myślisz, że nie dojdzie? RSI wygląda ciekawie, ale wolumen i MACD już nie tak kolorowo.
marlowe / 2007-12-13 22:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wyślij mi prywatną wiadomością swojego maila to Ci podeślę linki na rapidshare do e-booków o których mowa. Jeśli ich jeszcze nie masz.
marlowe / 2007-12-13 22:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Steve Nison - Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów.
Jake Bernstein - Inwestor jednosesyjny
Richard Arms - Znaczenie wolumenu
marlowe / 2007-12-13 21:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Biblia AT, czyli Analiza Techniczna Rynków Finansowych - John Murphy. Poza tym: Zenon Komar - Sztuka spekulacji, Donald Cassidy - Kiedy sprzedawać akcje.

A jaka była lista leiho? Myślałem, że chodzi o listę spółek :)
marlowe / 2007-12-13 21:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie znam tej listy. No i nie jestem jakimś ekspertem od AT. Dopiero zacząłem przebudowywać portfel pod AT. Wywaliłem spółki w trendzie spadkowym. Wszedłem w bioton, bo według mnie mamy tam odwróconą głowę z ramionami i po niej lukę startu, co może oznaczać spore wzrosty. Wszedłem w GTC, bo powinien się odbić od linii trendu wzrostowego. No i wszedłem w ABG, bo wyglądało na początek krótko - średnioterminowego trendu wzrostowego. Popatrz do mojego portfela. Ciągle się uczę.
marlowe / 2007-12-13 21:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No i mój ulubieniec: Frank Sinatra. A ilu gości od bossa novy...
marlowe / 2007-12-13 21:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Z nowych twarzy, czy jeszcze żyjących masz Katie Meluę, Cassandrę Wilson, Evę Cassidy :) Niekoniecznie w tej kolejności :D
marlowe / 2007-12-13 21:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
widzę, że znalazłem kolegę :)

Najnowsze wpisy