Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Pożegnanie z rajdem św. Mikołaja?

marlowe / 2007-12-18 10:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Centrostal Gdański robi się powoli do kupienia :)

Re: Pożegnanie z rajdem św. Mikołaja?

marlowe / 2007-12-18 10:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry :)
marlowe / 2007-12-18 01:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzięki Warrenowi udało mi się faceta poznać. Właśnie widziałem "Wielki Szu". Citro to taki Szu giełdy.
marlowe / 2007-12-17 18:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pisze z kom. wiec krótko. teoria cyklow. pszenica tanieje w lecie (zbiory = większa podaż). akcje drożeją w listopadzie grudniu styczniu marcu kwietniu i czerwcu (z odchyleniami od normy)

Re: GPW: Decydujące starcie

marlowe / 2007-12-17 17:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kilka słów z komorki na poprawę humoru. murphy pisze: 1. najlepsze lata cyklu prezydenckiego to pierwszy i ostatni rok 2. rajd św. mikołaja jest po swietach (ktos tu zapomnial ze mikolaj w usa przychodzi w wigilię) 3. efekt stycznia to większe wzrosty małych niz dużych spolek. polecam spokój i zakupy akcji :)

Re: GPW: Decydujące starcie

marlowe / 2007-12-17 13:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Będę późnym wieczorem. Do zobaczenia.
marlowe / 2007-12-17 13:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to nie jest nieprawdopodobne :)
marlowe / 2007-12-17 12:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A getin rośnie bo marlowe wysypał :D
Patrzcie na moje ręce, jak ja nimi kręce - antywskaźnik :D

Re: GPW: Decydujące starcie

marlowe / 2007-12-17 12:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Widzę Warren, że sobie godzinę temu jaja ze mnie robiłeś :D:D
Bioton tonie bo Marlowe sypie :)
Hehehe, nic się na forum nie ukryje :D:D
marlowe / 2007-12-17 12:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i wyglądające dobrze tachnicznie.
marlowe / 2007-12-17 12:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cześć Rotux :) Jak mógłbym Ci zabronić? To samo widzę na wykresach. Miałem raczej na myśli pojedyncze spółki z tych indeksów, takie po sporych korektach.

Re: GPW: Decydujące starcie

marlowe / 2007-12-17 12:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Getin też sprzedałem. W sumie o niebo lepiej dziś niż wczoraj.

Re: GPW: Decydujące starcie

marlowe / 2007-12-17 12:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kupiłem MSZ ze względu na analizę, którą sam zrobiłem niedawno na blogu (bez wklejonego wykresu). Dobre perspektywy, bo jest po odbiciu od linii trendu w przeciwieństwie do stalexportu.
marlowe / 2007-12-17 12:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Trzeba akceptować fakt, że się pomyliłem z AT biotonu i źle wybrałem moment wejścia w GTC. Poza tym małe i średnie mają większe perspektywy wzrostu niż zadyszany wig20. Musiałem dostosować portfel do koncepcji :)

Re: GPW: Decydujące starcie

marlowe / 2007-12-17 12:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ciąłem straty na biotonie i gtc. Poziom rozsądny. Getin ciekawie reaguje na info sprzedaży Hiszpanom. Zastanawiam się. PEP dobrze broniony. Zastanawiam się.

Najnowsze wpisy