Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-12-19 12:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Grubi to już akcji wiele nie mają :) Dla nich to my jesteśmy Ci fryzjerzy i kwiaciarki, które jak wchodzą to grubi wychodzą. Nie ma możliwości, żeby doświadczeni gracze przy takim rynku mieli jeszcze miliardy w akcjach :D
marlowe / 2007-12-19 12:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pewnie, ale w tym roku to poleciały nawet o 85% niektóre :)
marlowe / 2007-12-19 12:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Grubi to sypali jak, my wchodziliśmy na giełdę Warren. Ja znam kilku takich, co już od dwóch lat są poza rynkiem i to spore pieniądze wyciągnęli z giełdy. Może kilku grubych zostało, żeby się kontraktami pobawić, a poza tym fundusze, z czego z TFI nie jest wcale tak źle, a OFE inwestować muszą, bo mają ciągły napływ kasy i zero odpływu jeszcze. Tylko indywidualni tak zaniżają, sami sobie nawzajem akcje opychając :)
marlowe / 2007-12-19 12:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiesz, co? Zaczynają być strasznie rozpieprzeni ludzie z forum. Przy hossie: wyceny sobie wsadźmy, przy spadkach: wyceny sobie wsadźmy. To na co do diabła mam patrzyć? :D
Patrzę na cenę, ilość akcji, wykres, parę wskaźników. A do OFE pieniądze muszą iść i będą szły, a przez następne dwa lata jeszcze nikt emerytur z OFE odbierał nie będzie. I co? Ogromne wpływy i zero wypływów. Gdzie te pieniądze pójdą?

Re: Ciemność widzę, ciemność

marlowe / 2007-12-19 12:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Poziomy zniesienia Fibonaciego pokrywają się z ważnymi oporami na W20 w układzie świec miesięcznych. A czy w układzie tygodniowym przebiliśmy wsparcie, czy nie to zależy od sposobu poprowadzenia linii, a tydzień się jeszcze nie skończył. Zresztą mam gdzieś W20. Interesują mnie małe i średnie spółki, bo one już są tanie.
marlowe / 2007-12-19 12:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie wsiadaj do samochodu na gazie :D:D:D
marlowe / 2007-12-19 12:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No dobra. Po pierwsze, jeśli za nami szczyt koniunkturalny to Ameryka ma za sobą dołek koniunkturalny, czyli najniższy wzrost PKB gdzieś na początku roku. I kwestia czy gadanie o kryzysie w USA nie jest przypadkiem takim medialnym pieprzeniem...
marlowe / 2007-12-18 22:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak spadnie to go uśrednimy :D
marlowe / 2007-12-18 12:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
heh

Re: Pożegnanie z rajdem św. Mikołaja?

marlowe / 2007-12-18 12:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nastroje zmienne jak kobieta, albo kalejdoskop (było kiedyś takie urządzonko :D)
marlowe / 2007-12-18 11:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no. Sam tak miałem.
marlowe / 2007-12-18 11:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
spokojnie. Ci co dziś sprzedają panicznie właśnie reagują nerwowo. Nie zwalałbym dzisiejszego ani wczorajszego dnia tylko na instytucje. Panika to panika. Ale wściekanie się na reakcje tłumu do niczego nie prowadzi.
marlowe / 2007-12-18 11:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
czemu nie ciąłeś strat?

Re: Pożegnanie z rajdem św. Mikołaja?

marlowe / 2007-12-18 11:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kto rano kupował BPH?
marlowe / 2007-12-18 11:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
z której strony? Żeby nas nie przejechał przypadkiem :D

Najnowsze wpisy