Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-12-18 11:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pamiętam. Myśleliśmy czy jest analem, a może z jakiegoś fundu... Dla mnie to gość jest powiązany z tą mafią koszykarską, ludzikami od tak zwanego arbitrażu.
marlowe / 2007-12-18 11:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiedział skubaniec. Pisał dobre dane. Ja już nawet zakładam jakieś powiązania z potężną grupą finansowo - kontraktową. Skubaniec z niego.
marlowe / 2007-12-18 11:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o na pewno :) I jeszcze taniej. Bioton ciągle w spadkowym trendzie. Za późno się załapałem na lekką korektę i ciąłem straty, ale jeszcze sobie pospada. Może i do 50gr
marlowe / 2007-12-18 10:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a potem sprzedasz dom i co tam jeszcze jakby spadł do 3zł? Ciekawa strategia.
marlowe / 2007-12-18 10:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jedno jest do dupy. Że nie ma u nas krótkiej sprzedaży, więc jak jest trend spadkowy to na akcjach bardzo trudno zarobić. A dźwignia kontraktów nie jest dobra do nauki AT :/
marlowe / 2007-12-18 10:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
podnosimy jedną nogę, napinamy mięśnie i walimy sik gorący, poprzeczny w zniż :D
marlowe / 2007-12-18 10:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie promocje w portfelu i poza tylko gotówka (polska język trudna język)
marlowe / 2007-12-18 10:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Gotówka czeka na te promocje w portfelu i poza nim :D
marlowe / 2007-12-18 10:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To taki standard. Jak spada to nie kupujemy, bo się boimy. Kupujemy jak rośnie :) Ale masz kupę racji, bo gra przeciwko trendowi nie jest zbyt dobrym pomysłem. Tylko, że trend MSZ ciągle jest wzrostowy, ABG ma korektę krótkoterminowego wzrostowego, DGA mam na długi termin, Amrest ciągle we wzrostowym, a PEP się nieźle broni. Mam coś z tego sprzedać? Niedoczekanie :) A z kupowaniem już się zatrzymałem. Czekam na wyraźne sygnały :)
marlowe / 2007-12-18 10:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A mi to w przypadku Rotuxa nie przeszkadza, bo równy gość jest :)

Re: Pożegnanie z rajdem św. Mikołaja?

marlowe / 2007-12-18 10:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Z cyklu jak to fajnie straty ciąć. Bioton sprzedałem wczoraj i dzisiaj się cieszę. Getin sprzedałem i w sumie się nie ruszył. GTC wywaliłem i jeszcze mi lepiej. Wczoraj podjąłem dobre decyzje. Wszystkie związane ze sprzedażą były dobre. Kupiłem MSZ (czujnie patrzę, coby mi oporu nie ruszył, jak nie ruszy to odbicie). A na oku (wydrukowałem sobie wykresy): Krezus, Censtal, BBI Dev, Stalexport. Co by tu jeszcze wygrzebać?
marlowe / 2007-12-18 10:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
=)
marlowe / 2007-12-18 10:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A to nie jest tak że fundusze się kupuje na perspektywę długoterminową?
marlowe / 2007-12-18 10:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a skąd wiesz, że takie poda?
marlowe / 2007-12-18 10:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jak zawsze skromny i uprzejmy :)

Najnowsze wpisy