Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-04-22 12:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
poprawka: zlikwidować wszystkie urzędy w ogóle.
marlowe / 2008-04-22 12:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wkurzasz się jakbyś w akcjach siedział po uszy :)
marlowe / 2008-04-22 12:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie wiadomo, ale Bolek i Lolek odetchnęli z ulgą :)
marlowe / 2008-04-22 12:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja też...
marlowe / 2008-04-22 12:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Skąd? Skąd Ty masz te informacje Ken? Skąd? Insider? Przekorny właściciel funduszy? Sekretarz spółdzielni grubasów? Skąd?

Re: GPW: Kapitał na wagę złota

marlowe / 2008-04-22 11:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no Max, Syntek liznął 95 gieerów, zatem plus dla Twojego MP :)
marlowe / 2008-04-21 23:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
DGA i Krezus to razem jakieś 5% mojego portfela... ABG na przykład ponad 35% portfela... Takie pamiątki mogę sobie zostawić, bo i po co je wywalać?
marlowe / 2008-04-21 23:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
W DGA? Nauczkę :) Nic więcej...
marlowe / 2008-04-21 23:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale żebyś nie myślał, że olałem co powiedziałeś. Krytykę przyjąłem na klatę.

To jak? Szlus?
marlowe / 2008-04-21 23:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w porządku Longu :) Przecież i tak Cię lubię, a poza tym sam mówiłeś, że w nosie masz co ludzie o Tobie mówią, to czemu się gniewasz?

Twoje zdrowie :)
marlowe / 2008-04-21 23:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja nie radzę :) ja sobie piszę na luzie... Ja się nie przejmuję tym, czy w USA będzie preziem Murzyn, kobieta, czy kto inny, byle dobrze ichnim krajem rządził.

Ja mam swój ogródek i o niego dbam. Wielkie sprawy omijam. Zarabiam spokojnie, na giełdzie mam niedużo i ogólnie mniej się miotam niż Ty :)
marlowe / 2008-04-21 23:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Longu, niejedną panikę przeżyłem już :) O czym Ty do mnie rozmawiasz :)
Pozdro
marlowe / 2008-04-21 23:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To samo Krezus :) Może kiedyś, jak będą po kilka groszy uśrednię :D
Dobrze, że to procenciki portfela. Dobre jako pamiątki :)
Można gorsze rzeczy kupić :) Nie tylko na giełdzie :)

Re: Jazda na niskich obrotach

marlowe / 2008-04-21 23:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A DGA nigdy nie sprzedam. Będę trzymał do usranej śmierci i albo zarobie krocie, albo będę nawet własnym wnukom dawał jako przykład :)

DGA przykładem jest już dla mnie. Jak się człowiek potrafi spsić, jak upadają drobni guru środkowo wschodniej Europy itp :D

No :)

Re: Jazda na niskich obrotach

marlowe / 2008-04-21 23:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
PEP dał sygnał kupna na tygodniowym MACD. Ostatni taki sygnał dał w 2006 roku i dało to nieźle zarobić... Synthos tak samo... Stalexport trochę podobnie.... Mostostal Zabrze ostatnio dał taki mocny sygnał na MACD w 2002 roku kiedy chodził po okolicach złotówki...

I co? Cierpliwość. Spokój. Kontrola. Kupowanie :)

Najnowsze wpisy