Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2010-10-08 13:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie, najgorsze jest wyrywanie z kontekstu i przeonaczanie, w czym brylujesz odkąd tu jesteś.
Napisałem: "Nigdy nie uśredniajcie w dół przy małej stracie i przy takim wykresie jak ma PGE teraz."
I napisałem tak jak uważam. Źle napisałem? No ale widzisz, miałem rację.
marlowe / 2010-10-08 13:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie widzę. Teraz się tu ludzi obraża, wrzeszczy się o spółkach i generalnie trolluje. Zamiast dyskusji gówniarskie pyskówki. Czy zmiany na lepsze? Masz prawo tak uważać :)
marlowe / 2010-10-08 13:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Złoto jest tym samym co akcje, nieruchomości czy ropa. Jest towarem, którym handluje świat. Jest jednym z elementów światowej wymiany i inwestycji finansowych. I jak każdy inny z tych elementów cena złota podlega trendom. Zobacz na wykresy trochę dalej niż 10 lat wstecz. Złoto miewa normalne hossy, bessy i formacje na wykresie. A teraz jest bańką. Ale powodzenia jeszcze raz życzę...
marlowe / 2010-10-08 13:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
smutny kolo... ale w zasadzie zabawny. od lat niezmiennie powtarzalny, banalny i nudny. Ale wrzeszczy głośno, to może ktoś uwierzy :) Good Luck
marlowe / 2010-10-08 13:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
też fakt...
marlowe / 2010-10-08 13:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak szybko i do jakiej ceny spadła cena ropy od momentu, kiedy cały świat obwieszczał, że ropa to genialna inwestycja? Zdążyłbyś zachować zyski? A zdążysz na złocie? Poczekamy, zobaczymy :) Powodzenia w każdym razie :)
marlowe / 2010-10-08 13:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak ty mówiłeś że ropa będzie po 200usd za baryłkę, bo się na świecie zasoby kończą, to ja mówiłem, że będzie po 50$. Kosztowała wtedy baryłka 145$.
Kto miał rację? :)
marlowe / 2010-10-08 13:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zapisz to sobie w archiwum, Ami. Jeszcze zobaczysz złoto po 500 dolarów za uncję. I wtedy sobie przypomnisz co powiedziałem dzisiaj...
marlowe / 2010-10-08 13:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tiaaaa... Pogadamy jak wyjdziesz z inwestycji. Bo znając Twoje strategie, to jak spadnie do 500USD za uncję, to będziesz krzyczał na forum z CapsLockiem, że Złoto odbije bo to najlepsza inwestycja na świecie :)
A ja i tak mam większą stopę zwrotu na getinie niż ty na tym swoim złocie :)
I nie chodzę i nie wrzeszczę, że getin to najlepsza spółka na giełdzie, jak ty.
marlowe / 2010-10-08 13:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie ma śmieci i perełek. Są dobrzy i źli inwestorzy.
PGE mogło rosnąć, ale spada. Kto to teraz trzyma jest w błędzie. Kto sprzedał dobrze zrobił. Ale to zupełnie nijak nie określa samej spółki.
marlowe / 2010-10-08 13:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) oczywiście. 250% na Getinie zrobiłem kupując na 9-cioletnich szczytach.
Nie naśladujcie strategii tego pana. Bo ona do nikąd nie prowadzi. Tylko w dół.
A potem do smutnego wołania na puszczy, jaki to Bytom fajny, jakie Bomi fajne. I czekania na odrobienie strat...
Smutne jak Longterm ze swoim blogiem....
marlowe / 2010-10-08 12:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i dlatego złota bym nie kupił. Leszczu.
marlowe / 2010-10-08 12:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no to sprzedał taniej niż ja wczoraj wywaliłem
marlowe / 2010-10-08 12:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
patrząc na wykres, to chyba jeszcze nie czas. Kupuje się na wsparciach przy trendzie wzrostowym. A Bomi jest w chmurach.

Re: Komentarze do portfela "marlowe"

marlowe / 2010-10-08 12:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Po krótkiej przygodzie z PGE (kupno przy wsparciu i wywalenie po jego przełamaniu), zakupiłem Barlinek. Również jest przy wsparciu.

Najnowsze wpisy