Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: GPW: Lepsze nastroje dzięki USA?

marlowe / 2009-12-28 20:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Z dwojga złego i tak wolę Longa i posprzeczać się z nim. Zawsze jest opcja, że to ja p i t o lę... I zawsze mi w ciekawy sposób nerwa szarpnie :)
Ale po stokroć go wolę od trollów. :)
marlowe / 2009-12-28 20:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja mam krótką pozycję na złocie. Bo mi tak pasowało. I nie dorabiam do tego ideologii ani o końcu świata, ani o mega hossie. Mam też trochę akcji, jak widać w portfelu. Się traciło, się zarabiało. Się myślało jak strategię ulepszyć, a nie jak tu naopowiadać ludziom o bessie z powodu czarnego prezydenta. Tyle różnic między mną a Longiem.

A Ty Anonimie do kogo pijesz, jeśli można spytać? :))
marlowe / 2009-12-28 20:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Takie p i e r d o ł y jak u Ciebie na blogu, to u każdego anala można znaleźć. W jedną lub drugą stronę. Im przynajmniej za to płacą. Ale też żaden z nich nie nadaje się na proroka. Mało kto z nas się nadaje. Albo zakładasz jakąś sytuację i działasz zabezpieczając się stoplossem, albo nie. To wszystko jeśli chodzi o giełdę. Reszta jest dorabianiem ideologii do ruchów cen...
marlowe / 2009-12-28 20:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Może inaczej do Ciebie dotrę... Twierdzisz, że dolar będzie się umacniał... To zagraj na jego umocnienie! Zajmij krótką pozycję na EUR/USD, zajmij krótką pozycję na złocie, na ropie. Jaki sens ma pisanie ludziom, co myślisz, skoro nic nie robisz? To jakby łoś z puszczy pisał, że jest głodny, ale dupy po trawę nie ruszył. Jeszcze inaczej... Jakie u diabła ma znaczenie, jaki ruch rynków prognozujesz, skoro nie zamierzasz zająć żadnej pozycji... No, niby pozycję zająłeś: kibica, czyli najgorszą możliwą. Siedzisz, patrzysz, p i e p r z y s z jak to można było lepiej zagrać, a sam nigdy nie przegrasz... i nie wygrasz... To jest pozycja człowieka, który nie wsiądzie na motor, bo to obecnie niebezpieczne. Nie spadnie z niego, ale i nie poczuje wiatru we włosach. No to stój tak sobie z boku i patrz, ale gęby nie roździawiaj przynajmniej, bo Ci much nawpada ;)

Pozdr...
marlowe / 2009-12-28 20:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
obrazowo i jak zwykle panicznie... Zagrasz kiedykolwiek jeszcze z takim podejściem? Czego będzie Twoim zdaniem potrzeba, aby można było grać na giełdzie? Pokoju na świecie? Braku problemów gospodarczych? A może nawet samych białych prezydentów (oczywiście mężczyzn), braku narkotyków i ogólnie zła?
Chłopie, myślisz, że potrzebujemy utopii z bajek dla dzieci, żeby zacząć inwestować?
Albo końca świata?
Wolne żarty...
marlowe / 2009-12-28 19:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A nie... Na początek tak do 1094...
marlowe / 2009-12-28 18:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie mam ropki w Admiral Markets chyba... W każdym razie złoto bylo pod ręką i w ciekawym momencie na krótką... Na razie jest po mojej myśli... Tylko:
1) jak długo?
2) jak nisko spadnie?

Poszukam tego Crude...

Re: GPW: Dobre nastroje przed świętami?

marlowe / 2009-12-28 18:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ale rozwałka z tymi reklamami ebuków na forum money. Porażka i sajgon...
marlowe / 2009-12-28 18:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
się wstrzymam. Ale jest to sugestia bez wątpienia...
marlowe / 2009-12-28 18:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tak do 1028-1035 mniej więcej... Na początek...
marlowe / 2009-12-28 18:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No i wydaje mi się, że jest trochę miejsca na spadki biorąc pod uwagę AT.
marlowe / 2009-12-28 18:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Au to by mi pasowało, żeby spadało

Re: GPW: Dobre nastroje przed świętami?

marlowe / 2009-12-28 18:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Złoto... Mam krótką pozycję... Up czy down? Macie jakieś sugestie?
marlowe / 2009-12-23 12:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a czym niby jest do stu k u r e w ???

Re: GPW: Krótszy tydzień zniechęci inwestorów?

marlowe / 2009-12-21 09:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
http://tnij.org/aukcjanawiosne

Najnowsze wpisy