Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: GPW: To jeszcze nie początek dłuższej korekty

marlowe / 2010-10-08 12:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich.
No i gdybym wczoraj uśrednił PGE, jak radziła Izyda, to byłbym w pupie.
Nigdy nie uśredniajcie w dół przy małej stracie i przy takim wykresie jak ma PGE teraz.
Lepszym zakupem był Barlinek, który pewnie obroni swój trend.
Chyba dziś sobie dokupię.

Re: GPW: Twardy orzech dla byków

marlowe / 2010-10-07 11:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kupiłem Barlinek :)
marlowe / 2010-10-07 11:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
netia, netia. Zobacz dłuższy termin na wykresie. Na przykład od początku notowań. I przemyśl :)
marlowe / 2010-10-07 10:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiem, wiem. Ale jest przykład kobiety z Netią. Kilku mieszkań się pozbyła uśredniając w dół. I nie odrobiła strat nigdy.
Tak się po prostu nie robi przy stracie 5% :)
marlowe / 2010-10-07 10:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
lepiej wywalić póki strata akceptowalna. Uśrednianie tylko w górę!
marlowe / 2010-10-07 10:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kupiłem na linii wsparcia. Przebił już wczoraj od góry, ale chciałem potwierdzenia. Dziś potwierdzenie, czyli otwarcie z luką i kurs na łeb na szyję. No pewnie że okazja :)
Ja wolałem ciąć straty. I wejść niżej jak się uda. Jak nie, to trudno :)

Re: GPW: Twardy orzech dla byków

marlowe / 2010-10-07 10:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam,
Oczywiście sprzedałem PGE. Z mniejszą stratą niż akceptowalna. :) Czaję się na Barlinek teraz :)
marlowe / 2010-10-06 11:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
C/WK jedne z lepszych. C/Z raczej w standardzie. Się zobaczy :)
marlowe / 2010-10-06 10:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mam pewną swoją teorię na temat możliwej na PGE formacji i późniejszych wzrostów, ale ciiii...
marlowe / 2010-10-06 10:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
myślę jednak, że jeszcze dziś zakończy na plusie.
marlowe / 2010-10-06 10:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kupiłem na linii wsparcia. Jak spadnie maksymalnie o 7% w ciągu kilku dni, to znaczy, że będzie spadać. Jak odbije od tej linii (a wolumen dzisiaj spory chyba będzie), to potrzymam.

Re: GPW: Kolejne szczyty WIG-u 20?

marlowe / 2010-10-06 10:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Chwila... Czyli teraz jak ktoś w wątku głównym napisze, że coś kupił, albo sprzedał, to nie ma reakcji? Nikt zaraz nie sprawdza wykresów, wskaźników, czy czego tam? Żeby odpisać z jakąś opinią. Takiej tradycji już nie ma?
Acha... Czyli niektórzy się rozwinęli, inni odpadli. A forum ożyje, jak się tu zaroi od ulicy z podobnymi pytaniami co kilka lat temu... Co to split? Co to pp?

Cóż... Kupiłem PGE w takim momencie tylko ze względu na AT. Bo jest w ciekawym miejscu na wykresie. Łatwo można wyznaczyć poziom akceptowalnego ryzyka (powiedzmy około 7%). Jeśli kurs odbije się od linii trendu to również łatwo wyznaczyć mniej więcej poziom zamknięcia inwestycji z zyskiem.

Czy ktoś tu jeszcze rozmawia poważnie o giełdzie?
marlowe / 2010-10-06 10:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ok. To gdzie są wszyscy?

Re: GPW: Kolejne szczyty WIG-u 20?

marlowe / 2010-10-06 10:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Coś się tu stało? Gdzie się cała ekipa podziała? Siedzicie gdzieś po portfelach z komentarzami, czy co?

Re: GPW: Kolejne szczyty WIG-u 20?

marlowe / 2010-10-06 09:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry,

Kupiłem PGE.

Najnowsze wpisy