Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-06-23 23:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
założyli blokadę na mielenie ozorem bez sensu. Moje komentarze nie wchodzą już prawie wcale :)
marlowe / 2008-06-23 23:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a Ty już tak się panoszysz, o wielki mistrzu giełdy, tak dumny jesteś, że przewidziałeś zjazd, że można niemal w ciemno założyć odbicie i wzrosty :)))

Ja też przewidziałem, a nie podskakuję i nie wciskam ludziom po kilka razy tego samego tekstu (oprócz tnij.org/nakladka :P:P)
marlowe / 2008-06-20 09:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
buahhahahaha :))))))))))
marlowe / 2008-06-20 09:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
już mi się nie chce tłumaczyć, że w zupełności AT wystarcza... Jak jest potrójny szczyt na ropie to:

"Bush gnebi kongres o mozliwosci ekspolatacji nabrzeza w USA, 4 wielkie koncerny
wchodza do Iraku, podwyzka w Chinach, nowe auta na wode, wodor i masa innych jednym
slowem nagonka na spadek "
marlowe / 2008-06-20 09:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ech... Ceny akcji podobno też nie...
marlowe / 2008-06-20 09:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiesz, gdyby babcia miała drucik, to by byłą radiem :)
marlowe / 2008-06-20 09:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no, bo już myślałem, że opętała Cie mania uzdrawiania świata, kolego :)
Odetchnąłem :)
marlowe / 2008-06-20 09:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o ile dobrze pamiętam, nasz brazylijsko-polski jedyny gol też był ze spalonego...
marlowe / 2008-06-20 09:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warren, trochę chyba Ci odbija :))) Się mentor znalazł :P

Re: Zmiana serii na parkietach giełdowych

marlowe / 2008-06-20 09:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Co do surowców... Ropa nie będzie po 150$. Ze 140$ ma problem... Potrójny szczyt się tam wyrysował... Anale zaczynają powoli zauważać, że nie będzie wiecznie rosło?

Re: Zmiana serii na parkietach giełdowych

marlowe / 2008-06-20 09:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warren niżej wklejał bodaj Boćkowskiego. Ja wsunę tylko mały fragment

"Początkowo złoto taniało w obrocie giełdowym po raz pierwszy
od pięciu sesji, gdyż dolar umocnił się w stosunku do euro,
co osłabiło popyt na ten szlachetny kruszec traktowany jako
zabezpieczenie przed utratą wartości przez amerykańską
walutę."

Boże, ale kurna bełkot...
marlowe / 2008-06-17 01:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zawsze mnie śmieszy tłumaczenie faktu, że na przykład Krzynówek przy wielu okazjach nawet nie trafił w światło bramki, faktem powołania do kadry Brazylijczyka, czy innym równie istotnym faktem. Nie trafił chłop i tyle. Nie poszło chłopakom. Wygrali nie tak dawno z Portugalią i wtedy reprezentowali poziom mistrzostw, a teraz nie? Cóż, może za dużo meczów towarzyskich przed rozgrywkami, może za dużo łatek w składzie. Ale nie winiłbym ani trenera, ani Brazylijczyka, ani sędziego Webba... Trener zrobił co mógł z tym co miał. Brazylijczyk grał jak mógł z tym co miał. Sędzia sędziował jak widział, lub jak lubił, lub jak mu kazali.... I co? To jest futbol :D Zdarza się :)
marlowe / 2008-06-17 01:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a pewnie. Jak dla Niemców Podolskiego :D
marlowe / 2008-06-16 16:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jednorazowy był zakup spółki która generuje spory zysk. Ale spółkę się raz kupuje a zysk generuje dalej. A jeśli chcesz powiedzieć, że może przestać generować zysk, to dotyczy to każdej bez wyjątku spółki, nie? :)
marlowe / 2008-06-16 16:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o tym wiemy już od dawna. Ty się gdzie uchowałeś?

Najnowsze wpisy