Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-06-06 08:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Hę?

Re: Z USA napłyną ważne dane

marlowe / 2008-06-06 08:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"

Wczorajsza zwyżkowa sesja na Wall Street może pomóc kupującym na warszawskim parkiecie.

A od kiedy rosnące ceny są na rękę kupującym? Raczej sprzedającym. A jeśli wczorajsza sesja na Wall Street ma pomóc kupującym to co? Dzisiaj spadki, żeby kupujący mieli taniej?
marlowe / 2008-06-05 20:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ale to państwo namieszało. Gdyby nie było systemu emerytalnego, to by ludzie chętniej dzieci robili. A tak? Po co mają moje dzieci na mnie tyrać, jak mogą Twoje? To też jest choroba tego samego systemu. Po co mi dzieci, kiedy Ty możesz zrobić za mnie? (only przykład)
marlowe / 2008-06-05 20:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Działalność Robin Hooda spowodowała tylko większe represje wieśniaków. Podatki nie znikły. Czyli, że był idiotą, któremu się robić nie chciało, więc okradał bogatych, dawał biednym, ale nie wszystko bo za coś trzeba żyć. Coś jak państwo, tylko, że państwo okkkrada wszystkich, choć są równi i równiejsi...

Mylę się? To czemu nie okradasz bogatych i nie dajesz biednym?
marlowe / 2008-06-05 20:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A o co Ci konkretnie chodzi? :)
marlowe / 2008-06-05 20:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie ma to się nijak do tematu. Mogę mieć dzieci, ale dla ich posiadania, dla przekazania genów i wiedzy. Nie może być celem dla robienia dzieci to, żeby ktoś tyrał na moją emeryturę bo to jest absurd!
marlowe / 2008-06-05 20:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w sensie na rowerze. Widzicie? Nawet pisać nie umiem...
marlowe / 2008-06-05 20:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ale ja śpię w dzień, pracuję w nocy, przeklinam, a Yayurek nazwał mnie Królem Pedałów, bo jeżdżę na rowerem. Z takim CV to mogę być woźnym :P
marlowe / 2008-06-05 20:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to jest właśnie choroba systemu. Na emeryturą mam robić ja i tylko ja. Jeśli mam płodzić dzieci, żeby tyrały na moją emeryturę to system jest do dupy. To ja wolę olać ZUS i sam odkładać i inwestować. Ale nie mogę tego zrobić w tym socjalistycznym kraju, który obywateli ma za durniów...
marlowe / 2008-06-05 19:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
sk... wysyny złodzieje.... Robin Hood, największy idiota wszechczasów... Każdy biedny myśli, że podniesienie podatków mu coś da. Potem się okazuje, że najlepiej na tym wychodzą bogaci, a biedni znów dostają po dupie. To jak z ulgą 1200zł na dziecko. Biedny to nawet nie zarabia tyle, żeby z jednego dziecka odliczyć.
marlowe / 2008-06-05 14:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie przejmuj się tak Brydziu
marlowe / 2008-06-05 14:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:)
marlowe / 2008-06-05 14:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
coś koło 1,50zł, a co?

Witam wszystkich ponownie.
marlowe / 2008-06-05 08:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
teraz to posiałeś popłoch. Wywaliłbym pekacem, gdyby nie lipcowe postanowienie. A niech tam... niech boli dupa...
marlowe / 2008-06-05 08:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
czyli wybicie dołem... No to dobrze, że spać idę...

Najnowsze wpisy