Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-07-04 16:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a patrzyłeś w skali liniowej (arytmetycznej)?
marlowe / 2008-07-04 16:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i słusznie. Bardzo dobry moment.
marlowe / 2008-07-02 22:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Piwko? Kolego, jak się ma dwie własną działalność, spółkę, etat i akcje, to nie ma czasu na piwko często. Więc spie r dzielaj na bankiera jak chcesz się żalić.
marlowe / 2008-07-02 20:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:)))

Re: GPW: Wciąż bez poprawy

marlowe / 2008-07-01 20:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rotux, dawno Cię nie widziałem :)

pozdrawiam serdecznie :)

Re: GPW: Wciąż bez poprawy

marlowe / 2008-07-01 20:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rotux, dawno Cię nie widziałem :)
pozdrawiam serdecznie :)
marlowe / 2008-07-01 19:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja pamiętam jak kupowałem i sprzedawałem bioton w okolicach 2zł :D

Mogę się przyłączyć :)

Re: GPW: Wciąż bez poprawy

marlowe / 2008-07-01 19:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warreno, LCC ładnie dzisiaj. Nie ma jak długi termin :)

Słyszeliście o Wassermanie i Azotach. Musiał chłop kupić sporo, że tak się miota :)))
marlowe / 2008-06-30 10:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w międzyczasie FED zacznie w końcu podnosić stopy procentowe. I niby dzięki stopom inflacja zacznie spadać, ale również dzięki spadkowi ceny ropy. Proste jak kilometr sznurka w kieszeni.
marlowe / 2008-06-30 10:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale widzisz, grube ryby wiedzą, że ropa nie będzie rosła wiecznie. Jak ropa spadnie to dolar wzrośnie, jak dolar wzrośnie to euro się do niego osłabi, a za euro i złotówka. W USA nie będzie ciągle recesji, ale u nas jej jeszcze nie było :) Myśl Longu, wyprzedzaj fakty.
marlowe / 2008-06-30 09:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
oczywiście żartuję :) jakby było łatwo to każdy miałby firmę i konkurencja by nas zabiła :D
marlowe / 2008-06-30 09:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
cóż... To chyba najłatwiej przeszukać największe linie lotnicze po kolei... i schodzić do coraz mniejszych...
marlowe / 2008-06-30 09:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kenobi ostatnio się zrobił jakiś dziwnie trollowaty... Niesmaczny czasami.
marlowe / 2008-06-30 09:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
na organizmie biurokratycznym, o skomplikowanych procedurach wyrastają tacy zdziercy jak agencje celne, biura podatkowe i radcy prawni. :) Państwo Ci zabiera kilkadziesiąt procent kasy rocznie za to, że stwarzasz miejsca pracy a dodatkowo robi takie prawo, żeby kolejne pieniądze Ci zabrać (koncesje, agencje, dokumenty, pozwolenia)... Heh, za to pracownik na etacie to dla państwa rodzyn, którego trzeba dopieścić :) Sam sobie wypełnię :)
marlowe / 2008-06-30 09:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
fly.pl?

Najnowsze wpisy