Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2009-01-16 19:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to jest Polska, moja droga Magdaleno :)
Całkiem prawdopodobne, że pozwolą im upaść :)))
marlowe / 2009-01-16 19:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie dlatego, że deflacja, tylko dlatego, że po wojnie.
Normalnie deflacja oznacza wzrost wartości pieniądza. Więc po co inwestować, skoro Ci rośnie siła nabywcza, gdy nic nie robisz? A to dobre nie jest. Inflacja w kontrolowanej wielkości popycha do działania. Dlaczego? Bo nigdy wypłaty, za wzrostem cen nie nadążają, więc żeby być do przodu musisz działać. Tak w skrócie i na chłopski rozum. Lepsza około 2% inflacja niż cokolwiek innego.

Re: Czekając na wyniki CitiGroup

marlowe / 2009-01-16 16:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pozycja zamknięta. Pierwszy trade na plusie.
Spadam sprzed komputera. Trzymajcie się.
marlowe / 2009-01-16 16:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to załóż własną
marlowe / 2009-01-16 15:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
miało być Mieciu

Re: Czekając na wyniki CitiGroup

marlowe / 2009-01-16 15:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Miciu, co do ropy. Patrz po jakim czasie się zorientowały pismaki.
http://marlowe.bblog.pl/wpis,o;ropie;,11894.html
marlowe / 2009-01-16 14:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
powiem po krakowsku:
weźże i wklejże ten tekst jeszcze z pięć razy. Dzięki.
marlowe / 2009-01-16 14:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
skąd wiedziałeś, że akurat piję? Wszędzie masz surveillance?
:) rum i cola zamiast jabola!!!
marlowe / 2009-01-16 14:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a co tam - sam podniosę ceny jak wejdzie euro. Imprezy o 20%, a prezerwatyw też o 20% :)
Kupujcie póki tanio :))))
www.tnij.org/marlowe-shop

satysfakcja gwarantowana przez Durex :))))
marlowe / 2009-01-16 14:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
E... Nie ma się czym martwić na zapas :)
Dwa lata temu podobni Tobie mówili, że będziemy rosnąć latami :)
I tak w koło Macieju.
Żeby dojść do czegoś trzeba się z błędnego koła wyrwać. I tyle.
A jak się pomylę? No przecież chałupy nie zastawiłem, żeby grać na giełdzie.
Mam pracę, pieniądze, jestem młody, kobiety mną nie gardzą.
Czego chcieć więcej? ;)
marlowe / 2009-01-16 14:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wybitne, zacne...
Batman, jesteś w trendzie wzrostowym :)
marlowe / 2009-01-16 14:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Oczywiście... Nie kupuje się tanich akcji.
Pamiętajcie - kupujcie jak się reklamują wszystkie fundusze akcji. Sprzedawajcie, jak lokaty są dobrym pomysłem na inwestycje.
Nie idź do supermarketu jak jest wyprzedaż. Przeczekaj. Paliwo kupuj drogie. Po co Ci tanie?
Jak jest tanie to się sprzedaje! :)
marlowe / 2009-01-16 14:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie wierzę. Taki obeznany człowiek jak Ty? (mówię to bez cienia ironii)
marlowe / 2009-01-16 13:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:))) raczej
marlowe / 2009-01-16 13:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
?
Znaczy nie wiem... Myślisz, że tu jestem od wczoraj???

Najnowsze wpisy