Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2008-11-13 23:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i gwarancję umorzenia wszelkich kredytów przy okazji jakichkolwiek kryzysów finansowych... Bo przecież, czemu nie? Pożyczajmy :) Umarzajmy... Bogaćmy się :)

Re: GPW: Spadki, które nie zaskakują

marlowe / 2008-11-13 23:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kupować? Nie kupować? Kupować? Nie kupować? Oby to szlag... Łatwiej było sprzedać w hossie niż w bessie. Łatwiej było kupić w hossie niż w bessie. Obroty jak w mordę strzelił. Ładnie... Ropa coraz niżej, czyli z tym jednak trafiłem, jak i kilku ludzików z tego zacnego forum. Przymierzam się do kupna czegoś z W20... I przymierzam i przymierzam... Ech... Cieszę się tylko, że podjąłem decyzję trzymania połowy akcji w lipcu 2007. Przeżyję tą bessę i będę może mądrzejszy. Nie łamcie się. Będzie jeszcze pięknie :) Tymczasem obserwacja... Waluty, giełdy, towary, obligacje, lokaty, kredyty... Łatwiej było kiedyś z pałą na niedźwiedzia iść. Dziś musisz wiedzieć czy sam jesteś niedźwiedziem czy bykiem
:)
Ale z mężczyzną jest jak z bankiem :)
pozdrowienia

Re: GPW: WIG20 pikuje w dół

marlowe / 2008-11-05 11:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
może kiedyś się dowiem, jak się pikuje w górę do diabła :)
Pozdrowienia, Dźwiedziu :))
marlowe / 2008-10-30 01:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to już można pisać kurvva na forum? O kurvva...

Re: WIG20 wystrzelił w górę

marlowe / 2008-10-30 01:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
N70, dzięki za wklejkę. Zarejestrowałem się na tym forum. Ciekawe rzeczy. Pamiętam, jak w X-trade forex cup grałem taką metodą i zarabiałem, dopóki nie postanowiłem spróbować czegoś innego, bo przecież nie włożyłem pieniędzy. Do tej metody już nie wróciłem i się spłukałem z wirtualnej mamony. A była świetna. Keep It Simple Stupid. To prawda w życiu i na giełdzie.
Pozdro dla wszystkich
marlowe / 2008-10-27 21:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
k***** z pomponem??

Re: Obama odwiedzi sojuszników. Do Polski nie przyjeżdża

marlowe / 2008-10-12 02:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To on chce przekonywać swoich wyborców, czy Europę? Głupi czy chce pozwiedzać zanim przegra???
Jak on to sobie wyobraża? Kto w ogóle chciałby rozmawiać z Obamą, czy McCainem dopóki nie będzie wiadomo, który jest prezydentem???? Przecież rozmowa z jednym z nich teraz, to policzek dla drugiego, jeśli akurat drugi wygra... Co zrobi premier WLK. Brytanii, jak wygra McCain??
No w mordę, ale idiotyzm...

Re: GPW: Tydzień paniki

marlowe / 2008-10-11 14:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czytałem ostatnio, że 700 miliardów dolarów, gdyby je ustawić w banknotach studolarowych jeden na drugim, utworzyłoby "kupkę" wysokości 50 mil
marlowe / 2008-10-11 14:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zgadzam sie. Banki powinny zbankrutować szybko, bo w wolnorynkowej gospodarce i tak zaraz by nowe jak grzyby po deszczu wyrosły. A może ktoś by się zastanowił, że kryzys jest po prostu normalnym następstwem 20-stoletniej mega hossy :)
marlowe / 2008-10-11 14:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mi to nie pasuje, ale złotówka to chyba już przebiła wsparcia? Albo taki W20 dolarowy, który dopiero od niedawna w bessę wszedł... Ciekawe sprawy...
marlowe / 2008-10-11 14:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
brydzia... spokojnie

Re: GPW: Tydzień paniki

marlowe / 2008-10-11 01:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pamiętam taki konkursik Needla. Ile będzie na WIGu pod koniec roku. Dla żartu przywaliłem 33000... Ciekawe kto prowadzi :D
Ropa ładnie spada. Szkoda, że złotówka wchodzi w bessę. Zakupiliście waluty? Jak nie to będzie szansa po korekcie spadkowej. Może da się więcej wyciągnąć niż na lokacie...
Rzadko teraz na forum bywam, więc jak coś to skrzynka21@poczta.fm

No i marlowe.bblog.pl

Pozdro dla wszystkich! I pamiętajcie. Jeśli kupować fundusze, to kiedy jak nie przez najbliższe pól roku?
marlowe / 2008-10-07 15:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja mam 215 000 wejść na bloga od założenia (22.12.2006), czyli w niecałe dwa lata.

Re: Od czego zacząć mając 1000 zloty?

marlowe / 2008-10-03 08:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
1000 złotych a nie 1000 złoty... Czego uczą w tych szkołach?
marlowe / 2008-10-02 01:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tak... Co do ignorancji... Jeśli Rosja ma zdrowe finanse to po co Putinowi 50 miliardów pakietu "antykryzysowego" ????

Najnowsze wpisy