Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Rekordowy finisz koalicji

marlowe / 2008-12-30 09:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To się nazywa sraczka ustawowa :)

Re: Handel na Wall Street wciąż trwa

marlowe / 2008-12-25 16:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Coś świątecznego na marlowe.bblog.pl

A dla Was serdecznie życznia zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2009 roku.

Pozdrawia marlowe

P.S. Tomok, dziękuję. Kartka doszła dzień przed wigilią Bożego Narodzenia. Nie mogłeś mieć lepszego timingu :)
marlowe / 2008-12-19 06:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Musiałem je ręcznie dodać, bo mi money samo wywaliło ABG, kiedy trzeba było, ale Asseco nie dali w zamian, jak trzeba było. No i tak to wygląda jak wygląda :)

Re: Wzrosty na horyzoncie

marlowe / 2008-12-05 10:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale głupoty....

Re: Chochołowski: Prezydentowi dobrze tam, gdzie wojna

marlowe / 2008-12-04 15:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Panie Chochołowski, mówi się predestynowany a nie predysponowany. Pozdrawiam
marlowe / 2008-12-04 11:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie wyznaczam konkretnych dat, bo to niemożliwe. Mówię tylko o konkretnych objawach, po których można poznać, że to dołek, albo jego okolice. Czy to będzie połowa 2009, czy poczatek 2010? Tego nie wiem. Tak czy owak, kilka miesięcy na wybór dobrej nieruchomości Ci zostało :)
I oczywiście nie jest to rekomendacja w rozumieniu jakiejś tam ustawy, ble ble. Kumasz :)
marlowe / 2008-12-04 11:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czyli mamy sprzedawać, bo Twoi pracodawcy z JP Morgan, czy innego shitu chcę się tanio obkupić? Niedoczekanie.
marlowe / 2008-12-04 11:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak usłyszysz w telewizji, że nieruchomości leżą i kwiczą, że bankrutują deweloperzy, to kupuj. Do tego czasu szukaj ciekawych nieruchomości. Masz jeszcze jakieś kilka miesięcy.
marlowe / 2008-12-04 11:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wtedy dopiero się zaczną bankructwa deweloperów zgnębionych stopami procentowymi, utrudnieniami w otrzymywaniu kredytów (duuużo mniej kupujących).
Raty kredytów na budowę trzeba spłacać, kupujących malutko = kiepska płynność finansowa. Zobaczymy jeszcze niższe ceny nieruchomości. To teraz to tylko niechętne opuszczanie cen. Paniki jeszcze nie było.

Re: GPW: Nie oglądając się na dane

marlowe / 2008-12-04 11:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ładny dziś dzień :) Spacerek dobry na wszystko, a różnie może się skończyć to, co dzisiaj widzimy.
marlowe / 2008-12-03 09:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale oszołomka jeszcze się pojawia :))))))))
marlowe / 2008-12-03 09:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to nie bytom?
marlowe / 2008-12-03 08:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hahaha :))))
chyba nie, bo raczej na razie Małopolska. Głównie Kraków. Andrzejki to była nasza pierwsza impreza. Teraz Sylwester bedzie, a i robota na karnawał się szykuje.
marlowe / 2008-12-03 08:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o Flugo, teraz mam trochę więcej roboty :)
www.totalgames.pl

Re: Zielona Wall Street w oczekiwaniu na dane

marlowe / 2008-12-03 08:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry. Może wreszcie dziś Was trochę poczytam, choć czasu ciągle brak...

Najnowsze wpisy