Forum

Komentarze użytkownika "mirek3011"

Komentarze użytkownika: mirek3011

Re: "Polska" - Dopalacze pozostaną legalne

mirek3011 / 2009-05-07 12:28 / Tysiącznik na forum

Dajemy zarabiać mafii,

Ta UE to jedna wielka mafia.......lepiej zamiast dopalaczy dajcie ludziom godziwie żyć.....aby dzieci nie były głodne,ludzie mieli pracę tak PO prostu"Aby wszystkim żyło się lepiej"D.Tusk

Re: Rostowski: Nie przewiduję zwiększania podatków

mirek3011 / 2009-05-07 12:20 / Tysiącznik na forum

Jesteśmy na pewno dużo bardziej bezpieczni niż poprzednio - uważa Jacek Rostowski.

Ja czuję się spokojny pod rządami PO........nie widzę sprzeciwów dziękuję..........cały świat walczy z kryzysem a on spokojny.....("siła spokoju")T.Mazowiecki
mirek3011 / 2009-05-07 12:14 / Tysiącznik na forum
Bo nią te angielskie nieroby się bawią......dzięki Balcerowiczowi

Re: Śniadek: Solidarność zagraża obchodom

mirek3011 / 2009-05-07 12:11 / Tysiącznik na forum

władza prowadzi ze związkami dialog wyłącznie za pomocą mediów

A raczej massmediów..... czyli mediów dla mas ...którym zresztą robią wodę z mózgu........No cóż taki rząd
bez mediów ani rusz...............Tak jak za komuny prymitywna propaganda sukcesu....no cóż niektórzy to nawet w te bajki i cuda i wierzą.............Ich problem

Re: NBP gotowy do drukowania pieniędzy

mirek3011 / 2009-05-07 12:05 / Tysiącznik na forum

quantitative easing,

Jak on to ładnie nazwał....ilościowe ułatwienia.
No tak plaffusy wy zawsze idziecie na ułatwienia.
Jak widać Donek zaczynają się problemy....hahahaha....już Palikot nie wystarczy....

Re: Wojskowy wywiad zgubił speca od szyfrów

mirek3011 / 2009-05-07 11:53 / Tysiącznik na forum
DOBRE..................hahahahahahahahahahahaha.
Jożin z Bażin ...czyli czeski film....................Pewnie przeszedł na stronę wroga czyli PISu

Re: Wojskowy wywiad zgubił speca od szyfrów

mirek3011 / 2009-05-07 11:50 / Tysiącznik na forum

Wojskowy wywiad zgubił speca od szyfrów

Donek no nie to już przegięcie..........a pani Pitera spaliła w samochodzie teczkę na Rydzyka.....kabaretu Po..paprańców ciąg dalszy .....a ja pytam gdzie zaginął Janusz P......bo go dawno nie widziałem

Re: Vaclav Klaus "podstawia nogę Europie"

mirek3011 / 2009-05-07 11:45 / Tysiącznik na forum

która miała dać Irlandii serię nowych gwarancji w dziedzinie neutralności i nieingerowania Europy, by można było rozpisać w tym kraju nowe referendum w sprawie Traktatu Lizbońskiego.

hahahahahahah..............nowe referendum..........tak jak u nas gdy głosowaliśmy za akcesją.
Dwa dni były...pierwszy dzień niska frekwencja........drugi natarczywa propaganda wyborcza w mediach żebyśmy jednak poszli..........Z tego co wiem drugiego dnia nie można było również prowadzić agitacji ...ale tak to jest spotykają się panowie "euroludowcy" w pałacu kultury i nauki i mówią że nie było propagandy......Teraz mają hasło "Postaw na Polskę"....panowie postawić to ja mogę koledze piwo.
Na Polskę stawiają a ona dawno przełajdaczona....takie pijackie hasła....Pewnie Janusza P

Re: Vaclav Klaus "podstawia nogę Europie"

mirek3011 / 2009-05-07 11:37 / Tysiącznik na forum

Prezydent Czech Vaclav Klaus podstawia nogę Europie - pisze La Repubblica w relacji z Pragi, gdzie Senat zaaprobował Traktat Lizboński.

Może wtedy Sylvio Berlusconi nie będzie mógł wprowadzić swoich lewych lasek ...do euroburdelu.
hahahah "krzywizna banana"........a nawet nie mają w tej UE uporządkowanej gospodarki lekami.
Ich sukces to obniżka cen za SMS ....koń by się uśmiał.......i gdzie nam Polakom dumnemu narodowi do takich pajaców........no comment Donek......no chyba że ty nie utożsamiasz się z Polską
mirek3011 / 2009-05-07 10:38 / Tysiącznik na forum
Masz rację Janusz..........jak ktoś nie potrafi zachować kultury na forum to powinien być ukarany .....ten kolega ciągle kogoś obraża jest na tyle naiwny że nawet nie korzysta z proxy anonimowego serwera albo NAT........taki ciemniak z sympatią do PO
A teraz oczywiście konus II jest na nie. A właściwie to nie konus II a konus I sterujący konusem II.
skomentujzgłoś do usunięcia
mirek3011 / 2009-05-06 14:53 / Tysiącznik na forum
Ty ciągle nie odpowiedziałeś na pytanie.........No to może jutro jak ci ktoś napisze jak masz odpowiedzieć.........

Re: Sikorski i Ławrow w cztery oczy

mirek3011 / 2009-05-06 14:37 / Tysiącznik na forum

Po rozmowie z szefem rosyjskiej dyplomacji, minister zaznaczył, że normalizacja relacji między obu krajami jest stopniowa i dynamiczna, ale nie ma w niej przełomów.

Czyli mówiąc dyplomatycznym językiem klapa... a tu tak krytykowano pracę nie pomnę byłej pani minister...
Donek będzie zawiedziony że nie może "sprzedać" sukcesu ...no chyba że ci od PR coś wyciągną z tej jakże owocnej wizyty turystyczno- krajoznawczej...W Unii jest jak widać... łatwiej towarzysze poklepią po ramieniu ...staną do zdjęcia i mamy "sukces" w massmediach.
Jak widać dyplomacja pana Radka nie jest tak skuteczna .......teraz pojedzie Donek do Pragi wypłakać się "kolesiom"...a oni powiedzą nie martw się cała Europa jest a wami.i znowu staną do zdjęcia i będzie "sukces"...z tej dyplomatycznej PO...rażki

Re: NIK:Uzawodowienie armii jest zagrożone

mirek3011 / 2009-05-06 14:11 / Tysiącznik na forum
Skoro lekarz psychiatra jest ministrem obrony narodowej to czego można się spodziewać po tych ...pożałowania godnych politykierach z PO
mirek3011 / 2009-05-06 13:40 / Tysiącznik na forum
I to mnie najbardziej cieszy........

Informacyjnie to mogę ci powiedzieć że podstawówkę
skończyłem. Przynajmniej tak mi się wydaje :)

Więc życzę sukcesów w dalszej nauce
Z filologią chyba trafiłem więc pewnie moje pozostałe
spostrzeżenia też będą poprawne.

Niestety ale jak zwykle nie trafiłeś.......PO..proś o PO..moc kolegów
może są bardziej kreatywni...hahah
mirek3011 / 2009-05-06 13:26 / Tysiącznik na forum
Widzę że się trochę zamotałeś ale odpowiadam w kontekście pomysłu

Niestety najpierw trzeba mieć pomysł

Odpisałem o PO..myśle ustawiania przetargów ...aneksowania itp
Niestety

pisząc" niestety" rozumiem że nie PO..pierasz tego typu PO..mysłów .........tak jak i ja.........bo normalne uczciwe pomysły popierasz tylko dlaczego piszesz "niestety"........No "zapalniczka "rusz trochę głową .............

Najnowsze wpisy