Forum

Komentarze użytkownika "mirek3011"

Komentarze użytkownika: mirek3011

mirek3011 / 2009-05-06 13:05 / Tysiącznik na forum
PO..mysł chyba

trzeba mieć pomysł i plan
mirek3011 / 2009-05-06 12:46 / Tysiącznik na forum
Jednak nic nie rozumiesz z tych wypowiedzi...no trudno Palikot jest widocznie bardziej ekspresyjny w swojej formie.....

to wyjaśnij mi malkontentowi co miałeś namyśli
[/cytat
Uważaj piszę jeszcze raz może zrozumiesz.........PO...litycy wszyscy ...dbają głównie o siebie a....... nie o ciebie tak jak tobie wmawiają...może zrozumiał????????
mirek3011 / 2009-05-06 12:38 / Tysiącznik na forum
Te kropeczki to ironia....... z PO........fajnie się można PO..śmiać.......a ty te forum tak PO...ważnie traktujesz?.....pewnie tak jak ciebie poważnie twoja ulubiona partia PO.......Wracając do filologii rosyjskiej już Lenin ....PO..wiedział..... że "nie ważne jak ludzie głosują ważne kto liczy głosy" a te głosy i sondaże liczy na razie Towarzysz Misiak z sopockiej pracowni badań społecznych ...Tow Walter z TVN....tow Szlechter Michnik z Gazety Wybiórczej....tow Solorz Krok Żak.......cz jak mu tam naprawdę
.
A co do oceny to wystawię im ocenę przy urnie.

Mam nadzieję że Donek nie uczyni "cudów "nad urną.......a frekwencja w trakcie najbliższych wyborów będzie imponująca ...tak jak ...PO...parcie dla PO
Co do kropek ........sądzę że już nie jesteś w szkole podstawowej....i nie musisz składać literek
mirek3011 / 2009-05-06 11:58 / Tysiącznik na forum
Muszę ciebie zmartwić ale nie sprywatyzują wszystkich bo"kolesie" żyją z państwowych firm...więc nie mogą odciąć gałęzi na której siedzą..........

jak sprywatyzuja te wszystki zaklady i instytucje
mirek3011 / 2009-05-06 11:55 / Tysiącznik na forum
Najlepsze są przetargi na zasadzie kto jest najtańszy...ten wygrywa ...a PO..tem ...się robi aneks ze zmianą ceny...na wyższą.
PO...mysł jest prosty ...prawda.........najlepsze interesy się robi z państwowymi instytucjami........wiedzą to Misiak ,Tusk....Piskorski,Waltz.....itp. itd.
mirek3011 / 2009-05-06 11:48 / Tysiącznik na forum

miał albo ma kontakty

Tak wszyscy co się ustawili mieli i mają kontakty.... jako PO..czątkujący biznesmen...pewnie biedaku nie wiesz że głównie w biznesie liczą się kontakty i PO...wiązania.......
mirek3011 / 2009-05-06 11:42 / Tysiącznik na forum
No proszę jaka ocena......ile dasz rządowi Tuska pewnie sześć z koronką...hahahah

z ironii to dostajesz dzisiaj 1 z minusem
mirek3011 / 2009-05-06 11:37 / Tysiącznik na forum
A ty mi nie odpowiedziałeś na pytanie .........rozumiem że frajerze robisz to za darmo........taki dupek widzisz jesteś.......w tej gospodarce wolnorynkowej nie PO..trafisz się znaleźć.......żal mi ciebie ...ciekawe na kogo będziesz głosował za parę lat........ręczę że nie za tymi samymi........
mirek3011 / 2009-05-06 11:33 / Tysiącznik na forum
Ci kolesie z pod budki to pewnie jest ten większościowy elektorat platformy........widzisz jak jesteś PO...dobny do nich...hahahah.
Palikot wam naleje do głów.......wody destylowanej aby nie wyparowały szare komórki........
.
a goscie spod budki z piwem sa o niebo lepsi bo
mirek3011 / 2009-05-06 11:27 / Tysiącznik na forum
Z astrologii stosowanej to ma pan Tusk "cudotwórca"....no może ten od robaczków co kapował na swoją laskę Niesiołowski....chyba jednak "siołowski"(sioło po rosyjsku wieś gdyby ktoś z wykształciuchów nie wiedział)...a może pan Palikot jemu najbliżej do PO..wskiej mentalności.........filozof ...ciekawe kto widział jego pracę dyplomową...........pewnie na tematy alkoholowe
mirek3011 / 2009-05-06 11:20 / Tysiącznik na forum
Ja mam .....sądzę że mówisz o sobie PO..dobnych
mirek3011 / 2009-05-06 11:17 / Tysiącznik na forum
Tylko ta długofalowa polityka zbyt długo nie przynosi efektów...tak jak i długoterminowe inwestowanie np OFE
mirek3011 / 2009-05-06 11:15 / Tysiącznik na forum
No to w końcu kto jest tym oszołomem garstka..... PO..lityków?

rozumioem ze garstka oszolomówe

Sadzę jednak że nie"rozumioesz"
mirek3011 / 2009-05-06 11:08 / Tysiącznik na forum
Mam pytanie czy Palikot coś mądrego PO..wiedział kiedykolwiek w telewizji ?Bo na Tuska Wałęsę.... to nie liczę
mirek3011 / 2009-05-06 11:04 / Tysiącznik na forum
Wiesz jak nazywa się większość- z rosyjskiego" bolszenstwo"
czyli jesteś zwykłym bolszewikiem a te badania to robiło biuro badań pana Misiaka ...mącą wam ludzie platfusy we łbach jeśli je macie a potem wypisujecie bzdury nie macie pracy...gówniane wykształcenie typu "marketing i reklama w mediach" w Angli takich marketingowców właściwie wyceniają na pomywakach...nie zdajecie matury z matematyki i nie potraficie logicznie myśleć .......ja pracuję w Polsce mam porządne wykształcenie i nie narzekam.........zalecam studiowanie takich przedmiotów kal elektronika ,informatyka ...to wtedy będziesz miał pracę i może trochę zaczniesz myśleć...bo te kierunki wyrabiają myślenie.......samodzielne a nie PO..dane przez media

Najnowsze wpisy